ee to ja taka nie jestem uzdolniona :( a idzie tak że wylac czekoalde na obarzek isciagnac potem ta czekolade czy jakoś inaczej by odbic obrazek? ja barwniki przywoże zHoalndii :) i takie super w sprayu, ale co z tego jak nie umiem kubucia odbic
Moj maz sie zajadal. Powiedzial, ze moge takie czesciej robic... Dzieki za superprzepis :)))
Bardzo się cięszę i mam nadzieje że będzie smakował.
mniam, lasagne wyszła pyyyycha, tylko zrobiłam za mało sosu pomidorowego i bardziej czuć beszamel. Ale i tak jest rewela :))) Dzięki honorata
Sałatka pycha jeszcze raz pycha , nic dodać nic ująć . Dziękuję i pozdrawiam:))
Kamusiu Boczek jest naprawde przepyszny! Podalam go z ziemniakami tluczonymi z przysmazona cebulka i salata wioswnna. Moje zarloki zachwycone! Dodalam na 1,20 kg boczku pol kilo miesa. Polecam bardzo! Podziekowania dla Krysi!
miało być "kotlety studenckie":)
Pycha! na studiach nazywaliśmy tę potrawę "kotlety studencie" no ale wtedy ser nie był tak drogi jak dziś. Polecam szczególnie tym, którzy jeszcze nie próbowali:)
bocian- pojemnośc małego proszku jest ok 2 łyżeczki, więc ja też daję taką ilość tzn. od 1 1/2 do 2płaskich małych łyżeczek od herbaty. Zapewniam cie ze nie jest to dużo, problem może być kiedy dodamy większą ilość ale sody poniewaz może być wyczuwalna podczas jedzenia.besia1803
Super przepis:)) bardzo smaczne i łatwe w przygotowaniu.Polecam. palce lizac:))
świetny pomysł:)
To ciasto piekę już ładnych parę lat. Jest bardzo dobre, Polecam
zrobiłam tortille tą pszenną i niestety połamała mi się :/ nie wiem dlaczego. Muszę dodać że nie z tego przepisu. Tamten zawierał więcej smalcu i nie miał w sobie proszku do pieczenia, czy to miało jakiś wpływ na połamanie? Mam zamiar zrobić je ponownie ale nie chce by były w częściach, proszę o jakąś rade. Wcześniej też nie jadłam tych placuszków i nie wiem czy tak mają smakować czy za grube były ale była wyczuwalna jakby surowa mąka, a zrumienione były dość. Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc
Witam:)baaardzo mi miło, że mój przepis został wyróżniony wśród innych:)dziękuje za komentarz i również życzę udanych wypieków:) Pozdrawiam
jednym słowem wspaniałe;)) wszyscy mruczeli z zachwytu podczas jedzenia :) dziekuję za smaczny pomysł na obiad :))