Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

figencja

(2008-05-05 00:58)

Nigdy nie robiłam kaszy jęczmiennej w ten sposób,bo przyznam się szczerze,że jej nie lubię.Jak chcesz - możesz spróbować,ale moim
zdaniem kasza jęczmienna jest bardziej kleista i efekt może być zaskoczeniem.Ale jak mówią - trzeba się przekonać na wlasnej skórze -
może akurat będzie jeszcze bardziej smakowite.Pozdrawiam.

mariateresa

(2008-05-05 00:52)

Skorzystam z tego przepisu w najbliższym czasie, nigdy podobnie nie robiłam.   Ale mam tylko kaszę jęczmienną - wiejską, myślę ze też dobra ?    Napiszę jak smakowało.  Pozdrawiam !!!

figencja

(2008-05-05 00:23)

Robię podobne ,ale dodaję drożdże Dr.Oetkera instant.Moim zdaniem te "kozy,",jak ja je nazywam nie mają drożdżowego (specyficznego)
zapachu i pozostają dłużej świeże,chociaż i tak znikają z patery błyskawicznie.Pozdrawiam.
                                                                                                                                               
                                                                                                                  

Dagga

(2008-05-04 23:26)

Wlasnie zrobilam ta zapiekanke.. wyszla pyszna!

Mielismy ja razem z lososiem z grilla i naprawde obiad ze paluszki lizac. Ja dodalam jeszcze pokrojone pieczarki do tego..

nadia

(2008-05-04 23:19)

Bardzo sie ciesze mary50, ze sernik przypadl Ci do gustu, serdecznie pozdrawiam :)

Glumanda

(2008-05-04 23:05)

haniuta.. najzwyklejsza maka :)

Glumanda

(2008-05-04 22:52)

Bigos bardzo smacznie wyglada... Mario1978..zaloz okulary! Naprawde.. smacznie wyglada i jaki tam byl do Was adres niebieska-rozyczko.. bo chetnie go skosztuje.. :) chyba ze juz caly zjedzony..to musze sama ugotowac :)

gosiaczek123

(2008-05-04 22:42)

Dziękuję za miły komentarz. Cieszę się że smakowały.

Aleex

(2008-05-04 22:09)

Nareszcie się doczekałam, Słońce. Dodaję do ulubionych i wkrótce wypróbuję.

DOLCE

(2008-05-04 21:37)

ślinotoku dostałam normalnie na widok tej fotki!u chińczyka jedlismy kiedyś podobne danie,ale mialo wyrazny akcent słodki.może by do ciasta dodać miodu?próba będzie,bo było niesamowite.dzięki za przypomnienie ,,bazy,,

edzia440

(2008-05-04 21:17)

Witam , ta sałatka to poprostu pycha jeszcze raz pycha, bardzo dziękuję za przepis i pozdrawiam.

jema4

(2008-05-04 21:13)

W jakich odstępach nacinamy bagietkę? 

pasiata

(2008-05-04 21:02)

Ile to jest "paczuszka"? 10 dag?

domino29

(2008-05-04 20:54)

Ja nie dodawałam do biszkoptu budyniu czekoladowego i biszkopt był wilgotny.Może przez budyn biszkopt wychodzi zbity.

Iloria_S

(2008-05-04 20:48)

Zrobiłam według ww przepisu. Nie miałam mięsa więc dodałam kiełbaskę pokrojoną w kostkę i kapustę pekińską. PYCHA!!!
Polecam wszystkim! Jest to taka szybka i smaczna odmiana łazanek.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij