Zazdroszczę Tobie takich gości , którzy chcą jeść torty z większą ilością kremu.
Ja jak cokolwiek robię dla gości z mojej czy mąża strony a i również dla gośći przychodzących do rodziców muszę uważać na ilość kremu,śmietany i cukru.
A Twoi goście są suuuper i takim to mogłabym piec ciasta ca tydzień.
Pozdrawiam serdecznie.
Mój sernik gazetowy ale z niecałej porcji.Uciekał mi z formy ,ale uratował się dzięku gazecie (Anonse).
Zrobiłam kuraka wg tego przepisu ale swojskiego.Dostałam kiedys od teściowej więc pomyslałam że spróbuje.Mięsko dobre a pierś dosłownie rewelacja tylko skórka wyszła twarda i gumowata ale myślę że przyczyną może tego było to że jednak jakis czas leżał w zamrażalce.
Piękny :D Masz powód aby być dumna i szczęśliwa z takiego dzieła !
Przychylam sie do zdania Jutki.Pozdrawiam.
w przepisie piszesz o śmietanie natomiast w wykonaniu o mleku, więc co ma być, przepis prosty i mam nadzieję że udany
Wygląda kosmicznie smacznie!
.Pozdrawiam.
Próbujcie Ci,którzy potraficie robić drożdżowe ciasta,bo babki parzone są rewelacyjnie przepyszne.Niestety ja nawet nie będę sie do tego
zabierać,bo napewno mi nie wyjdzie. Pozdrawiam.
Lubię bardzo ciasto drożdżowe,ale nie lubię go wyrabiać rękami - po prostu nie mam do tego talentu,a ten przepis jest chyba
wymyślony dla mnie,więc będę próbować go w najbliższym czasie.Pozdrawiam.
Mam pytanko - czy nasączałaś czymś ten biszkopt ?Czekam na odpowiedż,bo chciałabym wypróbować swoje siły w niedługim czasie.
Pozdrawiam.
Upiekłam tę babkę w takiej większej keksówce(z braku formy), dałam ciut mniej cukru i oblałam rozpuszczoną, gorzka czekoladą. Bardzo dobra, prosta babeczka. Była... bo już nie ma
- Iza
Zrobiłam tydzień temu na urodziny Najlepszego. W środku natarłam mini-kostką Knorr ,,kolorowy pieprz" (z braku pietruszki). Sznurowanie- genialne. Ponieważ nie lubię się rozdrabniać zrobiłam z karczku prawie 2 kg, więc okazało sie że nie mam tak dużego gara. Było duszone w naczyniu żaro pod przykryciem w piekarniku. Potem sie okazało, ze Młody zeżarł wszystkie ogórki kiszone, ale ponieważ zostawił wodę z nich, to było wszystko cacy. Sos zmiksowałam i powiem..... pyszne. Wszystkim bardzo smakowało- z młodymi ziemniakami z koperkiem i młoda kapustą. To co zostało(niewiele) zjedliśmy nastepnego dnia z ryżem i małosolnymi. Będziemy często powracać do tego przepisu. Wielkie Dzieki!!! Iza
Ptasie mleczko bardzo dobre natomiast wafel wyszedł gumowaty.Nie mogłam go pokroić.Moim zdaniem lepsze byłyby biszkopty lub herbatniki.
ciasto pycha, puszyste, troche wilgotne, mniam mniam, tego szukałam