Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Balbina71

(2008-04-30 20:41)

kokliko ja dluzszy czas mieszkalam w Grecji, moi rodzice sa tam 20 lat........wraz z moja siostra ktora ma meza Greka juz 13 lat.....
i oregan to typowe greckie ziolko ktore dodaja do wszystkiego.........

domicella

(2008-04-30 20:41)

Saro_R polędwica poprostu super i te pieczarki w sosie sojowym także,wszystkim bardzo smakowało.POZDRAWIAM !!!!!!

domicella

(2008-04-30 20:34)

Moim ulubionym ciastem jest sernik ,więc i ten przepis ląduje w ulubionych.  POZDRAWIAM.

kokliko

(2008-04-30 20:27)

Nareszcie przepis na najprawdziwsza salatke grecka! Balbina, ja tez dodaje oregano,
a moze sie nie powinno? Mam nadzieje, ze autorka skonsultuje to z narzeczonym i
nam powie. Z gory dziekuje i pozdrawiam

domicella

(2008-04-30 20:25)

mariotereso mam prośbę czy możesz zdradzić swój przepis na biszkopt z 4 jajek,mam dużo przepisów,ale żaden nie dorówna Twojemu,żeby w tortownicy 26 cm.wyrósł aż tak bardzo,czyli pełną tortwnicę i to jeszcze z czubkiem.Torcik bardzo mi się podoba i niedługo upiekę go na swoje imieniny. <<<<<POZDRAWIAM>>>>>

kwidzinska

(2008-04-30 20:14)

Ciasto jest przepyszne,i takie "swojskie" pozdrawiam

Dorotaxx

(2008-04-30 20:06)

Miło mi ,że przepis sie przyda.

W przyszłosci zrobimy więcej aut z tej bajki.Pozdrawiam

iisskkaa

(2008-04-30 19:50)

nie, nie ma pod nim nic, ale można oczywiście dodać bitej śmietany

blackrose4u

(2008-04-30 19:45)

czy pod tym kremem budyniowym jest bita śmietana??

aloiram

(2008-04-30 19:39)

Mariotereso, dziś na obiad zaserwowałam rodzince Twoje "omleciki".  Wszyscy się zajadali. Zamiast sera feta, dałam ser pleśniowy.  Porcja naprawdę duża, ale mój małżonek nieposiadał się ze szczęścia. Dziękuję, za przepis i pozdrawiam. Mariola.

zazzula

(2008-04-30 19:39)

sałatka bardzo dobra!!! oryginalny, wyrazisty smak... mąż był zachwycony :) Polecam !!!

zazzula

(2008-04-30 19:35)

Z przyjemnością dodaję pierwszy komentarz:)))  Pierwszy raz robiłam sałatkę z krewetek... no i wynik przerósł moje oczekiwania... sałatka przepyszna... bardzo smakowała wszystkim gościom i domownikom.. a drugiego dnia, kiedy wszystkie smaki przeszły sobą, była jeszcze lepsza. Naprawdę polecam!!!

zazzula

(2008-04-30 19:31)

kolejny raz polędwiczki według tego przepisu gościły na moim stole :)) i kolejny raz smakowały tak samo rewelacyjnie... szczerze polecam!!!

zazzula

(2008-04-30 19:29)

świetny przepis, rybkę robiłam już 2 razy, tylko dodatkowo przysmażam jeszcze pieczarki razem z porem, no i łosoś zamiast dorsza...
w piątek znowu mam zamiar zrobić :)) Polecam ten przepis. 

nianiaa

(2008-04-30 19:04)

I jak tam efekty bbetty?

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij