dziękuję za zainteresowanie przepisem , życzę smacznego
Baranina super. Nie dodalam jedynie rzepy (nie moglam znalezc w sklepie) i ogorkow kiszonych zeby nie zabic smaku miesa .
Dziekuje autorowi za udostepnienie przepisu . Pozdrawiam .
Robilam dzis pizze i ciasto wg twojego przepisu,mialam obawy ze niewyjdzie wiec najpierw zrobilam malutka dla siebie na sprobowanie...no i wyszla super...żałowalam ze niezrobilam wiekszej.Wieczorkiem robilam mezowi byl pod wrazeniem.suuuuper przepis dzieki
Piękna oprawa, każde zdęcie super opisane. Brawo dużo pracy w to włożyłaś. Świetny pomysł na niedzielny deserek, mam kilka galaretek chyba skorzystam z twojego przepisu jutro pozdrawiam.
Zapomniałam Mariotereso dodać! że do ryby w galarecie, też gotuję żelatynę.
Widziałam galaretę Taty, i widzę na zdjęciach że ta drobiowa świetnie się trzyma i wierzę Tobie, - ale ja latami już nie używam żelatyny w proszku i bardzo mnie to zaskoczyło. Za kilka dni będzie u nas rosół z drobiu ( składniki identyczne jak w Twoich ) i wstawię zdjęcie mojej galaretki. Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie !
Do drożdzowego proszek? pierwsze słyszę! ale się uczę dopiero, więc wszystko możliwe.Pozdrawiam
:) Aha, niestety nie wiem ile to jest wejdzie mrożonego na miejsce świeżego. 1 opakowanie (kartonik liściastego) ?
Zdecydowaie i GORąCO zalecam sięgnięcie po świeży szpinak!!! Bez strachu :)
Ja w swoim czasie na samą myśl o szpinaku miałam dreszcze (a wynikało to z niemiłych doświadczeń estetyczno-smakowych właśnie z mrożonym). Zakochałam się w świeżym. To doskonała zielenina. Doskonała!
Luckystar, a gdzie kupiłaś Scotch Bonnet?
Lazania jest przepyszna i bardzo sycaca juz malym kawalkiem mozna sie najesc do syta, ale jest tak pyszna ze kazdy siegal po nastepny
. teraz na stale zagosci w naszym domu, ale wg mnie tego sosiku powinno byc troszke wiecej. Pozdrawiam!
Dzisiaj zrobilam sobie takiego schabowego i wbrew moim obawom byl pyszny!
mariotereso! zerknij w moich przepisach, na ulubioną, galaretę taty jak wygląda.
mariotereso! babcia gotowała żelatynę,mama gotuje i ja gotuję.Powiem Ci że pięknie się wszystko zsiada,nawet gotuje z mlekiem do sernika na zimno ,studzę i wlewam i nic sie nie dzieje.Zresztą widać na zdjęciu że trzyma sie pięknie!Tata jak robi zimne nóżki dla siebie, też dodaje żelatynę, namoczoną w wodzie i razem zagotowywuje chwilkę.Potem nalewamy w miseczki .Pozdrawiam
Także dodaje proszku do pieczenia i wychodza takie pulchniejsze. Oprócz składników które zostały wymienione dodaje jabłka pokrojone w plasterki.. Po upieczeniu posypuje cukrem i jest wersja na słodko :) Pozdrawiam i polecam przepis.