Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Delfinka

(2008-04-21 08:31)

ciasto rewelacja jak nigdy u mnie zniknęło w ciągu jednego dnia

mint

(2008-04-21 05:45)

Heavy cream - ma 36 - 40 % tluszczu, dlatego tak latwo sie ubija i uzyskujemy podwojna objetosc..:)

luckystar

(2008-04-21 02:43)

Uleczko, ja sobie wychodowalam, bo u nas mozna kupic male sadzonki.

luckystar

(2008-04-21 02:19)

O matko, wiesz ja naprawde nie mam pojecia ile % ma nasz amerykanski heavy cream, ale podejrzewam, ze 18% wystarczy, to taka zwykla smietanka kremowka jak do bitej smietany.... mam nadzieje, ze pomoglam, a moze odezwie sie ktos ze Stanow, kto wie ???

manoo

(2008-04-20 23:58)

przepis pyszniutki :)  a dziewczyny - nie czepiajcie sie, skonczylam poligrafię i wiem, ze obie fotmy są poprawne tyle że poniemiecka forma - trzcionka z biegiem czasu wymarła :) a mięciutka - czcionka pozostała do dziś

Ave

(2008-04-20 23:25)

Aloiram - FANTASTYCZNE są  te Twoje koreczkowe pyszności :))))) Ciesze sie, ze skorzystałas z tego przepisu. Ewa

pandi

(2008-04-20 23:08)

Mi wychodzi zawsze kilkanaście, ale robię je o średnicy 10cm. Są bardzo syte. Mam pytanie - w jaki sposób je smażycie, aby równo się przyrumieniły?

Fot. Wkn, Ciasto na pizzę
Ciasto na pizzę
1.1m
1.5k
234
Wkn
pandi

(2008-04-20 23:04)

Przepis na ciasto daje rady! 200 stopni 30 min, wersja z zawijanym serem, ciasto wysmarowane koncentratem pomidorowym, przyprawy - bazylia, trochę tymianku i pieprzu, ser, szynka, cebula, pieczarki, pomidory, papryka, ser feta. Lepsze niż w pizzerii :D

niebieska-różyczka

(2008-04-20 22:52)

Przepraszam Elisabeth!że nie odpowiedziałam wcześniej,ale stronka była niedostępna.Ja piekłam w blaszce  25x40 ale... jak upieczesz w mniejszej, będziesz miala wyższy serniczek.Serdecznie pozdrawiam

Fot. baby, żołądek
żołądek
43.6k
133
17
baby
bena

(2008-04-20 22:04)

Mam ten przepis już od wielu lat,dokładnie pod tą samą nazwą,tylko moje dzielę na trzy równe części i nie daję kisielu (ale to fajny pomysł).Warstwa ciasta z makiem,robię rowek i w niego wlewam nastepną porcję ,znowu rowek i jasne ciasto.Piekę w keksówce 60 min.Pyszne i dość długo zachowuje świeżość.

Patrycja0

(2008-04-20 21:47)

Bardzo mi się podoba, piękne :)

Fot. ilka76, Ciepłe lody
Ciepłe lody
85.4k
614
38
ilka76
jamajka

(2008-04-20 21:46)

Przepyszne,!!!!!!!!!!!!!!!!

niebieska-różyczka

(2008-04-20 21:39)

Kasiu też często robie z jabłkami! ale takie małe placuszki.Pozdrawiam

Patrycja0

(2008-04-20 21:25)

Cieszę się, że ciasto przypadło Wam do gustu :) U mnie w rodzince nie ma chyba osoby, której by ono nie smakowało . Jemo4, dziękuję za śliczne zdjęcia. Pozdrawiam :)

Fot. ekkore, Moja wuzetka
Moja wuzetka
149k
942
116
ekkore
niebieska-różyczka

(2008-04-20 21:03)

Ekkore! a to wuzetka którą zrobiła moja babcia, z twojego przepisu.Wyszła pyszna lekka i puszysta,wydrukowałam jej twój przepisik, bo chciałyśmy sprawdzić jak pieką inni wuzetki.Twoja była strzałem w dziesiątkę,mój torcik wuzetka jest pyszny ale twoja  też wyśmienita .Dziękuję i pozdrawiam serdecznie

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij