Basiu, dziękuję za wypróbowanie mojego przepisu. Pozdrawiam.
Czy ktoś móglby wstawić zdjęcie tego ciasta?Przepis jest zachęcający,ale wrażenia wizualne sprowokowałyby do przystąpienia
do "produkcji" tego przysmaku.
Brzmi bardzo smacznie, na pewno wypróbuję.
czy można zamiast konserwowych ogórków dać kwaszone? czy nie straci to na smaku? z góry dziękuję za odpowiedź. pozdrawiam
moja mamcia stwierdziła, że skoro takie dobre obiady robię to częściej w weekendy będę je robiła. Twoje danko jest poprostu przepyszne i szybkie do zrobienia.
Rzeczywiście coś niesamowitego. Świetnie smakuje. Pozdrawiam
Ja zawsze moczę kotlety schabowe w marynacie z rozmąconych jajek z mlekiem lub śmietaną (macerują się tak z godzinę) z dodatkiem
przypraw - "Vegety".pieprzu,przyprawy do wieprzowiny,a następnie panieruję w bułce tartej i wrzucam na rozgrzany olej.
Tak przyrządzone są soczyste,ale i chrupiące.Wypróbujcie.
a jednak! wszystko się zmieszało i następnego dnia ciasto jest pyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyycha!
a biszkopt rzeczywiście warto nasączyć :)
pozdrówki! :)
Ja daję 200 g :)
U mnie ciąg dalszy próby generalnej ... Moja masa z pianek wyszła troszeczkę porowata i zdecydowanie mniej sprężysta od masy cukrowej. Być może, że wyczerpał się już limit mojej cierpliwości i wyrabiałam zbyt krótko...kleiła się bardzo. Miałam czarne myśli, że z tą
frywolną różową rękawiczką na dłoni zostanę już tak do końca świata....:))))
A to mój torcik próbny przed komunią dla dziewczynki kochającej się we wszystkim, co różowe....
- a tu widać jak w miarę wysychania
masa pokrywająca tort staje się coraz bardziej porowata...
Dziewczyny,Mońcia i mysha2006
aromat to faktycznie kwestia gustu,mozna dać i modyfikować wg własnych smaków,
Co do suchości to już nie wiem,domino29 robiła z sera z wiaderka i było ok,ja daję twaróg półtłusty,który jest wilgotny(kupuję w carrefour-najtańszy "1")
Zyczę Wam udanych prób jeśli jeszcze macie chęć ich podjęcia i pozdrawiam,smacznego)-iwona
Mysha2006,nie zauważyłam wcześniej,że to właśnie ty pisałaś o suchym biszkopcie a więc przeoczyłam też fakt,że już znasz to ciasto bo je robiłaś.Ja też zdecydowanie preferuje tzw.ciężkie i wilgotne serniki i o ile w tym wypadku wystarczy kupić dobry,tłusty twaróg o tyle sprawa z biszkoptem już nie jest taka prosta.No bo jak go nasączyć?Jeśli go nasącze po upieczeniu to potem i tak trafi w cieście na 45 minut do piekarnika i wszystko wyparuje i znowu będzie suche....a może upiec to ciasto w kąpieli wodnej?Nie wiem czy jakoś zadziała to na biszkopt i czy będzie on wilgotniejszy.Może ktoś ma jakieś pomysły?
Czy kostka masła 250 czy 200 g?