Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

lucyna_33

(2008-04-21 19:28)

Mmm smakowicie wygladają! Napewno wyprubuję  bo uwielbiam drożdzowe ciasta

rybka80

(2008-04-21 19:22)

i zdjęcie

rybka80

(2008-04-21 19:20)

Ilko ciasto przepyszne.Wpisane na stałe do zeszytu.Już nie mogę doczekać się truskawek, napewno wypróbuję i z nimi Twoje ciasto a jak narazie skromnie z jabłuszkiem.Bardzo polecam.Pozdrawiam

Dorotaxx

(2008-04-21 19:16)

Rajo śliczny torcik!! przy najblizszej okazji sprobuj okryć tort masą cukrową : http://www.gotowanie.wkl.pl/przepis30981.html zobaczysz,że robi się ja szybciej i łatwiej . Napisz prosze czy sama robiłaś te cudne kwiaty. Pozdrawiam Cie Bardzo Serdecznie!! Dorota

pszczolka

(2008-04-21 19:13)

Moje chłopaki stwierdziły,że efekt wspaniały jak na tak krótkie przygotowania, dzięki za przepis :)

Glumanda

(2008-04-21 19:01)

No! niebieska-rozyczko! wspaniale wyszlo to debiutanckie ciasto... az dostalam slinotoku.... poprosze kawalek? please.... :*

edyyta

(2008-04-21 18:49)

Super pomysł ,już dodaje do ulubionych i jutro na obiadek zaserwuje:)

malinka16

(2008-04-21 18:42)

Ja też dzisiaj wypróbowałam tą pizzę. Pizza super bardzo szybka do zrobienia i przepyszna.Dziękuje i pozdrawiam autorkę tak wspaniałego przepisu

niebieska-różyczka

(2008-04-21 18:29)

Pięknie udekorowane!!! i widać że smaczne.Pozdrawiam

gumcia

(2008-04-21 18:27)

a się cieszę :) dzięki za komentarz:)

łOSOS

(2008-04-21 18:19)

jestem w szoku!!! piekny ,czego nie robi sie dla dzieciaczkow...

alman

(2008-04-21 18:16)

kiedy używam termoobiegu zawsze piekę w temp. ok 20 st. niższej

sunny

(2008-04-21 18:11)

Irivers - przykro mi, że tort nie wyszedł tak jak powinien... to była chyba wina śmietany. Czasem mi też się nie chce ubić - wtedy daję żelatynę lub galaretkę, ale to już nie to.

olajanus

(2008-04-21 18:06)

Robiłam było bardzo dobre!

Raja

(2008-04-21 18:05)

A to moje cudo niestety nie tak śliczny jak twój Dorotaxx ale i tak wzbudził zachwyt i każdy dopytywał się z czego jest zrobiony. Pomysł super, naprawdę polecam, chociaż pracy jest sporo to warto się wysilić by zaskoczyć gości. 

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij