Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Megusia65

(2008-04-21 13:20)

Polecam polecam szczególnie na pikniki majówki a twarogu może być nawet 70 dkg -- długo zachowuje świeżość -- gwarantuję

bazylka

(2008-04-21 13:17)

Można dodać mrożone ale nie rozmrażać ich przed użyciem i wtedy dodać z pół łyżeczki żelatyny więcej. No i wiadomo musi dłużej postać, żeby truskawki rozmroziły się w śmietanie.

Dorota zza plota

(2008-04-21 13:12)

Lysisrate soll ich dich übersetzen? Liebe Grüße aus Bayern

Megusia65

(2008-04-21 13:12)

A nie sądzisz Ago że 3 budynie na litr soku to zbyt dużo ---- nie będzie to zwykły gumiasty budyniek w cieścię?Pozdrawiam

leapatricia

(2008-04-21 12:52)

Porażka, galaretka oczywiście się nie zrobiła no bo i jak,słone i nie polecam

leapatricia

(2008-04-21 12:48)

             Zrobiłam na occie winnym naprawdę całkiem całkiem.

kasiek809

(2008-04-21 12:42)

nic dodać nic ująć-ciasto wychodzi przepyszne,robi się je poprostu szybciutko i jest naprawde tanie,serdecznie POLECAM i dziękuje za fajny przepis

kebabek

(2008-04-21 12:41)

Jednym słowem określę ten bogracz: P Y S Z N Y ! Zadowolił wymagajace podniebienia moich znajomych. zamówili go sobie na następnąś imprezę za 2 tyg. Pozdrawiam. Wielkie dzięki za ten przepis 

leapatricia

(2008-04-21 12:38)

Przepis jest świetny, czosnek naprawdę pyszny

besia1803

(2008-04-21 12:33)

mariateresa i magusia65 faktycznie mikrofale  to bardzo dobry sposób, polecam i życzę  wam powodzenia kulinarnego i dziękuję za pozdrowienia! besia1803

kaparek

(2008-04-21 12:25)

szkoda ze nie ma zdjęcia, bo brzmi fajnie...

anna-gu

(2008-04-21 12:18)

Czuję ten aromat Rybko:)!

Lysistrate

(2008-04-21 11:35)

Grüße aus Berlin,
und vielen Dank für das leckere Rezept.
Ich habe ein wenig von hier zitiert... Aber natürlich die Quelle angegeben!

http://www.dynamoberlin2002.de/bfcfotos/wordpress/archives/685

milunia

(2008-04-21 11:31)

Ciasto wyszło mi "tak sobie"-średnio.Masa kokosowa jak dla mnie trochę za sucha i za mało słodka.

Fot. basia19, Znakomite
Znakomite
65.1k
1.1k
62
basia19
polin83

(2008-04-21 11:04)

Ciasto pyszne!!! łatwe w wykonaniu.Do kremu dałam mniej cukru.DZIęKUJE ZA PRZEPIS I SERDECZNIE POLECAM!!!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij