Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

maciu12

(2008-04-23 20:20)

"Drożdże utrzeć z łyżeczka cukru i rozprowadzić w ciepłej smietanie. Odstawić by podrosły.
Wymieszać mąki" nie rozumiem.
Mam podgrzać śmietanę i co dalej?

Dorotaxx

(2008-04-23 20:20)

Pulsillo dziękuje za ten komentarz i jeszcze raz gratuluje pięknego torta!!Pozdrawiam

Dorotaxx

(2008-04-23 20:16)

Kisielo Twoje PRAWDZIWE Chili con carne laduje u mnie w Ulubionych. Wygląda przepysznie i na pewno tak smakuje !!! Zrobie z kukurydzą bo ja uwielbiam !!! . A Ciebie Etnavo zapraszam do przeczytania mojego przepisu ,,Bigos prawdziwy,,  skoro jesteś takim ekspertem to sprawdz czy przypadkiem nie wprowadzam ludzi w błąd .

dana39

(2008-04-23 20:13)

Chciałabym upiec te bułeczki i mam pytanie do autorki i tych co piekli, czy na drugi dzień bułeczki nie są twarde, takie bardzo czerstwe? kiedyś piekłam kołaczyli z tutejszego przepisu, ale na drugi dzień były twarde, wię trochę się boję; a napewno moi panowie nie "pochłoną" ich tak szybko żeby nie zostało:)

mysha2006

(2008-04-23 20:01)

Bo tak sobie wymyślił autor przepisu. Jest jego autorem i ma prawo. Dziwne, że tak bardzo razi Cię to jedno małe słowo a nie rażą Cię na przykład własne błędy, które każesz nam czytać.

aga1828

(2008-04-23 19:32)

Według mnie też najlepiej dzień wcześniej :-) albo 2 dni wcześniej nawet, ja robiłam w sobotę wieczorem a jadłam w poniedziałek (Wielkanocny zresztą ;-)) i był super!!!

mama Emilki

(2008-04-23 19:29)

Bardzo łądna i kolorowa sałatka, no i ciekawe połaczenie- bo z tortellini nie probowałam  jeszcze:)

edzia440

(2008-04-23 19:22)

Witam, właśnie skończyliśmy degustację tych wspaniałości:)  Naprawdę baaardzo pyszne , zrobiłam z serem i dżemem truskawkowym na prośbę dzieci:) Dziękuję za super przepis i pozdrawiam.

niebieska-różyczka

(2008-04-23 19:05)

Etnavo! a czy to ważne jak się nazywa przepis?ważne że nam smakuje, a smakuje bardzo !!! Pozdrawiam autorkę przepisu.

milunia

(2008-04-23 19:01)

Ja piekłam dzień wcześniej i chyba tak jest lepiej ,no według mnie:):):):):)

Etnavo

(2008-04-23 18:51)

mysha2006  skoro   to nie jest prawdziwe  chili to po jakiego grzyba  pisać  " prawdziwe chili con carne"     przecierz to bzdura. Człowiek pewnie nigdy w życiu nie  jadł prawdziwego chilli , a pisze takie bzdety.   

Beata70

(2008-04-23 18:47)

Chcę upiec tort na urodziny córki w niedzielę , chcę spytac kiedy go najlepiej zrobic ,w dzień urodzin czy dzień wcześniej?

Beata70

(2008-04-23 18:44)


bergamotka2

(2008-04-23 18:28)

Ależ mi zapachniało egzotyką , chciałabym wypróbować , ale najpierw widzę trzeba zebrać garść odpowiednich przypraw i zapachów
pozdrawiam

mama Emilki

(2008-04-23 18:19)

hej Kacia, z serem ferta nie znałam przepisu ale chetnie sprawdze i ta wersje, dzieki za podsunięcie pomysłu.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij