Mam pytanie:ile chlebków wychodzi z tych proporcji?Mam też obiekcje co do ilości soli w przepisie (4 łyżeczki).Proszę o jakieś wiadomości na ten temat,bo chciałabym spróbować upiec ten chleb.Niech ktoś podzieli się ze mną spostrzeżeniami.Czekam.
Piękne to ciasto,aż szkoda rozpoczynać.
.
Muszę dodać,że to ciasto im "starsze" tym lepsze.Magia smaków roztoczyła się dopiero na trzeci dzień po upieczeniu.Polecam
wszystkim sprawdzenie tego faktu.
.
schabowe pyszne . Zachęcam do wypróbowania
Beciu ja też się bałam, że wyjdzie zakalec ale wyszło bardzo dobrze. Powodzenia:))
Galaretka..tylko z surowym ananasem ma konflikt :)
A te galaretka na wierzchu zastygnie się na ananasach?
Przepyszne ciasto.....rozpływa się w ustach .....polecam
I ja się skusiłam.Na zdjęciu jeszcze ciepły.W smaku pyszniutki.Polecam.Rzeczywiście bardzo prosty przepis na chleb.Pozdrawiam
Aniula27 moze dla Ciebie byc malo istotne ale nie dla autorow tej strony. Inaczej nie byloby o tym wzmianki w regulaminie. To, ze nie kazdy przepis jest jest od poczatku do konca wymyslony przez publikujacago go uzytkownika jest na pewno czeste i nie ma w tym nic zlego. Znajac jednak zrodlo przepisu nalezalo by je podac wystarczy krotka wzmianka "Przepis ze strony..." . Nie chodzi tu zreszta o ogolniki lecz o przepisy powielone (plagiat) z innych stron badz ksiazek czy czasopism. Bedac uzytkownikiem tej stony nalezaloby chyba zapoznac sie z regulaminem tu obowiazujacym i postepowac zgodnie z nim. Pozdrawiam serdecznie!
jest pychotka:))) i jakie szybkie:))))
Ciekawy przepis. Do ulubionych.:) Pozdrawiam.
Jestem przekonana że olbrzymia ilość przepisów na WZ nie jest autorstwa osób pod nimi podpisanych, przepisy krążą między ludźmi, przepisuje się je z różnych gazet i raczej trudno ustalić kto jest autorem a jednak są wstawiane na strone WZ. Pozatym to tylko prosy przepis na surówke, z regulaminem na pewno się zapoznam ale nie sądze że będę kiedykolwiek wnikać w takie sprawy bo interesuje mnie sam przepis, a na jakich stronach był wcześniej to już mało istotne.