dorotaxx a mogłabys mi jakoś wyjaśnić jak ten lukier robiłaś i czym go tak rozprowadziłaś?
dorotaxx to kostka masla jest przezabawna:))) świetny pomysł
dziekuję:)
Cudny tort!!!! A nazwa REWELACYJNA!!!!! Brawo
No nie ! Jak nie autostrada - to Kubuś Puchatek ! Jestem pełna podziwu - gratuluję pomysłu i talentu - pozdrawiam serdecznie !!!
No sernik studzi się w lodówce, ciekawe czy uda się niespodzianka dla mojej Piękności :)
No i czy w ogóle wszystko się zetnie należycie ;) Jak już go zrobię wrzucę zdjęcie.
ciastka upiekłam i są dobre
Grzyby myje się w wodzie z mąką, Pozdrawiam
U mnie sie już gotuje......boje sie tych ogorków ale co tam...raz sie zyje.
Zapach niesamowity.....podam go z kaszą
Tak jak obiecywałam,zrobiłam ciacho i oczywiście chwalę:) pieknie wygląda a co najważniejsze jest naprawdę PYSZNE!!! Tyle tylko,ze zapomniałam przełożyć jednego placka do góry nogami,ale to w niczym nie przeszkada,bo i tak ciacho znika w oka mgnieniu:))dziękuję za przepis.A oto dowód,że zrobiłam: