Bardzo smaczne bezy. Szybkie w przygotowaniu. Jeżeli jednak chce się bezy nie wysuszone, należy je piec w krótszym czasie (tak jak w przepisie jest napisane) i koniecznie wyciągnąć je z piekarnika. My jedliśmy zaraz po upieczeniu, bez zostawiania ich na noc.
barwniki kupuje w hurtowni z dodatkami funkcjonalnymi do żywności bo bardzo ciężko jest dostac dobre barwniki w zwykłych sklepach .
Cudny tort Beatko!! Gratulacje ! Pozdrawiam serdecznie
Rewelacyjne są te placuszki. Robiłam na sobotę i wszystkim smakowały. Serdecznie polecam ten przepis!
Ja dawałam paprykowe własciwie wiem ze dobre sa cebulowe ale to juz jak kto woli kochani
Do ffaniaff - szczerze mówiąc nie wiem jakby sałatka smakowała z ogórkami kwaszonymi, nie próbowałam. Ale w kuchni trzeba eksperymentować
Daj znać jak wypróbujesz.
A śmietana 18% spokojnie wystarczy.
Pozdrawiam!
Ja ciasto dzielę na 4 części i masę też.( żeby było mniej więcej równo)
ale mi narobiłaś samczka :) jutro zrobię tylko kupię gotowy krem karpatkowy :))
Ludzie,nie przesadzajcie!Pangi nie jemy codziennie i nie na każdy posiłek.Jeśli ktoś zje ją na obiad 2 razy w miesiącu to jestem przekonana,że jego zdrowie nie dozna przez to żadnego uszczerbku.Rzeczywiście-to co dzieje się z tą rybką zanim trafi na nasze stoły nie brzmi zbyt apetycznie i zachęcająco,ale jakoś nikt nie oburza się i nie wzdryga z obrzydzenia jedząc parówki wieprzowe czy kupny pieczony schab zawierający w swoim składzie zaledwie do 17% mięsa wieprzowego a cała reszta to woda,sól,białko sojowe,stabilizatory,zagęstniki,skrobia modyfikowana,przeciwutleniacze,substancje zapachowe i aromatyzujące,hydrolizat białka sojowego i substancje konserwujące.Gdybyśmy wiedzieli jaki jest skład wszystkich kupnych produktów i w jakich procesach technologicznych powstają zapewne nic nie przeszłoby nam przez gardło.Mi panga bardzo smakuje i nie zamierzam z niej rezygnować.
Swoją drogą tym bardziej doceniam istnienie Wielkiego Żarcia i waszych przepisów dzięki którym pyszne dania przygotowuje sama i mam choć ułude pewności,że wiem co jem.
A dlaczego tylko czesc masy makowej? Moglabys napisac ile? Dziekuje z gory za odpowiedz. Pozdrawiam serdecznie!
już dopisałam:) ah ta skleroza;)
brzmi zachecajaco
napewno wyprubuje