Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

agness

(2008-05-01 15:59)

Musi byc pyszneladuje w ulubionych!!!!!

Trinity

(2008-05-01 15:31)

Niestety, bywa tak, że się rozwijają. Dlatego do sałatki można dodać drobno pokrojony ser i tak samo pokrojoną szynkę, zamiast całych takich roladek. Całe roladki można dać tylko na górę sałatki, już po wymieszaniu :-)

abiola

(2008-05-01 15:29)

Kisiel sypiemy do piany prosto z torebki.Ja nie zwracam uwagi czy jest z cukrem czy bez, ale raczej bez cukru.

malibu

(2008-05-01 15:29)

Pychotka !!!

figencja

(2008-05-01 15:15)

 Uwielbiam takie smakowitości.Proste,szybkie i przepyszne.Smaczne pozdrowienia!

blackrose4u

(2008-05-01 14:56)

bo tak na tym zdjęciu mi się wydawało że "to białe" to bita śmietana a "żółte" to właśnie ten krem budyniowy. Zabieram się za pieczenie dziś wieczorem, potrzebuje je na jutro a nie będe miała czasu. Mam nadzieję że nie odwilgną. Oczywiście zrobie zdjęcie :)

dorka1315

(2008-05-01 14:54)

Pyszne te kotlety robie takie same tylko dodaję jeszcze 3 łyżeczki musztardy sarepskiej.pozdrawiam

Fot. handzik, Adwokatka
Adwokatka
60.4k
441
23
handzik
handzik

(2008-05-01 14:51)

Być moze istnieje już taki placek pod nazwą adwokatowiec.Ja go dostałam jako adwokatka.Jest godny polecenia.Taki puszysty!

eleutheria

(2008-05-01 14:50)

zdradzi, jak wróci ze szkolenia to go dorwe i przycisne do muru ;) p.s. Paola, ja mam tak samo na imie :D Paola wlaśnie (nie, nie Paula) :)

figencja

(2008-05-01 14:43)

 Wygląda obiecująco.Zastanawiam się tylko,czy te roladki nie porozwijają się podczas mieszania składników?Podpowiedz.Pozdrawiam.

ewaelzbieta

(2008-05-01 14:41)

Sos jest super, polecam ten przepis

Dorciak

(2008-05-01 14:41)

Miałam na myśli galaretki ;) Aha i ja też dałam 3 bo 2 to stanowczo za mało :D

emeska1974

(2008-05-01 14:40)

Brzmi pysznie, lubię takie sosy więc niedługo wypróbuję

Dorciak

(2008-05-01 14:39)

Ciasto pyszne;) tylko polecam wszystkim piekącym, aby po starciu jabłek dobrze je odsączyć z soku i rozpuścić galaretkę w mniejszej ilości wody. Inaczej będzie ciężko, aby całość stężała ;) Pozdrawiam autorkę przepisu ;)

emeska1974

(2008-05-01 14:25)

Brzmi pysznie- na pewno wypróbuję bo dotychczas stosowałam gotowe dressingi - dzięki za przepis

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij