Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

czekoladka145

(2008-05-03 16:42)

Zazdroszczę Tobie takich gości , którzy chcą jeść torty z większą ilością kremu.
Ja jak cokolwiek robię dla gości z mojej czy mąża strony a i również dla gośći przychodzących do rodziców muszę uważać na ilość kremu,śmietany i cukru.
A Twoi goście są suuuper i takim to mogłabym  piec ciasta ca tydzień.
Pozdrawiam serdecznie.

czekoladka145

(2008-05-03 16:35)

Mój sernik gazetowy ale z niecałej porcji.Uciekał mi z formy ,ale uratował się dzięku gazecie (Anonse).

myszek78

(2008-05-03 16:26)

Zrobiłam kuraka wg tego przepisu ale swojskiego.Dostałam kiedys od teściowej więc pomyslałam że spróbuje.Mięsko dobre a pierś dosłownie rewelacja tylko skórka wyszła twarda i gumowata ale myślę że przyczyną może tego było to  że jednak jakis czas leżał w zamrażalce.

czekoladka145

(2008-05-03 16:25)

Piękny :D Masz powód aby być dumna i szczęśliwa z takiego dzieła !

figencja

(2008-05-03 16:00)

Przychylam sie do zdania Jutki.Pozdrawiam.

teresa młynarska

(2008-05-03 15:57)

w przepisie piszesz o śmietanie natomiast w wykonaniu o mleku, więc co ma być, przepis prosty i mam nadzieję że udany

figencja

(2008-05-03 15:37)

Wygląda kosmicznie smacznie!.Pozdrawiam.

milczuniu

(2008-05-03 15:37)

Genialny pomysł, wyglada bardzo fajnie, a smakuje pysznie!!!! Ja dałam dodatkowo banana, myślę że brzsokwinie będą też dobrym pomysłem (tak na przyszłość), zamiast herbatników--> orzeszki włoskie!

figencja

(2008-05-03 15:23)

Próbujcie Ci,którzy potraficie robić drożdżowe ciasta,bo babki parzone są rewelacyjnie przepyszne.Niestety ja nawet nie będę sie do tego
zabierać,bo napewno mi nie wyjdzie. Pozdrawiam.

figencja

(2008-05-03 15:12)

Lubię bardzo ciasto drożdżowe,ale nie lubię go wyrabiać rękami - po prostu nie mam do tego talentu,a ten przepis jest chyba
wymyślony dla mnie,więc będę próbować go w najbliższym czasie.Pozdrawiam.

figencja

(2008-05-03 15:08)

Mam pytanko - czy nasączałaś czymś ten biszkopt ?Czekam na odpowiedż,bo chciałabym wypróbować swoje siły w niedługim czasie.
Pozdrawiam.

Przepis
Babka piwna
12.4k
101
11
fata
Izuś

(2008-05-03 15:00)

Upiekłam tę babkę w takiej większej keksówce(z braku formy), dałam ciut mniej cukru i oblałam rozpuszczoną, gorzka czekoladą. Bardzo dobra, prosta babeczka. Była... bo już nie ma- Iza

Izuś

(2008-05-03 14:56)

Zrobiłam tydzień temu na urodziny Najlepszego. W środku natarłam mini-kostką Knorr ,,kolorowy pieprz" (z braku pietruszki). Sznurowanie- genialne. Ponieważ nie lubię się rozdrabniać zrobiłam z karczku prawie 2 kg, więc okazało sie że nie mam tak dużego gara. Było duszone w naczyniu żaro pod przykryciem w piekarniku. Potem sie okazało, ze Młody zeżarł wszystkie ogórki kiszone, ale ponieważ zostawił wodę z nich, to było wszystko cacy. Sos zmiksowałam i powiem..... pyszne. Wszystkim bardzo smakowało- z młodymi ziemniakami z koperkiem i młoda kapustą. To co zostało(niewiele) zjedliśmy nastepnego dnia z ryżem i małosolnymi.  Będziemy często powracać do tego przepisu. Wielkie Dzieki!!! Iza

brydzia.w

(2008-05-03 14:45)

Ptasie mleczko bardzo dobre natomiast wafel wyszedł gumowaty.Nie mogłam go pokroić.Moim zdaniem lepsze byłyby biszkopty lub herbatniki.

liteona

(2008-05-03 14:26)

ciasto pycha, puszyste, troche wilgotne, mniam mniam, tego szukałam

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij