Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

figencja

(2008-04-29 16:50)

 Mam pytanie:ile chlebków wychodzi z tych proporcji?Mam też obiekcje co do ilości soli w przepisie (4 łyżeczki).Proszę o jakieś wiadomości na ten temat,bo chciałabym spróbować upiec ten chleb.Niech ktoś podzieli się ze mną spostrzeżeniami.Czekam.

figencja

(2008-04-29 16:42)

 Piękne to ciasto,aż szkoda rozpoczynać..

figencja

(2008-04-29 16:39)

Muszę dodać,że to  ciasto im "starsze" tym lepsze.Magia smaków roztoczyła się dopiero na trzeci dzień po upieczeniu.Polecam
wszystkim sprawdzenie tego faktu..

polin83

(2008-04-29 16:31)

schabowe pyszne . Zachęcam do wypróbowania

Fot. Wkn, Leniwe
Leniwe
127k
923
69
Wkn
jolanda1

(2008-04-29 16:26)

Przepyszne!. O takim smaku leniwe robiła moja babcia. Długo szukałam takiego przepisu, bez dodatku ziemniaków. \ Te były takie dobre, że nawet mój mięsożerny synek się skusił na kilka. POLECAM :)

ilka76

(2008-04-29 15:37)

Beciu ja też się bałam, że wyjdzie zakalec ale wyszło bardzo dobrze. Powodzenia:))

samba

(2008-04-29 14:50)

Zgadzam się:) Nigdy nie miałam problemów z galaretką na anansach z puszki.

Glumanda

(2008-04-29 14:48)

Galaretka..tylko z surowym ananasem ma konflikt :) 

Iloria_S

(2008-04-29 14:44)

A te galaretka na wierzchu zastygnie się na ananasach?

anitasz2633

(2008-04-29 14:17)

Przepyszne ciasto.....rozpływa się w ustach .....polecam

rybka80

(2008-04-29 14:07)

I ja się skusiłam.Na zdjęciu jeszcze ciepły.W smaku pyszniutki.Polecam.Rzeczywiście bardzo prosty przepis na chleb.Pozdrawiam

Dorota zza plota

(2008-04-29 14:05)

Aniula27 moze dla Ciebie byc malo istotne ale nie dla autorow tej strony. Inaczej nie byloby o tym wzmianki w regulaminie. To, ze nie kazdy przepis jest jest od poczatku do konca wymyslony przez publikujacago go uzytkownika jest na pewno czeste i nie ma w tym nic zlego. Znajac jednak zrodlo przepisu nalezalo by je podac wystarczy krotka wzmianka "Przepis ze strony..." . Nie chodzi tu zreszta o ogolniki lecz o przepisy powielone (plagiat) z innych stron badz ksiazek czy czasopism. Bedac uzytkownikiem tej stony nalezaloby chyba zapoznac sie z regulaminem tu obowiazujacym i postepowac zgodnie z nim. Pozdrawiam serdecznie!

kfiatosek

(2008-04-29 14:02)

jest pychotka:))) i jakie szybkie:))))

Fifka

(2008-04-29 13:49)

Ciekawy przepis. Do ulubionych.:) Pozdrawiam.

Aniula27

(2008-04-29 13:32)

Jestem przekonana że olbrzymia ilość przepisów na WZ nie jest autorstwa osób pod nimi podpisanych, przepisy krążą między ludźmi, przepisuje się je z różnych gazet i raczej trudno ustalić kto jest autorem a jednak są wstawiane na strone WZ. Pozatym to tylko prosy przepis na surówke, z regulaminem na pewno się zapoznam ale nie sądze że będę kiedykolwiek wnikać w takie sprawy bo interesuje mnie sam przepis, a na jakich stronach był wcześniej to już mało istotne.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij