Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

mini.is

(2008-04-26 01:08)

znalazlam przez przypadek twoj przepis wraz ze zdjeciem na stronce do ktorej podaje link.....http://www.mojeciasto.pl/wiosna/wielkanoc/pisankowa_babka.......pamietalam ten przepis bo korzystalam z niego....i wiedzialam ze autorem jestes ty....a na marginesie....pyszne ciasto i bardzo efektowne.....polecam ....pozdrawiam

Cewa2

(2008-04-25 23:41)

Ja mam pytanie do julkaimax, albo może ktoś inny mi podpowie: co z tą kapustą, trzeba ją przyprawić lub wcześniej podsmażyć ??

domicella

(2008-04-25 22:39)

Ciasto wydaje się ciekawe,już go sobie dołączyłam do ulubionych.POZDRAWIAM.

Megusia65

(2008-04-25 22:03)

Ale mi narobiłaś ślinotoku!!!!przepadam wprost za wszelkim ciachem z wiśniami a ten sosik to do złudzenia przypomina s.burbona  to musi być pycha absolutna - upiekę to wam powiem - pozdrawiam

Fot. monalodz, Tort motyl
Tort motyl
212k
1.1k
263
monalodz
jamajka

(2008-04-25 21:15)

Ja tym razem zrobiłam motylka podpatrzonego od Glumandy, bardz mi się taki owocowy motylek podoba, a jak mnie wyszedł to ocenicie sami :-) Oto on:
    

monia20opole

(2008-04-25 20:18)

nie wiedziałam że strogonov jest taki prosty... ale fajna inspiracja bo jak dla mnie to za mało składników

mariateresa

(2008-04-25 20:15)

Można i wzmocnić smak szparagowej grochówką  - jak kto lubi  ( żart ! ).   Szparagowa - oczywiscie -  juz poprawiam i pozdrawiam !

obi25

(2008-04-25 20:02)

Powiedz no mi mja kochanienka co to ma byc za gorący kubek?? Pomidorowa? Ogórkowa? Ogonowa? Pieczarkwa? Grochowa?? a moze sama pusta saszetka po zupie, lub te dosłownie gorący kubek z wrzątku!!

wiola99

(2008-04-25 19:59)

Dla mnie jest w sam raz. Ale zależy co kto lubi. Na pewno lepszy niż z torebki. Raz można zawsze spróbować. Pozdrawiam.

Iloria_S

(2008-04-25 19:56)

Artykuł przeczytałam od "deski do deski". Niestety jest to przykra prawda naszych czasów. Mnie osobiście najbardziej przerażają napoje i soki dla dzieci. Tam nie ma nic innego tylko cukier, woda i barwniki! A rodzice kupują je swoim dzieciom na litry!  Moja kochana teściowa niestety idzie na łatwiznę. Ostatnio zachwycona niską ceną kupiła szynkę i ser - bo taki żółciutki i tani (!o zgrozo!) Wierzcie mi - w smaku wcale nie był taki dobry bo jakiś taki syntetyczny. A prawda jest taka, że w sklepach niestety brakuje tych zdrowych i najlepszych jakościo wo produktów. Teraz płacimy za markę ponieważ obecnie nawet firmy z najwyższych pułek się wycwanili. :/

niebieska-różyczka

(2008-04-25 19:48)

Na pewno  wyprobuję,przepis łatwy i musi być pyszne! bo kiciuś patrzy łakomie.pozdrawiam autorkę przepisu.

Mala2008

(2008-04-25 19:45)

Muszę koniecznie wypróbować podczas najbliższego obiadu. Jak myślicie żeby spróbować z ryżem?

kaczusia

(2008-04-25 19:44)

przepraszam ale nie skojarzyłam o ktore mało chodzi Ja zwykle topie masło z nadzienia i tylko pędzelkiem smaruje ciasto a reszta trafia do nadzienia

Madziarka

(2008-04-25 19:44)

To i ja spróbuje bo komentarze mnie jeszcze bardziej skusiły a po za tym uwielbiam mączne wyroby.mniam

kaczusia

(2008-04-25 19:39)

tyle co w przepisie-100g

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij