Pyszny. Zamiast soku z cytryny dodałam ocet balsamiczny i polałam tym sosem sałatę lodową :).
A jak można zastąpić tą frużelinę? nigdzie jej nie moge dostać?
placuszki bardzo pyszne, dziekuje za przepis tym bardziej ze nasza dziesiecio miesieczna corcia wcinala az uszka jej sie trzesly
Jaka duza blaszka i ile % ma mieć śmietana. Dziękuję za odpowiedz.
PYCHA!!!!!!!! Mój mąż nie może się nim poprostu najeść
Witaj Kasiu do tego octu dodajemy tylko obierki i ogryzki.
niebieska-różyczka wode przegotowaną słodzisz według własnego uznania a potrzebujemy jej tyle aby przykryła nam jabłka w słoiczkach
Pozdrawiam Was serdecznie
PS. galaretka wyglada SMERFASTYCZNIE
dostałam tą galaretkę w Kauflandzie:) cieszyłam się jak dzieciak!!!! ciasto zrobię na bank!!
czekalam na taki przepis!!! w domu mam te "foremki" do wypiekania ciastek ale nie mialam przepisu a teraz mam :) dzięki ada5 :)
Gumciu musisz wyczuc ten moment kiedy nalezy przestac dodawac cukier. Ja przewaznie daje mniej niz jest podane w przepisie . No i pamiętaj zeby blat podsypywac maką ziemniaczaną . Na tort o średnicy 28 cm. powinnaś zrobic mase z 2 porcji ( z takiej ilości jaka jest podana w przepisie u góry) . Jeśli robisz jakies ozdoby z masy i zacznie twardniec to wsadz ją na kilka sekund do mikrofalowki, masa znowu bedzie plastyczna . A Twoj torcik jest prześliczny!!!!! Czekam na następne
!!Pozdrawiam
Dzień Dobry Ewelinko,co do dżemu innego to z innym nie piekłam,ale możesz spróbować.Tylko pametaj jaki dżem to i taka galaretka,raczej dżem nie powinien być za słotki.
Hej Dorotaxx! przemogłam się i zrobiłam masę, mam tylko jedno pytanie... czy Tobie podczas dodawania cukru pudru masa zaczęła twardnieć? nie umiałam jej rozwałkować tak aby pokryć tort o średnicy 28 cm, robiłam z jednej porcji, może trzeba 2? jakoś jednak sobie poradziłam... zobacz!
Witaj przepraszam że dopiero teraz odpisuje,kakao napewno może być jaśniejsze a co do alkoholu to tyle co w przepisie.Bo one wszystek wypiją,a w cieście nie czuć ich aż tak mocno alkoholem.Pozdrawiam