bardzo smaczne, aczkolwiek troszke sie rozlatywaly przy smazeniu :( ale smaczek wypasik
No i bywają. Najlepszy wczoraj stwierdził- do zupki pomidorowej (zachciało mi się z młodej włoszczyzny) to najlepsze będą te placuszki z kurczaka. Dodał- rewelacja!!! I tyle....
!
Czytam i wlasnym oczom niedowierzam... Kto by pomyslal, ze na temat pierogow mozna napisac wywod seksuologiczny ??? Ja chyba jestem z tych kochajacych "inaczej" Co prawda nie bardzo wiem, co to ma znaczyc....chyba jestem "cofnieta" seksualnie, ale poszlam droga dedukcji ... I wychodzi mi na to, ze ruskie pierogi, tak jak i kazde inne danie mozna kochac bardziej, wiecej lub mniej... a ze ja ich wogole nie jadam, a co za tym idzie rowniez nie robie ... to chyba wlasnie wyszlo na to ze "kocham inaczej" :)))) pozdrowka dla wszystkich.
Ale to musi być dobre, już dodałam do ulubionych. Teraz muszę tylko znaleźć trochę czasu wolnego i je zrobić :)
Mam ten przepis już od dawna w ulubionych ale obawiam się go wypróbować gdyż się boję,że te kiełbaski z wołowiny po 8-10 minutach grillowania będą surowe w środku.Wołowina jest mięsem które wymaga długiej obróbki cieplnej no chyba,że ktoś lubi krwiste mięso.Ja nie cierpie.Interesuje mnie też czy można te kofty upiec na ruszcie w piekarniku?Jaki wtedy jest czas pieczenia?
masa była zimna, na drugi dzień wyciągnęłam twardą z lodówki i zrobiłam kartofelki - były bardzo dobre ale się pokleiły. Nie jestem laikiem w kuchni i rzadko mi coś nie wychodzi. Spróbuję jeszcze raz na margarynie. Mam jeszcze pytania - czy masa ma mieć mniej więcej konsystencję ciata na makaron? Z cukrem pewnie bardziej się lepi. Dziękuję i pozdrawiam
Pozdrawiam autorke przepisu! za pomysł.A Ciebie Glumando, za talent jaki masz.
Witam autorke przepisu na motylka! Oto moj najnowszy motyl :) do kolekcji!
zrobiliśmy i już jej nie ma- PYCHOTA- a ostatnio parzyliśmy ją w wywarze (ziele angielskie, czosnek, liść laurowy, majeranek, pieprz i sól) i też wyszła baaaaaaaaaaardzo pyszna
tereso55,ona jest z ziemniaczkami i ryżem! i jest pyszna ,pozdrawiam.
Do ulubionych dodane i na pewno wypróbuję :)
Supcio pomysł* Napewno go wyprubuje może moje dzieci zaczna wreszcie jesc mieso JAKO FRYTKI bo je uwielbiają POZDROWIONKA
Ja nie zasypuję rabarbaru cukrem. Jedynie po upieczeniu ciasto jest posypane cukrem pudrem. Jak dla mnie, jest wystarczająco słodkie. Lubię czuć posmak kwaskowego rabarbaru.
Danie według mnie za bardzo "wymagające" - nie wiem kto znalazłby czas, żeby co 5 minut polewać kurczaka w piekarniku.