Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

mariateresa

(2008-04-21 17:46)

     .    -  i  oto  moje  galaretki  Różyczko  !

Planowałam na czwartek,   ale narobiłaś mi takiego apetytu,   że już z samego rana w kuchni zapachniało..

Zdjęcie  prawe -  to żołądki z kurczaka  ( uwielbiam ! ) -  razem gotowane oczywiście.
Co do jednego ziarenka pieprzu trzymałam się Twojego przepisu,   jednak  " czegoś "  mi brakowało  i dodałam pół cebulki przypieczonej na blaszce.      Dzięki  za  smaczną kolację, -  i pozdrawiam bardzo serdecznie  !!!

olajanus

(2008-04-21 17:41)

ps. Dodałam surowe jajko ścieło się w trakcie zapiekania

olajanus

(2008-04-21 17:36)

Bardzo smaczne rewelacyjne danie!! Moja mama była zachwycona! Naprawdę polecam, samkuje świetnie.

iwka292

(2008-04-21 17:06)

taki sam sernik piekę często-jestem fanką serników- i stwierdzam że jest superrrrrrrrrrr!

Iloria_S

(2008-04-21 17:02)

Pycha! Rodzinka powiedziała, że nie odpuszczą i muszę robić je częściej! :D

szjanek

(2008-04-21 17:01)


Iloria_S

(2008-04-21 16:42)

Zrobiłam wczoraj. Wyszła mi duża blacha. Wszyscy byli zachwyceni! Rewelacyjny przepis!! Dziękuję autorce!

iwka292

(2008-04-21 16:34)

Placek bardzo dobry! Tylko bitej śmietany ja bym juz nie słodziła, bo wafelki i nutella wystarczająco osładzają cały wypiek.Ale ogólnie pychaaaaaaaaaaaaaaaa!

Fot. Gabulka, Kołaczyki
Kołaczyki
16.5k
212
6
Gabulka
ANEETKA

(2008-04-21 16:25)

Te kołaczki są przepyszne!!! polecam gorąco!!!

łOSOS

(2008-04-21 15:55)

mam zamiar wyprobowac ten przepis ,tylko poradzcie co z piecem gdzie jest termoobieg ,od niedawna w mojej kuchni hihihi, jaka powinna byc ta temperatura? pozdrawiam.

Basia_m

(2008-04-21 15:54)

Ciasto jest pyszne, wogóle wszystkie cista jak również przpisy sistry Anastazji są świetne a jak pomyślę o "Cuszimie" z jej najnowszej książki to poprostu

rozi

(2008-04-21 15:41)

Sałatka przepyszna  - dałam 2 torebki ryżu i 2 czerwone papryki. Polecam wszystkim.

claudiia24

(2008-04-21 15:23)

Babeczka mi nie wyszła, ale przez to że nie umiałam wczoraj wejść na tą stronke! mam babe dodana do ulubionych  ale niestety nie pamietałam na pamięć, zrobiłam podobnie wszystko tylko nie proporcje...i troche zakalcu mi wyszło...ale niepoddam sie i będe próbowała ponownie, super przepis i naprawdę szybciutko sie ja wyrabia:) pozdrawiam

elaf

(2008-04-21 15:11)

A czy ta rolada się nie bądzie rozwijać po pokrojeniu ??

Mloda

(2008-04-21 14:59)

Też robię taką pizzę, tylko do ciasta daje 5 lub czasami nawet 6 jajek- jest wtedy pulchniejsza:) Polecam, bo jest naprawdę pyszna, a przede wszystkim baaaardzo syta!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij