Witaj bahus, uwielbiam Twoje przepisy, zawsze są pyszne i nietuzinkowe. Dziś chcę wypróbować Twojego pstrąga w sosie winogronowym tylko proszę o wskazówkę czy chodzi o śmietanę kwaśną czy o taką do zup i sosów. Pozdrawiam!
czy zamiast mleka mozna w rumie namoczyc herbatniki
Bardzo mi miło
Niebieska-różyczko kluski pychotka,bardzo delikatne.Właśnie sie nimi zajadamy
Rolada jest fantastyczna. Na brzeg, który zwinęłam do środka dałam nutellę, wyszła pyszna. Mam pytanie czy ktoś ma pomysł
na coś innego co dałoby się zawinąć do gorącej rolady, żeby dodało jej smaku i koloru?
pewnie, że tak!
ja mam prawie identyczny przepis na murzynek ( jedyna roznica to lyxeczka proszku do pieczenia i piana z 4 bialek) i jest to przepis mojej babci. Zawsze wychodzi i nie jest suchy , nie wyczuwa sie rowniez smaku maki.
jak myślicie ,czy da radę zrobić taki torcik z truskawek?? do sezonu malinowego trochę daleko.. :)
sam delikat do kurczaka nie wystarczy,może by tak dodać do tego jeszcze curry,żeby smak był bardziej intensywny?
fajnie brzmi,tylko gdzie są jakieś przyprawy?? na pewno wypróbuję
pozdrawiam
A ja na przyklad bardzo lubie golabki z Kapusty wloskiej i bialej. Z pekinki mi nie smakuja gdyz jak na moj gust pekinka jest za delikatna. W tym daniu traci typowy smak kapusty ktory ja lubie. Tak samo nie bardzo mi podeszly z tzw:: "Spitzkohl" czyli odmiana kapusty takiej szpiczastej - wyglada jak zwiniety stozek. Oba rodzaje Spitzkohl i pekinska wole zdecydowanie w salatkach i daniach kruciutko duszonych, gotowanych.
Ale to, jak wszystko w swiecie smakow, rzecz gustu.
Miło mi bardzo kuleczko ,że smakowały;)Pozdrawiam serdecznie