znalazlam przez przypadek twoj przepis wraz ze zdjeciem na stronce do ktorej podaje link.....http://www.mojeciasto.pl/wiosna/wielkanoc/pisankowa_babka.......pamietalam ten przepis bo korzystalam z niego....i wiedzialam ze autorem jestes ty....a na marginesie....pyszne ciasto i bardzo efektowne.....polecam ....pozdrawiam
Ja mam pytanie do julkaimax, albo może ktoś inny mi podpowie: co z tą kapustą, trzeba ją przyprawić lub wcześniej podsmażyć ??
Ciasto wydaje się ciekawe,już go sobie dołączyłam do ulubionych.POZDRAWIAM.
Ja tym razem zrobiłam motylka podpatrzonego od Glumandy, bardz mi się taki owocowy motylek podoba, a jak mnie wyszedł to ocenicie sami :-) Oto on:
nie wiedziałam że strogonov jest taki prosty... ale fajna inspiracja bo jak dla mnie to za mało składników
Można i wzmocnić smak szparagowej grochówką - jak kto lubi ( żart ! ). Szparagowa - oczywiscie - juz poprawiam i pozdrawiam !
Powiedz no mi mja kochanienka co to ma byc za gorący kubek?? Pomidorowa? Ogórkowa? Ogonowa? Pieczarkwa? Grochowa?? a moze sama pusta saszetka po zupie, lub te dosłownie gorący kubek z wrzątku!!
Dla mnie jest w sam raz. Ale zależy co kto lubi. Na pewno lepszy niż z torebki. Raz można zawsze spróbować. Pozdrawiam.
Artykuł przeczytałam od "deski do deski". Niestety jest to przykra prawda naszych czasów. Mnie osobiście najbardziej przerażają napoje i soki dla dzieci. Tam nie ma nic innego tylko cukier, woda i barwniki! A rodzice kupują je swoim dzieciom na litry! Moja kochana teściowa niestety idzie na łatwiznę. Ostatnio zachwycona niską ceną kupiła szynkę i ser - bo taki żółciutki i tani (!o zgrozo!) Wierzcie mi - w smaku wcale nie był taki dobry bo jakiś taki syntetyczny. A prawda jest taka, że w sklepach niestety brakuje tych zdrowych i najlepszych jakościo wo produktów. Teraz płacimy za markę ponieważ obecnie nawet firmy z najwyższych pułek się wycwanili. :/
Na pewno wyprobuję,przepis łatwy i musi być pyszne! bo kiciuś patrzy łakomie.pozdrawiam autorkę przepisu.
Muszę koniecznie wypróbować podczas najbliższego obiadu. Jak myślicie żeby spróbować z ryżem?
przepraszam ale nie skojarzyłam o ktore mało chodzi Ja zwykle topie masło z nadzienia i tylko pędzelkiem smaruje ciasto a reszta trafia do nadzienia
To i ja spróbuje bo komentarze mnie jeszcze bardziej skusiły a po za tym uwielbiam mączne wyroby.mniam
tyle co w przepisie-100g