Mój serniczek właśnie się chłodzi; mam radę zróbcie żelatynę dopiero gdy bedzie juz gotowa masa serowo smietanowa, bo ja zrobilam wczesniej i mi sie gluty z tej zelatyny zrobily i musialam ja jeszcze raz robic.Smacznego zycze wszystkim smakoszom sernika na zimno:)))
No cóż babka rewelacyjna!! Nigdy nie sądziłam że z herbaty można zrobić cośtak pysznego. Na pewno jeszcze ją zrobię.
Babka naprawdę super wczoraj ją upiekłam a już dzisiaj jej nie ma. Goraco polecam
Cieszę się livery że Ci smakowało:) Sama dawno tego nie robiłam więc najprawdopodobniej pokuszę się o ugotowanie dziś tego dania:D
a jaki ma być serek? z wiaderka?
wczoraj wyprobowalam przepis jednak dokonalam pewnych zmian :) brokuly polozylm na podgotowany wczesniej makaron, a zamiast bialego sera dalam starty zolty i kulke mozzarelli.wyszlo pyszne! dziekuje za inspiracje :)
Robiłam te ciasteczka na sobotnią imprezę. Wyszły wspaniałe. Bardzo dziękuję za udany przepis!
http://ugotuj.to/przepisy_kulinarne/2,87561,,Babeczki_czekoladowe,,8479303,9495.html -- wątpię aby to Gesllerowa ściągnęła od ciebie ten przepis chociaz dodałaś że to - "Babeczki czekoladowe - Kasi" w oryginale są bez "Kasi", a autor Marta Gesller. Pozdrawiam i życzę własnych pomysłów - lub jeśli przepis naprawdę świetny i wyszukany - przynajmniej dodania - skąd pochodzi, ewentualnie czyjego jest autorstwa !!
http://ugotuj.to/przepisy_kulinarne/2,87561,,Truskawki_balsamico,,26976572,9495.html - doprawdy nie wiem co powiedzieć ?????
Zrobiłam, pyszne! Z tym, że wyszło mi 4 chlebki z tego ciasta, ale takie większe. Sałatkę doprawiłam sosem paprykowo-ziołowym, a reszta jak w przepisie. Dziękuję bardzo i polecam:-)
Własnie zrobiłam mase chałwową i przełozyłam nia murzynka, wierzch oblałam polewa czekoladową i posypałam płatkami migdałowymi. Ciasto wyszło wyśmienite. Wcale nie za słodkie. Wygladalo pieknie a masa ........marzenie.
Jesli chodzi o przyklejanie sie pianek do garnka to miałam to samo co Ty. Zrobiła sie twarda warstwa , której nie mogłam ruszyć. Dopiero jak zamoczyłam garnek w ciepłej wodze to usunęłam rożowe dno.
,,te różyczki ciągle wychodzą mi nie takie jak bym chciała - są zbyt rozwinięte... a pączki - to już zupełna klapa,, Jaka klapa????!!!! Cudne są te róże , ja w życiu takich nie zrobie
.Nie potrafie zrobic ładnej róży, musze chyba poćwiczyć na plastelinie moich smerfów.
Piszesz ,,Mały kroczek do przodu ,, wg. mnie jest on OGROMNY!!
Pozdrawiam i bardzo sie ciesze ,ze przydały sie moje porady.
Bardzo smaczne ,wszystkim smakowało.Masa jest po przygotowaniu faktycznie półpłynna ale nie trzeba sie tym martwic w lodowce pieknie sie ściągneło ...no i ten smak pyszotka!!!!!
Upiekłam nie czekając na odpowiedż, chlebek wyszedł bardzo fajnie,piekłam już chleby z kilku przepisów ale z tego jestem najbardziej zadowolona, wniosek z tego taki że im prostrzy przepis tym lepiej. Dziękuje za przepis, a oto mój chlebuś: