Można dodać mrożone ale nie rozmrażać ich przed użyciem i wtedy dodać z pół łyżeczki żelatyny więcej. No i wiadomo musi dłużej postać, żeby truskawki rozmroziły się w śmietanie.
Lysisrate soll ich dich übersetzen? Liebe Grüße aus Bayern
Porażka, galaretka oczywiście się nie zrobiła no bo i jak,słone i nie polecam
Zrobiłam na occie winnym naprawdę całkiem całkiem.
nic dodać nic ująć-ciasto wychodzi przepyszne,robi się je poprostu szybciutko i jest naprawde tanie,serdecznie POLECAM i dziękuje za fajny przepis
Przepis jest świetny, czosnek naprawdę pyszny
mariateresa i magusia65 faktycznie mikrofale to bardzo dobry sposób, polecam i życzę wam powodzenia kulinarnego i dziękuję za pozdrowienia! besia1803
szkoda ze nie ma zdjęcia, bo brzmi fajnie...
Czuję ten aromat Rybko:)!
Ciasto wyszło mi "tak sobie"-średnio.Masa kokosowa jak dla mnie trochę za sucha i za mało słodka.