ciasto rewelacja jak nigdy u mnie zniknęło w ciągu jednego dnia
Heavy cream - ma 36 - 40 % tluszczu, dlatego tak latwo sie ubija i uzyskujemy podwojna objetosc..:)
Uleczko, ja sobie wychodowalam, bo u nas mozna kupic male sadzonki.
O matko, wiesz ja naprawde nie mam pojecia ile % ma nasz amerykanski heavy cream, ale podejrzewam, ze 18% wystarczy, to taka zwykla smietanka kremowka jak do bitej smietany.... mam nadzieje, ze pomoglam, a moze odezwie sie ktos ze Stanow, kto wie ???
przepis pyszniutki :) a dziewczyny - nie czepiajcie sie, skonczylam poligrafię i wiem, ze obie fotmy są poprawne tyle że poniemiecka forma - trzcionka z biegiem czasu wymarła :) a mięciutka - czcionka pozostała do dziś
Aloiram - FANTASTYCZNE są te Twoje koreczkowe pyszności :))))) Ciesze sie, ze skorzystałas z tego przepisu. Ewa
Mi wychodzi zawsze kilkanaście, ale robię je o średnicy 10cm. Są bardzo syte. Mam pytanie - w jaki sposób je smażycie, aby równo się przyrumieniły?
Przepis na ciasto daje rady! 200 stopni 30 min, wersja z zawijanym serem, ciasto wysmarowane koncentratem pomidorowym, przyprawy - bazylia, trochę tymianku i pieprzu, ser, szynka, cebula, pieczarki, pomidory, papryka, ser feta. Lepsze niż w pizzerii :D
Przepraszam Elisabeth!że nie odpowiedziałam wcześniej,ale stronka była niedostępna.Ja piekłam w blaszce 25x40 ale... jak upieczesz w mniejszej, będziesz miala wyższy serniczek.Serdecznie pozdrawiam
Mam ten przepis już od wielu lat,dokładnie pod tą samą nazwą,tylko moje dzielę na trzy równe części i nie daję kisielu (ale to fajny pomysł).Warstwa ciasta z makiem,robię rowek i w niego wlewam nastepną porcję ,znowu rowek i jasne ciasto.Piekę w keksówce 60 min.Pyszne i dość długo zachowuje świeżość.
Bardzo mi się podoba, piękne :)
Przepyszne,!!!!!!!!!!!!!!!!
Kasiu też często robie z jabłkami! ale takie małe placuszki.Pozdrawiam
Cieszę się, że ciasto przypadło Wam do gustu :) U mnie w rodzince nie ma chyba osoby, której by ono nie smakowało
. Jemo4, dziękuję za śliczne zdjęcia. Pozdrawiam :)
Ekkore! a to wuzetka którą zrobiła moja babcia, z twojego przepisu.Wyszła pyszna lekka i puszysta,wydrukowałam jej twój przepisik, bo chciałyśmy sprawdzić jak pieką inni wuzetki.Twoja była strzałem w dziesiątkę,mój torcik wuzetka jest pyszny ale twoja też wyśmienita
.Dziękuję i pozdrawiam serdecznie