"Drożdże utrzeć z łyżeczka cukru i rozprowadzić w ciepłej smietanie. Odstawić by podrosły.
Wymieszać mąki" nie rozumiem.
Mam podgrzać śmietanę i co dalej?
Pulsillo dziękuje za ten komentarz i jeszcze raz gratuluje pięknego torta!!Pozdrawiam
!!! Zrobie z kukurydzą bo ja uwielbiam !!! . A Ciebie Etnavo zapraszam do przeczytania mojego przepisu ,,Bigos prawdziwy,, skoro jesteś takim ekspertem to sprawdz czy przypadkiem nie wprowadzam ludzi w błąd .
Chciałabym upiec te bułeczki i mam pytanie do autorki i tych co piekli, czy na drugi dzień bułeczki nie są twarde, takie bardzo czerstwe? kiedyś piekłam kołaczyli z tutejszego przepisu, ale na drugi dzień były twarde, wię trochę się boję; a napewno moi panowie nie "pochłoną" ich tak szybko żeby nie zostało:)
Bo tak sobie wymyślił autor przepisu. Jest jego autorem i ma prawo. Dziwne, że tak bardzo razi Cię to jedno małe słowo a nie rażą Cię na przykład własne błędy, które każesz nam czytać.
Według mnie też najlepiej dzień wcześniej :-) albo 2 dni wcześniej nawet, ja robiłam w sobotę wieczorem a jadłam w poniedziałek (Wielkanocny zresztą ;-)) i był super!!!
Bardzo łądna i kolorowa sałatka, no i ciekawe połaczenie- bo z tortellini nie probowałam jeszcze:)
Etnavo! a czy to ważne jak się nazywa przepis?ważne że nam smakuje, a smakuje bardzo !!! Pozdrawiam autorkę przepisu.
Ja piekłam dzień wcześniej i chyba tak jest lepiej ,no według mnie:):):):):)
Chcę upiec tort na urodziny córki w niedzielę , chcę spytac kiedy go najlepiej zrobic ,w dzień urodzin czy dzień wcześniej?
Ależ mi zapachniało egzotyką , chciałabym wypróbować , ale najpierw widzę trzeba zebrać garść odpowiednich przypraw i zapachów
pozdrawiam
hej Kacia, z serem ferta nie znałam przepisu ale chetnie sprawdze i ta wersje, dzieki za podsunięcie pomysłu.