Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

agulek27

(2008-04-24 12:34)

mi tez masa nie wyszla strasznie sie kruszy nie wiem czemu zrobilam wszystko jak w przepisie

Kluko

(2008-04-24 12:18)

Hmmm.Ilości specjalnie nie podałem, bo każdy ma inny smak i może sobie sam dopasowac, ale jeśli to przeszkadza, to dopisze jeszcze (choc sam gotuje na oko, a raczej na smak....).

wiola99

(2008-04-24 12:14)

Wielkie dzięki. Pozdrawiam.

Beata70

(2008-04-24 12:13)

Dziękuję za szybką odpowiedz ,mam nadzieję ze uda mi się ten wypiek gdyż jest to pierwszy tort w moim życiu do tego mam nawą tortownicę i nie wiem czy się sprawdzi?

djinx

(2008-04-24 12:07)

a to ma być zwykła mąka? Pytam bo kiedyś robiłam kluski śląskie, i okazało się, że trzeba użyć ziemniacznej ...

Fot. Wkn, Murzynek
Murzynek
247k
930
90
Wkn
david565

(2008-04-24 12:03)

nie udalo sie po godzinie cistao w srodku bylo surowe.

Shanna

(2008-04-24 11:45)

Tusia - mozesz smialo wylac galaretke.

figencja

(2008-04-24 11:38)

 Wygląda przepysznie!Może skuszę się na zrobienie i zjedzenie.

jamajka

(2008-04-24 11:29)

Dziękuje bardzo za szybką odpowiedź, napewno tak zrobię. Pozdrawiam.

mama Emilki

(2008-04-24 11:18)

Hej Wiola, ja zapiekam zapiekanke do czasu z sos zacznie sie zagotowywac- "bulgotać" delikatnie ,wstawiajac do nagrzanego piekarnika to zajmuje20 30 min  i trzba pilnowac aby sie faeta za mocno nie zarumieniła, mozna też przykryć zapiekanke folia aluminiową.

wiola99

(2008-04-24 10:57)

Jak długo i w jakiej temperaturze zapiekać ?

Dorota zza plota

(2008-04-24 10:56)

wiola nacisnac z gory po lewej button "edycja przepisu". Otworzy sie robocza wrsja prepisu tam poprawic nastepnie wcisnac na nowo button "wstaw" na dole  strony. Gotowe!

wiola99

(2008-04-24 10:42)

Cebulę pokroić w piórka (jak można poprawić już dodany przepis, jak się znajdzie błąd ?)

wiola99

(2008-04-24 10:40)

Mój mąż zawsze w domu jadł bez sosu, a jak ja mu zrobiłam, to od tego czasu zawsze chce go do gołąbków.

Waszka

(2008-04-24 10:27)

wylądowało w ulubionych, ale zaskoszczę znajomych na grillu na majówkę

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij