Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

sabia

(2008-04-22 13:23)

Pyszny. Zamiast soku z cytryny dodałam ocet balsamiczny i polałam tym sosem sałatę lodową :).

wojasia

(2008-04-22 13:18)

A jak można zastąpić tą frużelinę? nigdzie jej nie moge dostać?

zeta12

(2008-04-22 13:11)

Mam pytanko jak długo pieczemy to cudo?

szmitkaa

(2008-04-22 12:59)

placuszki bardzo pyszne, dziekuje za przepis tym bardziej ze nasza dziesiecio miesieczna corcia wcinala az uszka jej sie trzesly

chmurka

(2008-04-22 12:38)

 Jaka duza blaszka i ile % ma mieć śmietana. Dziękuję za odpowiedz.

Mama Beatka

(2008-04-22 12:21)

PYCHA!!!!!!!! Mój mąż nie może się nim poprostu najeść

alicja37

(2008-04-22 12:20)

Witaj Kasiu do tego octu dodajemy tylko obierki i ogryzki.

niebieska-różyczka wode przegotowaną słodzisz według własnego uznania a potrzebujemy jej tyle aby przykryła nam jabłka w słoiczkach

Pozdrawiam Was serdecznie

gumcia

(2008-04-22 12:14)

PS. galaretka wyglada SMERFASTYCZNIE

gumcia

(2008-04-22 12:07)

dostałam tą galaretkę w Kauflandzie:) cieszyłam się jak dzieciak!!!! ciasto zrobię na bank!!

gumcia

(2008-04-22 12:02)

czekalam na taki przepis!!! w domu mam te "foremki" do wypiekania ciastek ale nie mialam przepisu a teraz mam :) dzięki ada5 :)

Dorotaxx

(2008-04-22 11:57)

Gumciu musisz wyczuc ten moment kiedy nalezy przestac dodawac cukier. Ja przewaznie daje mniej niz jest podane w przepisie . No i pamiętaj zeby blat podsypywac maką ziemniaczaną .                                                                                      Na tort o średnicy 28 cm. powinnaś zrobic mase z 2 porcji ( z takiej ilości jaka jest podana w przepisie u góry) . Jeśli robisz jakies ozdoby z masy i zacznie twardniec to wsadz ją na kilka sekund do mikrofalowki, masa znowu bedzie plastyczna . A Twoj torcik jest prześliczny!!!!! Czekam na następne !!Pozdrawiam

Ania112

(2008-04-22 11:35)

Dzień Dobry Ewelinko,co do dżemu innego to z innym nie piekłam,ale możesz spróbować.Tylko pametaj jaki dżem to i taka galaretka,raczej dżem nie powinien być za słotki.

gumcia

(2008-04-22 11:28)

Hej Dorotaxx! przemogłam się i zrobiłam masę, mam tylko jedno pytanie... czy Tobie podczas dodawania cukru pudru masa zaczęła twardnieć? nie umiałam jej rozwałkować tak aby pokryć tort o średnicy 28 cm, robiłam z jednej porcji, może trzeba 2? jakoś jednak sobie poradziłam... zobacz!

Ania112

(2008-04-22 11:27)

Witaj przepraszam że dopiero teraz odpisuje,kakao napewno może być jaśniejsze a co do alkoholu to tyle co w przepisie.Bo one wszystek wypiją,a w cieście nie czuć ich aż tak mocno alkoholem.Pozdrawiam

domino29

(2008-04-22 11:17)

I zrobiłam znowu, tym razem w wersji waniliowo-kakaowej, jest równie smaczny. Myślę sobie ,że będzie to najczęściej pieczone ciasto u mnie w domu. Przy nim można pokombinować, dodac owoce, kakao, zrobić z niego muffinki. Dzięki za super przepis!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij