Nareszcie ktoś zrobił to ciasto! Ciesze sie bardzo,że smakuje. Uwielbiam ciasta siostry Anastazji.
A Beatka jest wspaniała na drugi dzień, w sumie jak chyba każde ciacho. Pozdrawiam
Kremy sa kupne i dwa powinny wystarczyc. Polecam trzymac sie przepisu.
ten przepis jest baaaaardzo dietetyczny;-)))
Ale fajny sposób na przepis czyli ' NIC NIE WIDAĆ ' POZDRAWIAM,
Tak, zwykła, pszenna.
Mam w zamrażalniku tilapię (filety ) smaczny bylby obiad - rybka zapiekana w śmietanie. Ale podkreślasz, że ryba sucha a tilapia to sucha nie jest - więc jak myślisz - nie ryzykować ? Pozdrawiam !!!
Witam,mam pytanie jak zrobić te kremy i ile ma ich być
Robie tort po raz pierwszy i nie mam pojecia o co chodzi.Dziękuję
Wreszcie i ja wypróbowałam i nie żałuję
Ciasto jest pyszne, szybkie i tanie, jutro postaram się dołączyć fotkę....o ile zdążę ją zrobić
Super wyszła, dzięki za świetny przepis, a ta skórka....... niebo.
Świetny przepis, cudowny smak. Polecam gorąco. Pierwszy raz robiłam golonkę i mimo ze nie dałam jałowca, kminku i goździków (nie urzywam tych przypraw i nieposiadam w domu), to i tak była wyśmienita, mąż też się objadł i zachwalał. Dzięki za przepis, wkrótce znowu zrobię.
witam .. a czy te jajka to mam cale tam wsadzic? czy tylko zoltka?
Ten biszkopt jest pieczony z jajek wiejskich, dlatego jest taki żółty