Musi byc pyszne
laduje w ulubionych!!!!!
Niestety, bywa tak, że się rozwijają. Dlatego do sałatki można dodać drobno pokrojony ser i tak samo pokrojoną szynkę, zamiast całych takich roladek. Całe roladki można dać tylko na górę sałatki, już po wymieszaniu :-)
Kisiel sypiemy do piany prosto z torebki.Ja nie zwracam uwagi czy jest z cukrem czy bez, ale raczej bez cukru.
Pychotka !!!
Uwielbiam takie smakowitości.Proste,szybkie i przepyszne.Smaczne pozdrowienia!
bo tak na tym zdjęciu mi się wydawało że "to białe" to bita śmietana a "żółte" to właśnie ten krem budyniowy. Zabieram się za pieczenie dziś wieczorem, potrzebuje je na jutro a nie będe miała czasu. Mam nadzieję że nie odwilgną. Oczywiście zrobie zdjęcie :)
Pyszne te kotlety robie takie same tylko dodaję jeszcze 3 łyżeczki musztardy sarepskiej.pozdrawiam
Być moze istnieje już taki placek pod nazwą adwokatowiec.Ja go dostałam jako adwokatka.Jest godny polecenia.Taki puszysty!
zdradzi, jak wróci ze szkolenia to go dorwe i przycisne do muru ;) p.s. Paola, ja mam tak samo na imie :D Paola wlaśnie (nie, nie Paula) :)
Wygląda obiecująco.Zastanawiam się tylko,czy te roladki nie porozwijają się podczas mieszania składników?Podpowiedz.Pozdrawiam.
Miałam na myśli galaretki ;) Aha i ja też dałam 3 bo 2 to stanowczo za mało :D
Brzmi pysznie, lubię takie sosy więc niedługo wypróbuję
Ciasto pyszne;) tylko polecam wszystkim piekącym, aby po starciu jabłek dobrze je odsączyć z soku i rozpuścić galaretkę w mniejszej ilości wody. Inaczej będzie ciężko, aby całość stężała ;) Pozdrawiam autorkę przepisu ;)
Brzmi pysznie- na pewno wypróbuję bo dotychczas stosowałam gotowe dressingi - dzięki za przepis