Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Dorotaxx

(2008-04-27 07:51)

Nareszcie ktoś zrobił to ciasto! Ciesze sie bardzo,że smakuje. Uwielbiam ciasta siostry Anastazji.
A Beatka jest wspaniała na drugi dzień, w sumie jak chyba każde ciacho. Pozdrawiam

Mistrz Kuchni

(2008-04-27 01:01)

Kremy sa kupne i dwa powinny wystarczyc. Polecam trzymac sie przepisu.

bergamotka2

(2008-04-27 01:01)

Witaj Ago ,ja tutaj z nietypową prośbą , znalazłam na forum -przepis na ciasto S.O.S. , ze chwaliłaś przepis BORGII - jabłecznik ze skórką migdałową , przepisu już na WŻ nie ma - i tu moja prośba , jeśli masz ten przepis proszę wpisz go króciutko tutaj ,

Twoje przepisy zapowiadają się wyśmienicie , wiele też już w ulubionych , serdecznie pozdrawiam

kasia40

(2008-04-27 00:13)

ten przepis jest baaaaardzo dietetyczny;-)))

domicella

(2008-04-26 23:33)

Ale fajny sposób na przepis czyli ' NIC NIE WIDAĆ '  POZDRAWIAM,

nutella

(2008-04-26 23:15)

Tak, zwykła, pszenna.

mariateresa

(2008-04-26 22:43)

Mam w zamrażalniku tilapię  (filety )  smaczny bylby obiad -  rybka zapiekana w śmietanie.   Ale  podkreślasz,   że ryba sucha  a  tilapia  to sucha nie jest - więc jak myślisz -  nie ryzykować ?   Pozdrawiam !!!

karolcia835

(2008-04-26 22:38)

Witam,mam pytanie jak zrobić te kremy i ile ma ich byćRobie tort po raz pierwszy i nie mam pojecia o co chodzi.Dziękuję

babolik

(2008-04-26 22:20)

Wreszcie i ja wypróbowałam i nie żałuję Ciasto jest pyszne, szybkie i tanie, jutro postaram się dołączyć fotkę....o ile zdążę ją zrobić

aawm

(2008-04-26 22:14)

Super  wyszła, dzięki za świetny przepis, a ta skórka....... niebo.

aawm

(2008-04-26 22:09)

Świetny przepis, cudowny smak. Polecam gorąco. Pierwszy raz robiłam golonkę i mimo ze nie dałam jałowca, kminku i goździków (nie urzywam tych przypraw i nieposiadam w domu), to i tak była wyśmienita, mąż też się objadł i zachwalał. Dzięki za przepis, wkrótce znowu zrobię.

30Latek_Londyn

(2008-04-26 22:06)

witam .. a czy te jajka to mam cale tam wsadzic? czy tylko zoltka?

katarzyna24

(2008-04-26 21:56)

Z wisniami mówicie, musze spróbować - mam jeszcze pare słoików z wisniami w kompocie. Jak zrobię to dam znać jak wyszło. Wczoraj mama namówiła mnie na te ciasto i wyszło kolejny raz pycha, tylko tym razem na wierch nie tarkowałam tylko rozwałkowałam i pokroiłam specjalnym "radełkiem" na paseczki i ułożyłam w taką krateczkę. W pieczeniu połączyły się i wyszło super. Za raz podładuje baterie i zrobię zdjęcie i pochwalę się :D

yette

(2008-04-26 21:43)

Ten biszkopt jest pieczony z jajek wiejskich, dlatego jest taki żółty

katarzyna24

(2008-04-26 21:40)

Własnie dzis jadłam takie tosty na sniadanie. Bardzo smaczne i sycace. Dałam spróbować mojej córeczce, jadła aż uszy sie jej trzesły!!!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij