Bardzo mi miło mariotereso! odkad pamietam,zawsze ja mama gotowała.A teraz już ja gotuje sama,bez pomocy mamy;)))Pozdrawiam
"Dziadek migdałowy"a migdałów jak na lekarstwo...Mimo to apetycznie wygląda!
Bardzo podobają mi sieprzepisy Siostry Anastazji!!Musze przy okazji zrobic ten serniczek.Dodaję do ulubionych
Bardzo się ucieszyłam, że ta "sterta" cennych informacji znalazła swoje miejsce w "poradach". Z pewnością będę tutaj zaglądała. Mariniku ukłony i podziękowania (jeszcze raz) :-)
właśnie marynuję ziemniaki, na ok szklankę wody wlałam ze trzy łyżki octu i łyżkę cukru i łyzeczkę soli. wkroiłam dymkę, szczypior przyda się później, jak będę mieszać z majonezem
Bardzo prosze o zamieszczenie opisu,jak zrolowac te roladke?Mam zamiar zrobic ja na niedziele ale jak zrobic zeby w koncowym efekcie nie wyszedl mi gulasz z piersi oczywiscie kurczaka?
Ogórkowa na kurczaku z ryżem....zupka mojej Mamy, aż sobie zdęcie powiększyłam - pyszności ! Pozdrawiam Różyczko !
Przepraszam nie doczytalam,ze roze kupne i inne ozdoby...Ale i tak gratuluje wykonania.
Tort jest niesamowity!Sam napis jest pieknie wykonany z pelna wprawa!Kamilo roze sa przepiekne takie perlowe, kupne czy sama wykonalas?Gratuluje wykonania!
szpinak przesmazamy na patelni na masle i delikatnie doprawiamy do samku, nastepnie dodajemy do makaronu.
Witaj figencja, przepraszam za niejasnosc juz poprawiam