ja kupuje sos tatrski firmy mosso. nie mam czasu robic sama sosu tatarskiego.
a co jeśli mam surowe peklowane golona czy musze je podgotować czy tylko dlużej potrzymać w kociołku.planuje na niedziele imprezke i niechcialbym tego spaprać a przepis wydaje sie super
fajny pomysł na tą zupe! Pięknie to pokazałaś. Napewno skorzystam.
odpowiem za autorkę -żółtka dodaję zawsze razem z mąką lub suchym budyniem i mieszam z częścią zimnego mleka, resztę mleka gotuję z cukrem i na gotujące wlewam tą masę z żółtkami, no i mieszam, tak jak budyń
To nie zebra, to jest puch:))) Pięknie wyrosło, puszyste, smaczne i ...wilgotne. Zawsze zebra wychodziła mi sucha jak każde ucierane ciasto. Fotka nastepnym razem, zjedlismy wczoraj jeszcze ciepłą ,popijając goracą czekoladą. Nie zdążyłam z aparatem:(((
Pozdrawiam serdecznie:))
Jeszcze raz pytam, bo nie otrzymalam odpowiedzi- jak dokladnie ugotowac budyn na mase- w ktorym miejscu dodaje sie jajka?
jak długo gotować puszke z mlekiem?
Nonko przepis wylądował w Ulubionych , zrobie to ciasto w przyszłym tygodniu. Pozdrawiam
Fajnie wiedzec z czosnkiem jeszcze nie robilam, ale napewno sprobuje. Dziekuje za fajna rade. Milo z Twojej strony. Cieplutkie pozdrowienia.
Śliczny torcik
.Pozdrawiam
Jakiej wielkosci jest blacha do pieczenia? Wszystko fajnie napisalas, a o blaszce zapomnialas. Dolaczam do ulubionych. zrobie na wierzchu z migdalami. Nie cierpie wiorek kokosowych==========.Co o tym myslisz Malibu? Pozdrawiam. Ela
Rowniez tak uwazam, ze to niezbyt dobry pomysl uzyc tego sosu do ogorkow... jednak gustow smakowych i optycznych jest tyle... ze moze komus tak zasmakuje.
Feldsalat to w Polsce - roszponka.
To bardzo dobry sos do roszponki :) ja robie identycznie... i nieraz dodaje jeszcze troszke czosnku. :)