Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

viva

(2008-05-01 11:33)

CZy to ma być masło czy może też być margaryna???

suffka

(2008-05-01 11:10)

pycha! na ciepło, z konfiturą wiśniową i śmietaną....

mój patent to: rozgrzane maesłko do ciasta, potem pieczenie na patelni pod przykrywką, na małym ogniu (musiałam jakoś nadrobić to że mi się nie chciało w sobotę rano ubijać osobno piany - mimo że przecież piana jest chyba tym mykiem odróżniającym od zwykłych naleśników, hehe). no, ale i tak pod przykrywką one się tak napuszają i potem są mięciutkie, nniiammi! :-)

niebieska-różyczka

(2008-05-01 10:32)

Witaj angelo :) cieszę się że gulasz smakował,oczywiście że możesz dodać pieczarek.Moja mama doklada pieczarki, ale do innego gulaszu takiego.... bez pomidorów.Pzdrawiam.

ulek1

(2008-05-01 10:27)

myśle że ciacho wyjdzie mi bzz problemu :))

nutella

(2008-05-01 10:04)

Spokojnie, nie ma się czym przejmować... pisanie takich postów to chyba tzw. trolling...?;) A co do mojego murzynka i strony Pascala to może ciasto zasmakuje Ci bardziej jak dodasz jedną z mini kosteczek...:D no albo chociaż bulion w kostce... Pascal zawsze to dorzuca:)
Ja oczywiście mam chyba ze 100 przepisów na przepyszne murzynki ale nie mogę ich zamieśćić dlatego wstawiłam ten. Nalegam jednak, by zagladnely Panie czasem do ksiazki z programu "Nutella Poprostu Gotuj", posiada Ona tez stronę internetowa pod tym samym tytulem "Nutella Poprostu Gotuj" - napewno nie bedziecie Panie rozczarowane :) Niestety adresu tej strony nie mogę podać bo jest on przekazywany jedynie z pokolenia na pokolenie.
Cieszę się, że polewa Ci smakuje. Robiąc ją w mniejszej ilości można wykorzystać ją do innych ciast np. piernika. Oczywiście, proszku można dodać mniej. Pozdrowienia dla ciebie i nowego Chefa.

domino29

(2008-05-01 09:59)

Słuchajcie amatorzy wiórków kokosowych:to ciasto to REWELACJA!!!Przepyszny, wysoki, wilgotny, dobrze się kroi i prosto się robi. Super przepis ,dzięki.

dajanka

(2008-05-01 09:56)

Dzięki:) Kamień spadł mi z serca:)

nutella

(2008-05-01 09:51)

Zrobiłam. Rogaliki wyszły pyszne, bardzo kruchutkie bo cieniutko wałkowałam ciasto, wyszło ich naprawdę sporo. Napewno zrobię je jeszcze nie raz, bo nie są bardzo słodkie a rozpływają się w ustach. I tak jak pisze Kayetanka, najlepsza jest taka twarda marmolada wieloowocowa bo dżem czy konfitura pod wpływam ciepła wypływają i przypalają się. Dzięki za przepis:)

Paola_r

(2008-05-01 09:50)

Poczytałam przepis i to są zdecydowanie moje ulubione proporcje pomidora do ogórka. Też nie lubię ziół, zwłaszcza suszonych :(
Kokliko, co do zarządzeń Normandczyków, zgadzam się z Tobą, bo to tak,jak z wybieraniem forda : klient ma wolny wybór, pod warunkiem, że wybierze T e n model, kolor czarny :D
Ale oliwki do sałatki kupuję zawsze w delikatesach i czytam etykietę, kto, gdzie i z czym je w te słoiki włożył. Kalamata to dla mnie zdecydowanie wyższa półka smakowa.
Eleutheria (nasza Mato Hari), może narzeczony zdradzi jeszcze jakiś naprawdę domowy przepis na udane ciasto phyllo i inne kulinarne sekrety Greków ?

Dorotaxx

(2008-05-01 09:42)

Angelo kuknij tutaj : http://katalog.pf.pl/Dolno%C5%9Bl%C4%85skie/Dodatki-funkcjonalne-do-%C5%BCywno%C5%9Bci-aromaty-konserwanty-W1G0B8515P0R10C-m13.html

Eseczko nie ma za co .

a jeśli chodzi o cukier puder to dziewczyny musicie same wyczuc ten moment kiedy nalezy przestac go dodawac !!! Zmienie składniki w przepisie, wpiszemu 300 g. myśle,że bedzie lepiej.

malibu

(2008-05-01 09:37)

Witam,
dołączam się do zadowolonych podniebień :o) Ciasto wyborne- to mało powiedziane !!! Duża blacha znika w mig !!!
Ja przekroiłam swój biszkopt na dwa placki i 3/4 masy (z prince polo i brzoskwiniami) wyłożyłam na dolny placek, a pozostałą część (sama bitą śmietanę) wyłożyłam na wierzch i zamiast galaretki posypałam to wszystko startą na grubych oczkach czekoladą mleczną. Pychotka !!! Polecam !!!

bozena 8618

(2008-05-01 09:22)

nie musisz robić od nowa upiec takie jakie jest a napewno bedzie dobre ja jak pieke to moje sie nie klei i jest gęste zawsze wychodzi

dajanka

(2008-05-01 09:04)

Ratunku! Ciasto miodowe wyszło mi bardzo rzadkie, więc odruchowo dosypywałam mąki, ale właśnie spotkałam się z opinią, że to ciasto powinno być takie rzadkie i klejące:(  Teraz czeka na pieczenie.... Dobrze zrobiłam i mogę piec, czy muszę robić od nowa???

alfa_beta

(2008-05-01 08:31)

Marylko już poprawiłam:)) Oczywiście na ciasta idzie 15 jaj, każdy placek z 5 jaj. Placki robi się tak jak biszkopty  tylko zamiast mąki daje się "pulpę" pomarańczowo-orzechową i bułkę tartą. Pozdrawiam cieplutko "młodą duchem" kuchareczkę o oby ta młodość dłuuuugo Cię nie opuszczała:))))

aloiram

(2008-05-01 08:02)

Mariotereso, te kuleczki to są ziemniaki. Miałam wczoraj chwilę i pobawiłam się w wydrążanie. Najlepiej się to robi z dużego ziemniaka, łyżeczką do wydrążania owoców. Pozdrawiam.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij