Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Sara_R

(2008-04-28 19:55)

Witaj domicella, dziękuję za miły komentarz.
 Dodałam przepis na pieczarki. Banalnie prosty, jednak smak bardzo orginalny. POLECAM i życzę smacznego

Beata70

(2008-04-28 19:54)

Tort wyszedł pychota , dziękuję za super przepis :-)))))

Glumanda

(2008-04-28 19:53)

Mniam... mniam... przez Ciebie bede gruba.. bo same smakolyki tu dodajesz... :)

agasek

(2008-04-28 19:39)

a ile to może mieć kcal?? i jak to sie nazywa?????

blackrose4u

(2008-04-28 19:37)

hmmm pewnie tak. Nie próbowałam. Jakbyś próbowała to daj znać czy się nadały. Pozdrawiam serdecznie :)

mary50

(2008-04-28 19:33)

Dlaczego od razu krytykujesz?Czy juz go piekles ? Jezeli dobrze pieczesz podaj jakies wyprobowane przepisy. Piszesz takze ze masz przepis od babci ,a potem ze jest ten przepis wykorzystywany w restauracji w ktorej przcujesz.Nie chwal sie! Przepisy Nutelli sa smaczne ,co nie znaczy ze zawsze wszystkim smakuja.Sa gusta i gusciki.Pozdrawiam .maria

Ariadna

(2008-04-28 19:33)

A czy można użyć świeżych mandarynek???

Kormag

(2008-04-28 19:29)

no i patrz innym smakowal ale znalazl sie     BIG CHIEF   ktory na oko twierdzi nie robiac ciasta ze jest beznadziejne
drogi kolego beznadziejny to ty jestes najpierw przepis wyproboj a pozniej krytykuj

kaczusia

(2008-04-28 19:18)

kruszonka taka jak do drożdżowego lub jabłecznika-mąka, cukier i margaryna razem zagniecione

pastry chef

(2008-04-28 19:17)

Ten przepis jest BEZNADZIEJNY!
Pracuje na kuchni juz 4 lata, robie desery i wiem cos na temat ciast.
Przede wszystkim za duzo w przepisie mąki i jak slusznie ktos juz zauwazyl,nie dodaje sie calego opakowania proszku do pieczenia wystarczy lyzeczka.
W rezultacie ciasto wyjdzie bardzo kruche i suche w smaku, wyczuwalna bedzie mąka.
Najlepszy przepis na "Murzynka" jaki dotąd ZAWSZE sie sprawdza i jest WYSMIENITY mam od swojej Babci przekazywany z pokolenia na pokolenie.
Nie podam jednak przepisu bo jest zbyt drogocenny a poza tym nie moge zdrzadzac przepisow wykorzystywanych w naszej Restauracji.
Pozdrawiam.

domicella

(2008-04-28 19:12)

Saro _R pięknie to pokazałaś i opisałaś a także zachęciłaś ,że w niedzielę napewno polęgwica w/g Twojego przepisu będzie na obiedzie.Bardzo też proszę o ten przepis na pieczarki w sosie sojowym.GORĄCO POZDRAWIAM.   

blackrose4u

(2008-04-28 18:43)

ile wychodzi tych babeczek?? Bedę je robić w środę, potem zrobie foty jak wyszły :D

pulsilla

(2008-04-28 17:22)

dziękuję ci serdecznie:) musze sobie takie urządzobko sprawić i wypróbować

Żanett

(2008-04-28 16:23)

super- palce lizać

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij