mi tez masa nie wyszla strasznie sie kruszy nie wiem czemu zrobilam wszystko jak w przepisie
Hmmm.Ilości specjalnie nie podałem, bo każdy ma inny smak i może sobie sam dopasowac, ale jeśli to przeszkadza, to dopisze jeszcze (choc sam gotuje na oko, a raczej na smak....).
Wielkie dzięki. Pozdrawiam.
Dziękuję za szybką odpowiedz ,mam nadzieję ze uda mi się ten wypiek gdyż jest to pierwszy tort w moim życiu do tego mam nawą tortownicę i nie wiem czy się sprawdzi?
a to ma być zwykła mąka? Pytam bo kiedyś robiłam kluski śląskie, i okazało się, że trzeba użyć ziemniacznej ...
Tusia - mozesz smialo wylac galaretke.
Wygląda przepysznie!Może skuszę się na zrobienie i zjedzenie.
Dziękuje bardzo za szybką odpowiedź, napewno tak zrobię. Pozdrawiam.
Hej Wiola, ja zapiekam zapiekanke do czasu z sos zacznie sie zagotowywac- "bulgotać" delikatnie ,wstawiajac do nagrzanego piekarnika to zajmuje20 30 min i trzba pilnowac aby sie faeta za mocno nie zarumieniła, mozna też przykryć zapiekanke folia aluminiową.
Jak długo i w jakiej temperaturze zapiekać ?
wiola nacisnac z gory po lewej button "edycja przepisu". Otworzy sie robocza wrsja prepisu tam poprawic nastepnie wcisnac na nowo button "wstaw" na dole strony. Gotowe!
Cebulę pokroić w piórka (jak można poprawić już dodany przepis, jak się znajdzie błąd ?)
Mój mąż zawsze w domu jadł bez sosu, a jak ja mu zrobiłam, to od tego czasu zawsze chce go do gołąbków.
wylądowało w ulubionych, ale zaskoszczę znajomych na grillu na majówkę