Nie ma takiej potrzeby. Pozdrawiam serdecznie :)
dzięki za miłe słowa ale to "więcej" to chyba nie nadaje się do publikacji, byłam młoda i zakochana (nie zawsze szczęsliwie) i wiersze są bardzo osobiste, bałabym się krytyki choć to było jakieś 25 lat temu:)
Ile dodać cukru! ile wody? na 1 kg jabłek może jaśniej.
niestety nie wyszedł mi biszkopt:( jak długo i w jakiej temperaturze należy go piec?
Aniu! budyń dodajemy w proszku do masy. Pozdrawiam
droga niebieska rozyczko napisalas ze dodajemy budyn ale czy ten budyn pierw gotujemy czy wsypujemy proszkowy?bardzo chce zrobic ten serniczek ale nie jestem pewna co do budyniu bardzo prosze o odpowiedz
po upieczeniu i ostudzeniu biszkopta kruszymy spieczona górną część, lub odkrajamy nożem
Pyszności ! Sałatka wyśmienita wszystko robiłam tak jak w przepisie tylko dodałam więcej rzodkiewek ( mam własne ogrodnictwo ;)) i wyszło cudo. Dziekuje za przepis i pozdrawiam
czy tę sałatke można zrobic dzień szybciej a np. majonez dodac dopiero przed podaniem?
Mam male pytanko, czy to musza byc tylko ogryzki i obierki, czy moge uzyc calych jablek pokrojonych w wieksze kawalki?
Pozdrawiam Kaska
No wlasnie na jaka blaszke i jaki budyn - na ile mleka, z cukrem czy bez? Kostka masla to 20 dkg czy 25?Z göry dziekuje za odpowiedz :-)