Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

rumcajs

(2008-05-05 18:51)

ee to ja taka nie jestem uzdolniona :( a idzie tak że wylac czekoalde na obarzek isciagnac potem ta czekolade czy jakoś inaczej by odbic obrazek? ja barwniki przywoże  zHoalndii :) i takie super w sprayu, ale co z tego jak nie umiem kubucia odbic

AgnieszkaJ

(2008-05-05 18:34)

Moj maz sie zajadal. Powiedzial, ze moge takie czesciej robic... Dzieki za superprzepis :)))

wipat

(2008-05-05 18:33)

Bardzo się cięszę i mam nadzieje że będzie smakował.

Dżoana

(2008-05-05 18:28)

mniam, lasagne wyszła pyyyycha, tylko zrobiłam za mało sosu pomidorowego i bardziej czuć beszamel. Ale i tak jest rewela :))) Dzięki honorata

edzia440

(2008-05-05 18:24)

Sałatka pycha jeszcze raz pycha , nic dodać nic ująć . Dziękuję i pozdrawiam:))

Dorota zza plota

(2008-05-05 18:19)

 Kamusiu Boczek jest naprawde przepyszny! Podalam go z ziemniakami tluczonymi z przysmazona cebulka i salata wioswnna. Moje zarloki zachwycone! Dodalam na 1,20 kg boczku pol kilo miesa. Polecam bardzo! Podziekowania dla Krysi!

dana39

(2008-05-05 18:08)

miało być "kotlety studenckie":)

dana39

(2008-05-05 18:08)

Pycha! na studiach nazywaliśmy tę potrawę "kotlety studencie" no ale wtedy ser nie był tak drogi jak dziś. Polecam szczególnie tym, którzy jeszcze nie próbowali:)

besia1803

(2008-05-05 17:50)

bocian- pojemnośc małego proszku jest ok 2 łyżeczki, więc ja też daję taką ilość tzn. od 1 1/2 do 2płaskich małych łyżeczek od herbaty. Zapewniam cie ze nie jest to dużo, problem  może być kiedy dodamy większą ilość ale sody poniewaz może być wyczuwalna podczas jedzenia.besia1803

missi_m

(2008-05-05 17:45)

Super przepis:)) bardzo smaczne i łatwe w przygotowaniu.Polecam.  palce lizac:)) 

pulsilla

(2008-05-05 17:42)

świetny pomysł:)

bytomianka

(2008-05-05 17:08)

To ciasto piekę już ładnych parę lat. Jest bardzo dobre, Polecam

blackrose4u

(2008-05-05 17:05)

zrobiłam tortille tą pszenną i niestety połamała mi się :/ nie wiem dlaczego. Muszę dodać że nie z tego przepisu. Tamten zawierał więcej smalcu i nie miał w sobie proszku do pieczenia, czy to miało jakiś wpływ na połamanie? Mam zamiar zrobić je ponownie ale nie chce by były w częściach, proszę o jakąś rade. Wcześniej też nie jadłam tych placuszków i nie wiem czy tak mają smakować czy za grube były ale była wyczuwalna jakby surowa mąka, a zrumienione były dość. Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc

aga877

(2008-05-05 16:39)

Witam:)baaardzo mi miło, że mój przepis został wyróżniony wśród innych:)dziękuje za komentarz i również życzę udanych wypieków:) Pozdrawiam

makusia

(2008-05-05 16:32)

jednym słowem wspaniałe;)) wszyscy mruczeli z zachwytu podczas jedzenia :) dziekuję za smaczny pomysł na obiad :))

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij