to prosze usunac niewlasciwy!!!
Ile mniej więcej wychodzi nutelli? W składnikach jej nie ma. A torcik chyba jest ciekawy i wydaje się mieć dużo masy.
przez pomyłkę koputera przepis ten sam wydrukowany dwa razy .
A w jakiej wielkości formie piec to ciasto? Zawsze mam problem żeby dobrać :-)
ja również robię kapustkę w podobny sposób ale zamiast serka(tak nigdy nie robiłam) na patelni podsmażam słoninkę na skwarki i cebulkę i wrzucam do garnka gdzie dusi sie kapustka z pomidorami i dużą ilością kopru.
Nie ma czego sie bac:) Alkohol sam sie wypali w kilkanaście sekund i zgaśnie. Dopiero jak zgasnie podlac wodą i dusic. Wydaje mi się, że najlepsze będą ziemniaczki puree lub ryż.
Mmm, właśnie idę gotować kapustkę na dzisiejszy obiadek. Ślinka cieknie na samą myśl :)))
brzmi cudnie,widze ze tu juz ktos robil kombinacje aby upiec w ten sposob piers z kurczaka hmm ile piec piersiatka?
mariotereso tak podpowiem jak robię biszkopt oszczędny,czyli z dodatkiem wody to jest zasada że zimną wodę dajemy do białek,a gorącą do żółtek.Ale właściwie niepotrzebnie to napisałam,bo Ty zapewnie dobrze to znasz,bo po Twoich przepisach sądzę że jestes świetną kucharką.A tak a,propo mąki to ziemniaczanej będzie 1/2 szkl. bo ona jest cięzka ,a pszenna lekka więc 0,75 szklanki.
GORĄCO POZDRAWIAM!!!!!!!
Warta polecenia. Moje dzieciaki jedzą tę kaszkę ino uszy im się trzęsą. Ja zamiast deserku ze słoiczka daję swojej roboty robiony deserek. Obieram np. gruszki i przesmażam je z cukrem i cukrem waniliowym - pychotka. Warte polecenia
Piekne te słowa i dają dużo do myślenia. Dziękuję.
tekluniu! uwielbiam twoje przepisy!! poprostu trafiasz w moj a raczej nasz gust w 100%!! czy zdradzisz mi coz to za apetycznie przyzadzone ziemniaczki leza przy tym kotleciku??:) planuje dzis zrobic a mysle ze z tymi ziemniaczkami to byloby cudo..:) pozdrawiam
Przejmująco i pięknie.
Chyba dałam za dużo wody ale na przyszłośc bedę uważała.Bo na pewno ją jeszcze nie raz zrobie.
Pozdrawiam
Witaj dagusiu 29 ,oczywiście,ze w marketach są produkty firmowe i tej samej jakości jak w i innych sklepach.A ich zaletą jest to,że są tańsze.Miałam na myśli produkty ,,made in tesco''.Pozdrawiam.