Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

blackrose4u

(2008-04-22 06:07)

Nie ma takiej potrzeby. Pozdrawiam serdecznie :)

dana39

(2008-04-21 23:08)

dzięki za miłe słowa ale to "więcej" to chyba nie nadaje się do publikacji, byłam młoda i zakochana (nie zawsze szczęsliwie) i wiersze są bardzo osobiste, bałabym się krytyki choć to było jakieś 25 lat temu:)

Megusia65

(2008-04-21 22:47)

Dzięki nareszcie wiem jak przyrządzać truskaweczki z balsamico --- wcześniej tylko slyszałam a teraz juz wiem

niebieska-różyczka

(2008-04-21 22:44)

Ile dodać cukru! ile wody? na 1 kg jabłek może jaśniej.

waga27

(2008-04-21 22:44)

niestety nie wyszedł mi biszkopt:( jak długo i w jakiej temperaturze należy go piec?

niebieska-różyczka

(2008-04-21 22:37)

Aniu! budyń dodajemy w proszku do masy. Pozdrawiam

manoo

(2008-04-21 22:28)

wszystko do zrobienia :) ja niestety robilam te placuszki jak mialam jedynie mortadele w lodowce (jak to u mnie w domu mawiano - sprzatalam lodowke :)), ale przeciez co kto lubi moze dodac do srodka, nieco przypracic ziolami i mamy pychotke na szybko

ania1410

(2008-04-21 22:21)

droga niebieska rozyczko napisalas ze dodajemy budyn ale czy ten budyn pierw gotujemy czy wsypujemy proszkowy?bardzo chce zrobic ten serniczek ale nie jestem pewna co do budyniu bardzo prosze o odpowiedz

monia585

(2008-04-21 22:05)

sa 2 zdjęcia do porównania, to po lewej jest upieczone i jak widac wierzch jest spieczony wiec jego odkrajamy lub zdzieramy z biszkopta zeby bylo jasne, bo do spiczonego krem sie nie przyklei :)

monia585

(2008-04-21 22:03)

po upieczeniu i ostudzeniu biszkopta kruszymy spieczona górną część, lub odkrajamy nożem

nyluh

(2008-04-21 21:56)

Pyszności ! Sałatka wyśmienita wszystko robiłam tak jak w przepisie tylko dodałam więcej rzodkiewek ( mam własne ogrodnictwo ;)) i wyszło cudo. Dziekuje za przepis i pozdrawiam

Olvis

(2008-04-21 21:54)

Jak niemal codzień, tak i dziś pora na jakiś Dip. Tym razem powrót do przeszłości ;)
Ww.dip z brokułami

 

dorime

(2008-04-21 21:47)

czy tę sałatke można zrobic dzień szybciej a np. majonez dodac dopiero przed podaniem?

Balbina71

(2008-04-21 21:45)

Mam male pytanko, czy to musza byc tylko ogryzki i obierki, czy moge uzyc calych jablek pokrojonych w wieksze kawalki?
Pozdrawiam Kaska

Dorota zza plota

(2008-04-21 21:32)

No wlasnie na jaka blaszke i jaki budyn - na ile mleka, z cukrem czy bez? Kostka masla to 20 dkg czy 25?Z göry dziekuje za odpowiedz :-)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij