dodałam do ulubionych, podejrzanie wygląda, więc to na pewno coś dobrego :) pozdrawiam
humus jest pyszny, idealny jako dip do świerzych warzyw: marchewki, papryki albo ogórka. ja dodaję więcej tahiny (można kupić w każdym sklepie arabskim) i oliwę koniecznie :)
zawsze do sałat robię vinaigrette, ale ta sałata najlepiej smakuje saute. jeśli ktoś ma obawy, że nie przyswoi b witamin, może całość skropić np olejem z orzechów włoskich
taka srednia prostokątna, haha nie znam rozmiaru. Mam w domu 6 foremek, jedna do babki jedna podłużną jedną w kształcie serca, i trzy prostokątne małą srednia i szeroką . Ta ostatnia jest najlepsza do np sernika w kilograma sera, najmniejsza jest fajna na pasztet a średnia do wszelkich ciast. Jutro obiecuje ją zmierzyc centymetrem. Zresztą ciasto nie rośnie aż tak bardzo. pozdrawiam
W przepisie zalecasz wymieszanie składników - dlaczego nie widać tego na zdjęciu?Czy coś nie tak ze smakiem?Z tak podanej sałatki -
bez mieszania można sobie wybrać co się lubi,więc nie ma mowy o wspólnym smaku.Przeanalizujcie to wszyscy,którzy będziecie
korzystać z przepisu.Moim zdaniem sałatka robi wrażenie czysto estetyczne - nic szczególnego.Pozdrawiam.
Ja piekłam w blaszce 28x24cm.
Ale się objadłam.Pyszniutkie.Nawet nie zdążyły się załapać na zdjęcie.Bardzo smakowały Oskarkowi(2 latka).Polecam i pozdrawiam
Dla mnie to też smak z dzieciństwa - pycha - polecam! Od czasu do czasu można zaszaleć i z ceną i z kaloriami :))
Rany - też jestem z Podkarpacia i pamiętam jak moja babcia piekła proziaki na kuchni na blachach. Wtedy mi smakowały, a było ok 30 lat temu.
Na blachach babcia piekła też placki ziemniczane.
Ciągnąc dalej temat blach to jeszcze piekliśmy plasterki ziemniaków i odpiekaliśmy kromki chleba.
Wszystko zdrowe i dietetyczne o niepowtarzlnym smaku. Pozdrawiam z Krosna Oleńkę z Chicago.
Hej, wrzucam do ulubionych, uwielbiam truskawki; a te ciasta obok to jakie? jedno to chyba jakis sernik ato drugie? pozdrówka
Wpadłam na taki sam pomysł.Pozdrawiam.