Nigdy nie robiłam kaszy jęczmiennej w ten sposób,bo przyznam się szczerze,że jej nie lubię.Jak chcesz - możesz spróbować,ale moim
zdaniem kasza jęczmienna jest bardziej kleista i efekt może być zaskoczeniem.Ale jak mówią - trzeba się przekonać na wlasnej skórze -
może akurat będzie jeszcze bardziej smakowite.Pozdrawiam.
Skorzystam z tego przepisu w najbliższym czasie, nigdy podobnie nie robiłam. Ale mam tylko kaszę jęczmienną - wiejską, myślę ze też dobra ? Napiszę jak smakowało. Pozdrawiam !!!
Robię podobne ,ale dodaję drożdże Dr.Oetkera instant.Moim zdaniem te "kozy,",jak ja je nazywam nie mają drożdżowego (specyficznego)
zapachu i pozostają dłużej świeże,chociaż i tak znikają z patery błyskawicznie.Pozdrawiam.
Bardzo sie ciesze mary50, ze sernik przypadl Ci do gustu, serdecznie pozdrawiam :)
haniuta.. najzwyklejsza maka :)
Bigos bardzo smacznie wyglada... Mario1978..zaloz okulary! Naprawde.. smacznie wyglada i jaki tam byl do Was adres niebieska-rozyczko.. bo chetnie go skosztuje.. :) chyba ze juz caly zjedzony..to musze sama ugotowac :)
Nareszcie się doczekałam, Słońce. Dodaję do ulubionych i wkrótce wypróbuję.
Witam , ta sałatka to poprostu pycha jeszcze raz pycha, bardzo dziękuję za przepis i pozdrawiam.
W jakich odstępach nacinamy bagietkę?
Ile to jest "paczuszka"? 10 dag?
Ja nie dodawałam do biszkoptu budyniu czekoladowego i biszkopt był wilgotny.Może przez budyn biszkopt wychodzi zbity.
Zrobiłam według ww przepisu. Nie miałam mięsa więc dodałam kiełbaskę pokrojoną w kostkę i kapustę pekińską. PYCHA!!!
Polecam wszystkim! Jest to taka szybka i smaczna odmiana łazanek.