Mmm smakowicie wygladają! Napewno wyprubuję bo uwielbiam drożdzowe ciasta
Ilko ciasto przepyszne.Wpisane na stałe do zeszytu.Już nie mogę doczekać się truskawek, napewno wypróbuję i z nimi Twoje ciasto a jak narazie skromnie z jabłuszkiem.Bardzo polecam.Pozdrawiam
Rajo śliczny torcik!! przy najblizszej okazji sprobuj okryć tort masą cukrową : http://www.gotowanie.wkl.pl/przepis30981.html zobaczysz,że robi się ja szybciej i łatwiej . Napisz prosze czy sama robiłaś te cudne kwiaty. Pozdrawiam Cie Bardzo Serdecznie!! Dorota
Moje chłopaki stwierdziły,że efekt wspaniały jak na tak krótkie przygotowania, dzięki za przepis :)
No! niebieska-rozyczko! wspaniale wyszlo to debiutanckie ciasto... az dostalam slinotoku.... poprosze kawalek? please.... :*
Super pomysł ,już dodaje do ulubionych i jutro na obiadek zaserwuje:)
Ja też dzisiaj wypróbowałam tą pizzę. Pizza super bardzo szybka do zrobienia i przepyszna.
Dziękuje i pozdrawiam autorkę tak wspaniałego przepisu![]()
Pięknie udekorowane!!! i widać że smaczne.Pozdrawiam
a się cieszę :) dzięki za komentarz:)
jestem w szoku!!! piekny ,czego nie robi sie dla dzieciaczkow...
kiedy używam termoobiegu zawsze piekę w temp. ok 20 st. niższej
Irivers - przykro mi, że tort nie wyszedł tak jak powinien... to była chyba wina śmietany. Czasem mi też się nie chce ubić - wtedy daję żelatynę lub galaretkę, ale to już nie to.
Robiłam było bardzo dobre!
A to moje cudo niestety nie tak śliczny jak twój Dorotaxx ale i tak wzbudził zachwyt i każdy dopytywał się z czego jest zrobiony. Pomysł super, naprawdę polecam, chociaż pracy jest sporo to warto się wysilić by zaskoczyć gości.