Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

bytomianka

(2008-04-25 16:38)

Do tych gołąbków dodaję też trochę gotowanego ryżu. Są bardzo smaczne, Robię je zawsze gdy jedziemy na działkę, wystarczy podgrzać i już obiad gotowy.Pycha. Zrobię na długi weekend,Pozdrawiam gorąco,

Izuś

(2008-04-25 16:06)

O coś dla Najlepszego z Mężów! Zrobię mu na kolejne spotkanie bractwa piwnego, ale będą mieli radochę. Dzięki!!

dormedka

(2008-04-25 15:55)

Mam pytanko. Jakiej wielkosci blaszki uzylas? Nabralam ochoty na to ciacho i chcialabym wyprobowac

Maja1003

(2008-04-25 15:00)

Danie pycha!!!! Ja zamiast parówek dałam mięsko mielone a groszek podusiłam i wyszła mi pyszna zielona pasta z mięskiem!!!!!! dziekuje za pomysł. Mąż był zachwycony!!

aawm

(2008-04-25 14:46)

Mam ten przepis, no mój odrobinę różni się ilością składników ale efekt rewelacyjny. Robiłam je już chyba stokrotnie i zawsze wychodzą i zawsze pysznie smakują i szybko znikają. Dzięki Andziu za podpowiedź jak sprytnie wyciąć trójkąty, już będę robiła z koła. Ostatnio jako nadzienie dałam pokrojoną czekoladę, smakowało przewybornie,  (czekolada podczas pieczenia rozpuściła się)

kokliko

(2008-04-25 14:37)

Dzieki Pynia65, bardzo mnie zainspirowal Twoj przepis na dzisiejsza
kolacje.Czuje, ze jest bardzo pyszny, ja jeszcze dorzuce mala lyzeczke
kuminu, bo bardzo lubie te przyprawe zwlaszcza w takich orientalnych
wariantach (chyba nie popsuje smaku?)

krycha99

(2008-04-25 14:37)

Zwykłe zupki chiński lub wietnamskie.Pozdrawiam

malibu

(2008-04-25 14:31)

Nie będziesz żałować !!! Ciacho jest szalenie leciutkie w smaku !!! Pozdrowionka !!!

izamichel

(2008-04-25 14:25)

No pelny sukces kulinarny osiagnelam !!! Dziekuje bardzo serdecznie. Musze robic z podwojnej porcji bo mi sie moja rodzina (i znajomi) pozabijaja :)

izamichel

(2008-04-25 14:23)

Bardzo pyszniutkie wyszly i calkiem proste w wykonaniu. Polecam !!!!!!! Wszyscy sie zajadali i nastepnym razem trzeba bedzie robic z podwojnej porcji. Przepis wziely juz prawie wszytskie moje kolezanki i chwala sobie okropnie. Mam nadzieje, ze moglam podac dalej....

izamichel

(2008-04-25 14:18)

Bardzo dobre wyszlo.... a kapusta najlepsza, zanim maz z pracy wrocil juz polowy nie bylo :)

Tilla

(2008-04-25 13:22)

Wypróbowałam przepis, jest świetny. Opracowałam też wersję wykwintniejszą - zamiast zwykłych jajek dodaję przepiórcze - ładniej wygląda. No i ryż z dodatkami ryżu dzikiego. Polecam! :)

alicez

(2008-04-25 13:18)

Zupka bardzo smaczna.

niebieska-różyczka

(2008-04-25 13:09)

Babeczka wyszła super,zaraz będę jadła na obiad

Przepis
Babka piwna
12.4k
101
11
fata
aneczka-78

(2008-04-25 12:51)

Babka jest PYSZNA!!! Robi się ją błyskawicznie i zawsze wychodzi super....w srodku wilgotna,mięciutka.Piekę ją juz 4raz.PYCHA!!! Polecam!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij