Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

pulsilla

(2008-04-27 11:42)

dorotaxx a mogłabys mi jakoś wyjaśnić jak ten lukier robiłaś i czym go tak rozprowadziłaś?

pulsilla

(2008-04-27 11:34)

dorotaxx to kostka masla jest przezabawna:))) świetny pomysł

pulsilla

(2008-04-27 11:32)

dziekuję:)

Dorotaxx

(2008-04-27 11:24)

Cudny tort!!!! A nazwa REWELACYJNA!!!!! Brawo

mariateresa

(2008-04-27 11:07)

No nie !    Jak nie autostrada -  to  Kubuś Puchatek !   Jestem pełna podziwu -  gratuluję pomysłu i talentu -  pozdrawiam serdecznie !!!

Pjachu

(2008-04-27 10:56)

No sernik studzi się w lodówce, ciekawe czy uda się niespodzianka dla mojej Piękności :)
No i czy w ogóle wszystko się zetnie należycie ;) Jak już go zrobię wrzucę zdjęcie.

aga9999

(2008-04-27 10:22)

Witaj Bergamotko :-) przepis znajdziesz tutaj

guciokobi

(2008-04-27 09:46)

Dziękuję Wam z komentarze, sama chętnie skorzystam z waszych porad i następnym razem dodam kapustę. Dormedko, jeśli chcesz zrobić ciasto w tej wersji jaką podałam, to dobra będzie blaszka 30 x 23 (bo ciasto mało zwiększa swoją objętość). Natomiast jeśli chcesz dodać do farszu więcej składników, to dobrze zda egzamin większa blaszka. Pozdrawiam

basia26onysz

(2008-04-27 09:39)

ciastka upiekłam i są dobre

Fot. monalodz, Tort motyl
Tort motyl
212k
1.1k
263
monalodz
rybka80

(2008-04-27 09:35)

I kolejny do kolekcji....Fajny pomysł

Manga

(2008-04-27 09:11)

Ciasto bardzo dobre o wyraźnym cynamonowym smaku.

bytomianka

(2008-04-27 08:38)

Grzyby myje się w wodzie z mąką, Pozdrawiam

jotemka

(2008-04-27 08:26)

U mnie sie już gotuje......boje sie tych ogorków ale co tam...raz sie zyje. Zapach niesamowity.....podam go z kaszą

Lidzia20

(2008-04-27 08:21)

Tak jak obiecywałam,zrobiłam ciacho i oczywiście chwalę:) pieknie wygląda a co najważniejsze jest naprawdę PYSZNE!!! Tyle tylko,ze zapomniałam przełożyć jednego placka do góry nogami,ale to w niczym nie przeszkada,bo i tak ciacho znika w oka mgnieniu:))dziękuję za przepis.A oto dowód,że zrobiłam: 

Fot. awonli, Bounti
Bounti
94.5k
1.3k
139
awonli
lidka74

(2008-04-27 07:53)

Ciacho super, pierwsza klasa  Dzięki za przepis i pozdrawiam.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij