Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

bergamotka2

(2008-04-20 00:49)

dziękuję za zainteresowanie przepisem  , życzę smacznego

monia00

(2008-04-20 00:40)

Baranina super. Nie dodalam jedynie  rzepy (nie moglam znalezc w sklepie) i ogorkow kiszonych zeby nie zabic smaku miesa .
Dziekuje autorowi za udostepnienie przepisu . Pozdrawiam .

olusiaGW

(2008-04-19 23:59)

Robilam dzis pizze i ciasto wg twojego przepisu,mialam obawy ze niewyjdzie wiec najpierw zrobilam malutka dla siebie na sprobowanie...no i wyszla super...żałowalam ze niezrobilam wiekszej.Wieczorkiem robilam mezowi byl pod wrazeniem.suuuuper przepis dzieki

Ola1979

(2008-04-19 23:08)

Piękna oprawa, każde zdęcie super opisane. Brawo dużo pracy w to włożyłaś.  Świetny pomysł na niedzielny deserek, mam kilka galaretek chyba skorzystam z twojego przepisu jutro pozdrawiam.

niebieska-różyczka

(2008-04-19 23:03)

Zapomniałam Mariotereso dodać! że do ryby w galarecie, też gotuję żelatynę.

mariateresa

(2008-04-19 22:58)

Widziałam  galaretę Taty,  i widzę na zdjęciach że ta drobiowa  świetnie się trzyma  i wierzę Tobie, -  ale ja latami już nie używam żelatyny w proszku i bardzo mnie to zaskoczyło.   Za kilka dni będzie u nas rosół z drobiu  ( składniki identyczne jak w Twoich ) i wstawię zdjęcie mojej galaretki.    Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie !

niebieska-różyczka

(2008-04-19 22:43)

Do drożdzowego proszek? pierwsze słyszę! ale się uczę dopiero, więc wszystko możliwe.Pozdrawiam

anay

(2008-04-19 22:37)

:) Aha, niestety nie wiem ile to jest wejdzie mrożonego na miejsce świeżego.  1 opakowanie  (kartonik liściastego) ?

anay

(2008-04-19 22:36)

Zdecydowaie i GORąCO zalecam sięgnięcie po świeży szpinak!!! Bez strachu :)
Ja w swoim czasie na samą myśl o szpinaku miałam dreszcze (a wynikało to z niemiłych doświadczeń estetyczno-smakowych właśnie z mrożonym).  Zakochałam się w świeżym.  To doskonała zielenina.  Doskonała!

Uleczka

(2008-04-19 22:34)

Luckystar, a gdzie kupiłaś Scotch Bonnet?

Pyszniutka

(2008-04-19 22:31)

Lazania jest przepyszna i bardzo sycaca juz malym kawalkiem mozna sie najesc do syta, ale jest tak pyszna ze kazdy siegal po nastepny. teraz na stale zagosci w naszym domu, ale wg mnie tego sosiku powinno byc troszke wiecej. Pozdrawiam!

Pyszniutka

(2008-04-19 22:27)

Dzisiaj zrobilam sobie takiego schabowego i wbrew moim obawom byl pyszny!

niebieska-różyczka

(2008-04-19 22:25)

mariotereso! zerknij w moich przepisach, na ulubioną, galaretę taty jak wygląda.

niebieska-różyczka

(2008-04-19 22:19)

mariotereso! babcia gotowała żelatynę,mama gotuje i ja  gotuję.Powiem Ci że pięknie się wszystko zsiada,nawet gotuje z mlekiem do sernika na zimno ,studzę i wlewam i nic sie nie dzieje.Zresztą widać na zdjęciu że trzyma sie pięknie!Tata jak robi zimne nóżki dla siebie, też dodaje żelatynę, namoczoną w wodzie i razem zagotowywuje chwilkę.Potem nalewamy w miseczki .Pozdrawiam

katarzyna24

(2008-04-19 22:02)

Także dodaje proszku do pieczenia i wychodza takie pulchniejsze. Oprócz składników które zostały wymienione dodaje jabłka pokrojone w plasterki.. Po upieczeniu posypuje cukrem i jest wersja na słodko :) Pozdrawiam i polecam przepis.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij