Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

pokrzywka

(2008-05-08 10:59)

ja kupuje sos tatrski firmy mosso. nie mam czasu robic sama sosu tatarskiego.

dwor68

(2008-05-08 10:40)

a co jeśli mam surowe peklowane golona czy musze je podgotować czy tylko dlużej potrzymać w kociołku.planuje na niedziele imprezke i niechcialbym tego spaprać a przepis wydaje sie super

Sara_R

(2008-05-08 10:37)

fajny pomysł na tą zupe! Pięknie to pokazałaś. Napewno skorzystam.

alman

(2008-05-08 10:25)

odpowiem za autorkę -żółtka dodaję zawsze razem z mąką lub suchym budyniem i mieszam z częścią zimnego mleka, resztę mleka gotuję z cukrem i na gotujące wlewam tą masę z żółtkami, no i mieszam, tak jak budyń

Fot. malda_80, Czikensy
Czikensy
29.2k
516
29
malda_80
ASTI

(2008-05-08 10:05)

czy  trzeba je  troche  rozbijac  tluczkiem   do  miesa  ???

elaf

(2008-05-08 09:36)

4 brytfanki ale jakiej wielkości ?

alfa_beta

(2008-05-08 09:15)

To nie zebra, to jest puch:))) Pięknie wyrosło, puszyste, smaczne i ...wilgotne. Zawsze zebra wychodziła mi sucha jak każde ucierane ciasto. Fotka nastepnym razem, zjedlismy wczoraj jeszcze ciepłą ,popijając goracą czekoladą. Nie zdążyłam z aparatem:((( 
Pozdrawiam serdecznie:))

wojasia

(2008-05-08 08:57)

Jeszcze raz pytam, bo nie otrzymalam odpowiedzi- jak dokladnie ugotowac budyn na mase- w ktorym miejscu dodaje sie jajka?

m.sosenka

(2008-05-08 08:11)

jak długo gotować puszke z mlekiem?

Dorotaxx

(2008-05-08 08:01)

Nonko przepis wylądował w Ulubionych , zrobie to ciasto w przyszłym tygodniu. Pozdrawiam

Hechler Elisabeth

(2008-05-08 07:51)

Fajnie wiedzec z czosnkiem jeszcze nie robilam, ale napewno sprobuje. Dziekuje za fajna rade. Milo z Twojej strony. Cieplutkie pozdrowienia.

Dorotaxx

(2008-05-08 07:45)

Śliczny torcik laugh.Pozdrawiam

Hechler Elisabeth

(2008-05-08 07:40)

Jakiej wielkosci jest blacha do pieczenia? Wszystko fajnie napisalas, a o blaszce zapomnialas. Dolaczam do ulubionych. zrobie na wierzchu z migdalami. Nie cierpie wiorek kokosowych==========.Co o tym myslisz Malibu?  Pozdrawiam. Ela

Glumanda

(2008-05-08 07:29)

Rowniez tak uwazam, ze to niezbyt dobry pomysl uzyc tego sosu do ogorkow... jednak gustow smakowych i optycznych jest tyle... ze moze komus tak zasmakuje.
Feldsalat to w Polsce - roszponka.
To bardzo dobry sos do roszponki :) ja robie identycznie... i nieraz dodaje jeszcze troszke czosnku. :)

Hechler Elisabeth

(2008-05-08 07:20)

Wyglad ogorkow z ta salata pozostawia wiele do zyczenia. Jak rowniez ze wzgledu na duza zawartosc wody ogorkow, sos przestaje byc smaczny. Probowalam. Naprawde nie apetyczny wyglad i smak.  

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij