Do tych gołąbków dodaję też trochę gotowanego ryżu. Są bardzo smaczne, Robię je zawsze gdy jedziemy na działkę, wystarczy podgrzać i już obiad gotowy.Pycha. Zrobię na długi weekend,Pozdrawiam gorąco,
O coś dla Najlepszego z Mężów! Zrobię mu na kolejne spotkanie bractwa piwnego, ale będą mieli radochę. Dzięki!!
Mam pytanko. Jakiej wielkosci blaszki uzylas? Nabralam ochoty na to ciacho i chcialabym wyprobowac
Danie pycha!!!! Ja zamiast parówek dałam mięsko mielone a groszek podusiłam i wyszła mi pyszna zielona pasta z mięskiem!!!!!! dziekuje za pomysł. Mąż był zachwycony!!
Mam ten przepis, no mój odrobinę różni się ilością składników ale efekt rewelacyjny. Robiłam je już chyba stokrotnie i zawsze wychodzą i zawsze pysznie smakują i szybko znikają. Dzięki Andziu za podpowiedź jak sprytnie wyciąć trójkąty, już będę robiła z koła. Ostatnio jako nadzienie dałam pokrojoną czekoladę, smakowało przewybornie, (czekolada podczas pieczenia rozpuściła się)
Zwykłe zupki chiński lub wietnamskie.Pozdrawiam
No pelny sukces kulinarny osiagnelam !!! Dziekuje bardzo serdecznie. Musze robic z podwojnej porcji bo mi sie moja rodzina (i znajomi) pozabijaja :)
Bardzo pyszniutkie wyszly i calkiem proste w wykonaniu. Polecam !!!!!!! Wszyscy sie zajadali i nastepnym razem trzeba bedzie robic z podwojnej porcji. Przepis wziely juz prawie wszytskie moje kolezanki i chwala sobie okropnie. Mam nadzieje, ze moglam podac dalej....
Bardzo dobre wyszlo.... a kapusta najlepsza, zanim maz z pracy wrocil juz polowy nie bylo :)
Wypróbowałam przepis, jest świetny. Opracowałam też wersję wykwintniejszą - zamiast zwykłych jajek dodaję przepiórcze - ładniej wygląda. No i ryż z dodatkami ryżu dzikiego. Polecam! :)
Zupka bardzo smaczna.
Babeczka wyszła super,zaraz będę jadła na obiad
Babka jest PYSZNA!!! Robi się ją błyskawicznie i zawsze wychodzi super....w srodku wilgotna,mięciutka.Piekę ją juz 4raz.PYCHA!!! Polecam!