ps. Dodałam surowe jajko ścieło się w trakcie zapiekania
Bardzo smaczne rewelacyjne danie!! Moja mama była zachwycona! Naprawdę polecam, samkuje świetnie.
taki sam sernik piekę często-jestem fanką serników- i stwierdzam że jest superrrrrrrrrrr!
Pycha! Rodzinka powiedziała, że nie odpuszczą i muszę robić je częściej! :D
Zrobiłam wczoraj. Wyszła mi duża blacha. Wszyscy byli zachwyceni! Rewelacyjny przepis!! Dziękuję autorce!
Placek bardzo dobry! Tylko bitej śmietany ja bym juz nie słodziła, bo wafelki i nutella wystarczająco osładzają cały wypiek.Ale ogólnie pychaaaaaaaaaaaaaaaa!
mam zamiar wyprobowac ten przepis ,tylko poradzcie co z piecem gdzie jest termoobieg ,od niedawna w mojej kuchni hihihi,
jaka powinna byc ta temperatura? pozdrawiam.
Sałatka przepyszna - dałam 2 torebki ryżu i 2 czerwone papryki. Polecam wszystkim.
Babeczka mi nie wyszła, ale przez to że nie umiałam wczoraj wejść na tą stronke! mam babe dodana do ulubionych ale niestety nie pamietałam na pamięć, zrobiłam podobnie wszystko tylko nie proporcje...i troche zakalcu mi wyszło...ale niepoddam sie i będe próbowała ponownie, super przepis i naprawdę szybciutko sie ja wyrabia:) pozdrawiam
Też robię taką pizzę, tylko do ciasta daje 5 lub czasami nawet 6 jajek- jest wtedy pulchniejsza:) Polecam, bo jest naprawdę pyszna, a przede wszystkim baaaardzo syta!