kalamata TO RODZAJ OLIWEK (ROSNĄ ONE TYLKO W REJONIE KALAMATA W GRECJI) I jakimś cudem są po prostu najpyszniejsze ;-)
Warto by było jednak podać choćby link do oryginalnego przepisu Marghe
http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,777,21632412,21632412.html
Ponownie zrobiłam dla wnusi na urodzinki a ten dla wnuczki mojej koleżanki
dokladnie , czasem moze to byc wina gofrownicy. Ja naciekam lekko olejem albo masełkiem ale naprawde lekko o inaczej nie beda chrupiące.
Podzrawiam i zycze smacznego
a jakie to oliwki kalamata? to rodzaj oliwek, czy nazwa firmy?
a slatka brzmi zachecajaco....
Ech robiłam dzis masę i nie wyszła, chyba za dużo cukru pudru dodałam. Było wszystko dobrze i jak dodałam jescze cukru to już nic nie dało się zrobić. Ale nie poddaje się. Jutro od samego rana bede dalej próbować. Tylko ostrożniej. Napisze jak poszło :)
''Swojskie''- to chyba najlepszy komplement dla drozdowki ;)
Dzieki za tak mily komentarz :)
mam zyjaca prababcie greczynke i mowi ze najprawdziwsza salatka grecka sklada sie z 12 skladnikow
nie wymienie ich tutaj bo niepamietam wszystkich cos zaganiany jestem przy nastepnym telefonie do babci spisze wszystkie :)
Dorotus Kochana dziekuje Ci bardzo !!! :D
Zrobiłam dzisiaj gulasz. Jest pyszny. Ziemniaki zastapiłam ryżem. Nastepnym razem dodam kilka pieczarek. To tak dla odmiany.
Czy ktoś wie gdzie we Wrocławiu można kupić barwniki?
Pieklam dwa razy te drożdzówke, jest pyszna. Pewnie jeszcze nieraz bede ja robic.
Znajoma pyta czy zmiesci sie w prodizu. Moze ktos probowal?