Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

kasiaz1988

(2008-04-28 12:27)

Mój serniczek właśnie się chłodzi; mam radę zróbcie żelatynę dopiero gdy bedzie juz gotowa masa serowo smietanowa, bo ja zrobilam wczesniej i mi sie gluty z tej zelatyny zrobily i musialam ja jeszcze raz robic.Smacznego zycze wszystkim smakoszom sernika na zimno:)))

gosiaczek123

(2008-04-28 12:08)

No cóż babka rewelacyjna!! Nigdy nie sądziłam że z herbaty można zrobić cośtak pysznego. Na pewno jeszcze ją zrobię.

gosiaczek123

(2008-04-28 12:07)

Babka naprawdę super wczoraj ją upiekłam a już dzisiaj jej nie ma. Goraco polecam

paloma2805

(2008-04-28 11:31)

Cieszę się livery że Ci smakowało:) Sama dawno tego nie robiłam więc najprawdopodobniej pokuszę się o ugotowanie dziś tego dania:D

tymonek

(2008-04-28 11:15)

a jaki ma być serek? z wiaderka?

kasha14

(2008-04-28 10:28)

wczoraj wyprobowalam przepis jednak dokonalam pewnych zmian :) brokuly polozylm na podgotowany wczesniej makaron, a zamiast bialego sera dalam starty zolty i kulke mozzarelli.wyszlo pyszne! dziekuje za inspiracje :)

emma

(2008-04-28 10:23)

Robiłam te ciasteczka na sobotnią imprezę. Wyszły wspaniałe. Bardzo dziękuję za udany przepis!

tex55

(2008-04-28 09:38)

http://ugotuj.to/przepisy_kulinarne/2,87561,,Babeczki_czekoladowe,,8479303,9495.html -- wątpię aby to Gesllerowa ściągnęła  od ciebie ten przepis chociaz dodałaś że to - "Babeczki czekoladowe - Kasi"  w oryginale są bez "Kasi", a autor Marta Gesller. Pozdrawiam i życzę własnych pomysłów - lub jeśli przepis naprawdę świetny i wyszukany  - przynajmniej dodania - skąd pochodzi, ewentualnie czyjego jest autorstwa !!

ptysioch

(2008-04-28 09:12)

Zrobiłam, pyszne! Z tym, że wyszło mi 4 chlebki z tego ciasta, ale takie większe. Sałatkę doprawiłam sosem paprykowo-ziołowym, a reszta jak w przepisie. Dziękuję bardzo i polecam:-)

Fot. zuza, Tort Marcinek
Tort Marcinek
102k
639
55
zuza
ptysioch

(2008-04-28 09:10)

 

Zrobiłam ten pyszny tort!!! Również upiekłam 12 placków, ale do masy dałam 1,4 l śmietany i 1/4 kg cukru. Wyszedł po prostu przepyszny:-)Dziękuję bardzo za przepis!!!

teresa55

(2008-04-28 09:04)

Własnie zrobiłam mase chałwową i przełozyłam nia murzynka, wierzch oblałam polewa czekoladową i posypałam płatkami migdałowymi. Ciasto wyszło wyśmienite. Wcale nie za słodkie. Wygladalo pieknie a masa ........marzenie.

Dorotaxx

(2008-04-28 08:47)

Jesli chodzi o przyklejanie sie pianek do garnka to miałam to samo co Ty. Zrobiła sie twarda warstwa , której nie mogłam ruszyć. Dopiero jak zamoczyłam garnek w ciepłej wodze to usunęłam rożowe dno.

 ,,te różyczki ciągle wychodzą mi nie takie jak bym chciała - są zbyt rozwinięte... a pączki - to już zupełna klapa,, Jaka klapa????!!!! Cudne są te róże , ja  w życiu takich nie zrobie  .Nie potrafie zrobic ładnej róży, musze chyba poćwiczyć na plastelinie moich smerfów.

Piszesz ,,Mały kroczek do przodu ,, wg. mnie jest on OGROMNY!!
Pozdrawiam i bardzo sie ciesze ,ze przydały sie moje porady.

Fot. awonli, Bounti
Bounti
94.5k
1.3k
139
awonli
łOSOS

(2008-04-28 08:46)

Bardzo smaczne ,wszystkim smakowało.Masa jest po przygotowaniu faktycznie półpłynna ale nie trzeba sie tym martwic w lodowce pieknie sie ściągneło ...no i ten smak pyszotka!!!!!

Aniula27

(2008-04-28 08:38)

Upiekłam nie czekając na odpowiedż, chlebek wyszedł bardzo fajnie,piekłam już chleby z kilku przepisów ale z tego jestem najbardziej zadowolona, wniosek z tego taki że im prostrzy przepis tym lepiej. Dziękuje za przepis, a oto mój chlebuś:
                                                                

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij