Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

basilek

(2008-04-27 14:42)

Basiu, dziękuję za wypróbowanie mojego przepisu. Pozdrawiam.

Fot. Mandaryna, Żyd
Żyd
52.9k
357
13
Mandaryna
figencja

(2008-04-27 14:35)

 Czy ktoś móglby wstawić zdjęcie tego ciasta?Przepis jest zachęcający,ale wrażenia wizualne sprowokowałyby do przystąpienia
 do "produkcji" tego przysmaku.

bettsi

(2008-04-27 14:33)

Brzmi bardzo smacznie, na pewno wypróbuję.

ffaniaff

(2008-04-27 14:21)

czy można zamiast konserwowych ogórków dać kwaszone? czy nie straci to na smaku? z góry dziękuję za odpowiedź. pozdrawiam

Wróbelek

(2008-04-27 14:19)

moja mamcia stwierdziła, że skoro takie dobre obiady robię to częściej w weekendy będę je robiła. Twoje danko jest poprostu przepyszne i szybkie do zrobienia.

chmurki

(2008-04-27 14:10)

Rzeczywiście coś niesamowitego. Świetnie smakuje. Pozdrawiam

anlika

(2008-04-27 14:07)

figencja

(2008-04-27 13:58)

 Ja zawsze moczę kotlety schabowe w marynacie z rozmąconych jajek z mlekiem lub śmietaną (macerują się tak z godzinę) z dodatkiem
 przypraw - "Vegety".pieprzu,przyprawy do wieprzowiny,a następnie panieruję w bułce tartej i wrzucam na rozgrzany olej.
 Tak przyrządzone są soczyste,ale i chrupiące.Wypróbujcie.

monique21

(2008-04-27 13:42)

a jednak! wszystko się zmieszało i następnego dnia ciasto jest pyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyycha!
a biszkopt rzeczywiście warto nasączyć :)
pozdrówki! :)

Kayetanka

(2008-04-27 13:41)

Ja daję 200 g :)

alidab

(2008-04-27 13:41)

U mnie ciąg dalszy próby generalnej ... Moja masa z pianek wyszła troszeczkę porowata i zdecydowanie mniej sprężysta od masy cukrowej. Być może, że wyczerpał się już limit mojej cierpliwości i wyrabiałam zbyt krótko...kleiła się bardzo. Miałam czarne myśli, że z tą
frywolną różową rękawiczką na dłoni zostanę już tak do końca świata....:))))
A to mój torcik próbny przed komunią dla dziewczynki kochającej się we wszystkim, co różowe....
   

  - a tu widać jak w miarę wysychania
masa pokrywająca tort staje się coraz bardziej porowata...

nonka4

(2008-04-27 13:31)

Dziewczyny,Mońcia  i mysha2006
aromat to faktycznie kwestia gustu,mozna dać i modyfikować wg własnych smaków,
Co do suchości to już nie wiem,domino29 robiła z sera z wiaderka i było ok,ja daję twaróg półtłusty,który jest wilgotny(kupuję w carrefour-najtańszy "1")
Zyczę Wam udanych prób jeśli jeszcze macie chęć ich podjęcia i pozdrawiam,smacznego)-iwona

Mońcia

(2008-04-27 13:26)

Mysha2006,nie zauważyłam wcześniej,że to właśnie ty pisałaś o suchym biszkopcie a więc przeoczyłam też fakt,że już znasz to ciasto bo je robiłaś.Ja też zdecydowanie preferuje tzw.ciężkie i wilgotne serniki i o ile w tym wypadku wystarczy kupić dobry,tłusty twaróg o tyle sprawa z biszkoptem już nie jest taka prosta.No bo jak go nasączyć?Jeśli go nasącze po upieczeniu to potem i tak trafi w cieście na 45 minut do piekarnika i wszystko wyparuje i znowu będzie suche....a może upiec to ciasto w kąpieli wodnej?Nie wiem czy jakoś zadziała to na biszkopt i czy będzie on wilgotniejszy.Może ktoś ma jakieś pomysły?

bobi35

(2008-04-27 12:48)

PYCHA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Lepszej wątróbki nie jadłem - Polecam wszystkim
Dziękuję za super przepisik Malinko 16 . Pozdrawiam.

nutella

(2008-04-27 12:35)

Czy kostka masła 250 czy 200 g?

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij