Witaj domicella, dziękuję za miły komentarz.
Dodałam przepis na pieczarki. Banalnie prosty, jednak smak bardzo orginalny. POLECAM i życzę smacznego
Tort wyszedł pychota , dziękuję za super przepis :-)))))
Mniam... mniam... przez Ciebie bede gruba.. bo same smakolyki tu dodajesz... :)
a ile to może mieć kcal?? i jak to sie nazywa?????
hmmm pewnie tak. Nie próbowałam. Jakbyś próbowała to daj znać czy się nadały. Pozdrawiam serdecznie :)
A czy można użyć świeżych mandarynek???
no i patrz innym smakowal ale znalazl sie BIG CHIEF ktory na oko twierdzi nie robiac ciasta ze jest beznadziejne
drogi kolego beznadziejny to ty jestes najpierw przepis wyproboj a pozniej krytykuj
kruszonka taka jak do drożdżowego lub jabłecznika-mąka, cukier i margaryna razem zagniecione
Ten przepis jest BEZNADZIEJNY!
Pracuje na kuchni juz 4 lata, robie desery i wiem cos na temat ciast.
Przede wszystkim za duzo w przepisie mąki i jak slusznie ktos juz zauwazyl,nie dodaje sie calego opakowania proszku do pieczenia wystarczy lyzeczka.
W rezultacie ciasto wyjdzie bardzo kruche i suche w smaku, wyczuwalna bedzie mąka.
Najlepszy przepis na "Murzynka" jaki dotąd ZAWSZE sie sprawdza i jest WYSMIENITY mam od swojej Babci przekazywany z pokolenia na pokolenie.
Nie podam jednak przepisu bo jest zbyt drogocenny a poza tym nie moge zdrzadzac przepisow wykorzystywanych w naszej Restauracji.
Pozdrawiam.
Saro _R pięknie to pokazałaś i opisałaś a także zachęciłaś ,że w niedzielę napewno polęgwica w/g Twojego przepisu będzie na obiedzie.Bardzo też proszę o ten przepis na pieczarki w sosie sojowym.GORĄCO POZDRAWIAM. ![]()
![]()
![]()
ile wychodzi tych babeczek?? Bedę je robić w środę, potem zrobie foty jak wyszły :D
dziękuję ci serdecznie:) musze sobie takie urządzobko sprawić i wypróbować
super- palce lizać