Saro_R polędwica poprostu super i te pieczarki w sosie sojowym także,wszystkim bardzo smakowało.POZDRAWIAM !!!!!!
Moim ulubionym ciastem jest sernik ,więc i ten przepis ląduje w ulubionych. POZDRAWIAM.
mariotereso mam prośbę czy możesz zdradzić swój przepis na biszkopt z 4 jajek,mam dużo przepisów,ale żaden nie dorówna Twojemu,żeby w tortownicy 26 cm.wyrósł aż tak bardzo,czyli pełną tortwnicę i to jeszcze z czubkiem.Torcik bardzo mi się podoba i niedługo upiekę go na swoje imieniny. <<<<<POZDRAWIAM>>>>>
Ciasto jest przepyszne,i takie "swojskie" pozdrawiam

nie, nie ma pod nim nic, ale można oczywiście dodać bitej śmietany
czy pod tym kremem budyniowym jest bita śmietana??
Mariotereso, dziś na obiad zaserwowałam rodzince Twoje "omleciki". Wszyscy się zajadali. Zamiast sera feta, dałam ser pleśniowy. Porcja naprawdę duża, ale mój małżonek nieposiadał się ze szczęścia. Dziękuję, za przepis i pozdrawiam. Mariola.
Z przyjemnością dodaję pierwszy komentarz:))) Pierwszy raz robiłam sałatkę z krewetek... no i wynik przerósł moje oczekiwania... sałatka przepyszna... bardzo smakowała wszystkim gościom i domownikom.. a drugiego dnia, kiedy wszystkie smaki przeszły sobą, była jeszcze lepsza. Naprawdę polecam!!!
kolejny raz polędwiczki według tego przepisu gościły na moim stole :)) i kolejny raz smakowały tak samo rewelacyjnie... szczerze polecam!!!
świetny przepis, rybkę robiłam już 2 razy, tylko dodatkowo przysmażam jeszcze pieczarki razem z porem, no i łosoś zamiast dorsza...
w piątek znowu mam zamiar zrobić :)) Polecam ten przepis.
I jak tam efekty bbetty?