Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

kebabek

(2008-05-08 18:43)

Aha, zapomniałem dodać fotkę:

Jeszcze raz dzięki!

niebieska-różyczka

(2008-05-08 18:40)

Bardzo mi miło mariotereso! odkad pamietam,zawsze ja mama gotowała.A teraz już ja gotuje sama,bez pomocy mamy;)))Pozdrawiam

kebabek

(2008-05-08 18:33)

Baaaaardzo dobra potrawka !!!


Zrobiłem bez żółtej fasolki szparagowej, bo moim zdaniem już z samą zieloną fasolką smakuje rewelacyjnie! Dodatek sera, który pod wpływem temperatury staje się ciągnący jest super! Na pewno nie raz wykorzystam ten przepis. Dzięki.

handzik

(2008-05-08 18:31)

"Dziadek migdałowy"a migdałów jak na lekarstwo...Mimo to apetycznie wygląda!

handzik

(2008-05-08 18:28)

Bardzo podobają mi sieprzepisy Siostry Anastazji!!Musze przy okazji zrobic ten serniczek.Dodaję do ulubionych

smakosia

(2008-05-08 18:28)

Bardzo się ucieszyłam, że ta "sterta" cennych informacji znalazła swoje miejsce w "poradach". Z pewnością będę tutaj zaglądała. Mariniku ukłony i podziękowania (jeszcze raz) :-)

foka_bazooka

(2008-05-08 18:19)

właśnie marynuję ziemniaki, na ok szklankę wody wlałam ze trzy łyżki octu i łyżkę cukru i łyzeczkę soli. wkroiłam dymkę, szczypior przyda się później, jak będę mieszać z majonezem

margro61

(2008-05-08 18:06)

Bardzo prosze o zamieszczenie opisu,jak zrolowac te roladke?Mam zamiar zrobic ja na niedziele ale jak zrobic zeby w koncowym efekcie nie wyszedl mi gulasz  z piersi oczywiscie kurczaka?

mariateresa

(2008-05-08 18:05)

Ogórkowa na kurczaku z ryżem....zupka mojej Mamy,  aż sobie zdęcie powiększyłam  -   pyszności !    Pozdrawiam Różyczko !

mysha2006

(2008-05-08 17:54)

Ale się czepiasz, widzę że większość sałatek ci nie odpowiada. Skoro jesteś taką znawczynią to czekamy na Twoje własne przepisy, najlepiej jakieś "szczególne".

Ja uważam, że sałatka wygląda świetnie a smakuje pewnie jeszcze lepiej. I jest mi to naprawdę obojętne czy jest wymieszana od razu czy dopiero po nałożeniu na talerz. Na pewno nie ma to żadnego wpływu naświetny smak.

milka27

(2008-05-08 17:26)

Bardzo smaczne ciasto, polecam

viola32

(2008-05-08 17:13)

Przepraszam nie doczytalam,ze roze kupne i inne ozdoby...Ale i tak gratuluje wykonania.

viola32

(2008-05-08 17:07)

Tort jest niesamowity!Sam napis jest pieknie wykonany z pelna wprawa!Kamilo roze sa przepiekne takie perlowe, kupne czy sama wykonalas?Gratuluje wykonania!

mama Emilki

(2008-05-08 17:00)

szpinak przesmazamy na patelni na masle i delikatnie doprawiamy do samku, nastepnie dodajemy do makaronu.

mama Emilki

(2008-05-08 16:58)

Witaj figencja, przepraszam za niejasnosc juz poprawiam

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij