Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

shiraja

(2008-05-08 21:32)

zapisane do wypróbowania :). A to ciacho z czerwoną masą to cóż to takiego?

Można prosić o przepisik?

Dorota zza plota

(2008-05-08 21:22)

Makaronu na potrawe (w przeciwienstwie do makaronu na salatke) nie powinno sie nigdy przelewac woda gdyz wtedy usowa sie skrobie. Do sosow typu spagetti bolognese albo takiego jak moje gdzie chodzi o to by makaron polaczyl (oblepil sie ) przyprawami, dodatkami czy sosem makaronu sie nie przelewa.Wlasnie ta pozostala skrobia pomaga polaczyc makaron z dodatkami nadajac potrawie troche "aksamitny " smak. Makaronu z czosnkiem nie polecam odgrzewac -chyba ze w mikrofali. Makaron podgrzewany robi sie moim zdaniem zbyt miekki i latwo przywiera. Czasami robie jego odmiane: Makaron, czosnek i suszone drobno posiekane pomidory. Reszta jak wyzej. Zachecam do wyprobowania. Pozdrawiam serdecznie.

Figutka

(2008-05-08 21:22)

po przeczytaniu tego ciekawego artykułu "o Mąkach" (dobrze, że nie o Mękach)właśnie miałam zapytać skąd Ty to wszystko wiesz ??!

Fot. sylwia123, Pawełek
Pawełek
58.5k
626
67
sylwia123
kleopatrA

(2008-05-08 20:55)

Ciasto rewelacja -polecam

kleopatrA

(2008-05-08 20:54)

już wiem ciasto Pawełek  jest produkcji Sylwi 123

kleopatrA

(2008-05-08 20:53)

Ciasto po prostu pyszniutkie!!!!!Zamiast kremu karpatkowego zrobiłam krem z ciasta  Pawełek- ale nie pamietam czyje to ciasto

Patrycja0

(2008-05-08 20:51)

Cieszę się, że skusiłeś się na ten ryż, bo sam widzisz, że warto było :)
Dziękuję za zdjęcie i pozdrawiam

niebieska-różyczka

(2008-05-08 20:45)

Miło mi że smakowało! pozdrawiam:))

dana39

(2008-05-08 20:44)

Chciałabym spróbować tych proziaków, ale mam pytanie czy tej soli nie jest za dużo - 1 łyżka? boję się, że to będzie za słone, ups teraz doczytałam, że jest kilo mąki więc pewnie soli w sam raz:) ile wychodzi takich placuszków?

Barbara

(2008-05-08 20:17)

Tak ma być1\2 szkl.cukru do ciasta,a 1 szkl.do piany.Zawsze pieke na wyczucie w temp.raczej nizszej t.j.160 st. ok godziny.Jak zapieka się z góry to zakladam folie aluminiowa na ciasto i jeszcze dopiekam.

baska

(2008-05-08 20:17)

Zrobione i zjedzone. Pycha szczegolnie polecam do mleka.

kasiaczek

(2008-05-08 20:09)

coś innego, ciekawego:) ja wykorzystałam parówki, których nikt nie chciał jeść, troszkę zestarzałe, a w panierce nikt nic nie wyczuł :)

mysha2006

(2008-05-08 19:58)

No i zrobiłam, oczywiście z małymi zmianami:
zamiast udek dałam pierś wędzoną i tylko jedną, papryki dałam tylko po połowie, ogórek jeden ale duży i pół puszki kukurydzy. Ponieważ nie wyobrażam sobie żadnej sałatki bez cebulki, dałam pęczek szczypiorku. I do majonezu (pół małego) wymieszanego z czosnkiem dodałam jogurt naturalny. Reszta składników bez zmian(akurat nie było makaronu sojowego więc dałam ryżowy) i muszę powiedzieć, że wyszła mi ogromna micha przepysznej sałatki. Polecam

nonka4

(2008-05-08 19:45)

biszkopt trzeba najpierw upiec,żeby potem go pokroić,no chyba,że ktoś chce cielaczka zrobić,

ale to już inny przepis,nie szachwnica.

nie wyobrażam sobie kroić nie upieczonego biszkoptu w paski.

Amatorom mokrych serników(dla mnie ten nie jest "suchy",sucha to jest kruszonka,ale o gustach i smakach się nie dyskutuje)

polecam wiele innych wspaniałych przepisów serniczków z naszej stronki,a tym którzy chcą spróbować niech pieką. Pozdrawiam wszystkich.

aga9999

(2008-05-08 18:44)

Mariniku a może stąd?

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij