Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

foka_bazooka

(2008-05-08 01:46)

dodałam do ulubionych, podejrzanie wygląda, więc to na pewno coś dobrego :) pozdrawiam

milczuniu

(2008-05-07 23:39)

Furora na grillu i o to chodzilo! ;)

foka_bazooka

(2008-05-07 23:37)

humus jest pyszny, idealny jako dip do świerzych warzyw: marchewki, papryki albo ogórka. ja dodaję więcej tahiny (można kupić w każdym sklepie arabskim) i oliwę koniecznie :)

Shanna

(2008-05-07 23:26)

Ciasto pyszne. Balam sie tylko, ze wyrobione ciasto bedzie za luzne, ale okazalo sie ze nie. Pachnialo wspaniale - juz zostaly ostatnie kawalki. Przepis laduje w ulubionych. Dziekuje ;)

foka_bazooka

(2008-05-07 23:10)

zawsze do sałat robię vinaigrette, ale ta sałata najlepiej smakuje saute. jeśli ktoś ma obawy, że nie przyswoi b witamin, może całość skropić np olejem z orzechów włoskich

olenka_chicago

(2008-05-07 22:55)

To tez byl u nas przysmak ale teraz "kuchenne balchy" to juz chyba przezytek niestety bo powraca sie do takich smaczkow nieraz.
A te plasterki ziemniakow tez pamietam "talary" u nas sie tak  mowilo -- pychota!!!!!!! Zycze smacznego i wychodza naprawde wspaniale z patelni, dobrze rozgrzej tylko pozniej trzeba uwazacz zeby sie nie przypalily.Pozdrawiam rowniez!

behemotka84

(2008-05-07 22:51)

taka srednia prostokątna, haha nie znam rozmiaru. Mam w domu 6 foremek, jedna do babki jedna podłużną jedną w kształcie serca, i trzy prostokątne małą srednia i szeroką . Ta ostatnia jest najlepsza do np sernika w kilograma sera, najmniejsza jest fajna na pasztet a średnia do wszelkich ciast. Jutro obiecuje ją zmierzyc centymetrem. Zresztą ciasto nie rośnie aż tak bardzo. pozdrawiam

figencja

(2008-05-07 22:46)

W przepisie zalecasz wymieszanie składników - dlaczego nie widać tego na zdjęciu?Czy coś nie tak ze smakiem?Z tak podanej sałatki -
bez mieszania można sobie wybrać co się lubi,więc nie ma mowy o wspólnym smaku.Przeanalizujcie to wszyscy,którzy będziecie
korzystać z przepisu.Moim zdaniem sałatka robi wrażenie czysto estetyczne - nic szczególnego.Pozdrawiam.

niebieska-różyczka

(2008-05-07 22:32)

Ja piekłam w blaszce 28x24cm.

rybka80

(2008-05-07 22:24)

Ale się objadłam.Pyszniutkie.Nawet nie zdążyły się załapać na zdjęcie.Bardzo smakowały Oskarkowi(2 latka).Polecam i pozdrawiam

babolik

(2008-05-07 22:19)

Dla mnie to też smak z dzieciństwa - pycha - polecam! Od czasu do czasu można zaszaleć i z ceną i z kaloriami :))

jannaj

(2008-05-07 22:14)

Rany - też jestem z Podkarpacia i pamiętam jak moja babcia piekła proziaki na kuchni na blachach. Wtedy mi smakowały, a było ok 30 lat temu.
Na blachach babcia piekła też placki ziemniczane.
Ciągnąc dalej temat blach to jeszcze piekliśmy plasterki ziemniaków i odpiekaliśmy kromki chleba.
Wszystko zdrowe i dietetyczne o niepowtarzlnym smaku. Pozdrawiam z Krosna Oleńkę z Chicago.

dana39

(2008-05-07 22:10)

Hej, wrzucam do ulubionych, uwielbiam truskawki; a te ciasta obok to jakie? jedno to chyba jakis sernik ato drugie? pozdrówka

figencja

(2008-05-07 22:04)

Wpadłam na taki sam pomysł.Pozdrawiam.

justi28

(2008-05-07 22:03)

ja zrobiłam tą polewę z połowy składników- jest rewelacyjna!!!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij