Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

b.bella

(2008-04-19 15:08)

dzisiaj  po  raz  pierwszy  robilam   roladki i czytalam  zamieszczone  tutaj komentarze. Danie  jest  świetne  ale  ja  jak  zawsze  trochę  z nim poeksperymentowalam   i myslę , że  moge  pogodzic  zwolennikow  opcji  " gotowac"  i  "smażyć". Jedną  roladę  pokroilam i usmazylam  na patelni a  drugą, tę  na jutro, pieklam  pół godziny  w  rękawie  i  wyjęlam z rękawa  dopiero  jak  lekko  przestygła.  Dzieki temu  nie  jest  wysuszona. Jutro   pokroję  i  odsmażę na patelni  . Tym  sposobem  nie  bedzie   nasiąkala  tluszczem dwa  razy  tylko raz.  Dziekuję  pozdrawiam.

mariateresa

(2008-04-19 14:58)

Cudowna !!!     Rozczulily  mnie  Wasze  zdjęcia  - dziewczyny !      Teraz cokolwiek zrobię z przepisów  W Ż  -  też zrobię zdjęcie  gdyż nie zdawałam sobie sprawy,   jakie to miłe dla autora przepisu.        Bardzo,  bardzo  serdecznie   pozdrawiam !!!

StanislawaO57

(2008-04-19 14:56)

Zachęcona zdjęciami oraz ilością pozytywnych komentarzy i ja skusiłam się na to danie,nie żałuję bo pycha, palce lizać. Bałam się zaplatania, ale to nic trudnego. Polecam bo warto. Nie potrzeba też już żadnych dodatków(oprócz surówki) gdyż dla 2 osób to wystarczający obiad.
                    

gosiaczek11

(2008-04-19 14:32)

likier jest super, ale ja też dodaję na puszkę mleka 0,25l wódki. gęstość i smak super.

sabia

(2008-04-19 14:24)

Uuuuu....ale się najadłyśmy. Nawet moja córcia, ostatnio niejadek wcinała aż uszka się trzęsły i tylko co jakiś czas wykrzykiwała PYCHA. Starłam tylko marchewkę i selera (zamiast pietruszki) na tarce bo nie chciało mi się kroić i zamiast sosu bolońskiego dałam fix do chili con carne. Oprócz tego że pyszne to jeszcze bardzo dużo wychodzi. ENka...dziękujemy :).

milunia

(2008-04-19 14:18)

No i zrobiłam z mięsem mielonym:):):):):)Zamiast przecieru pomidorowego  dałam sos do spagetti (własnej produkcji) a po za tym wszystko tak jak w przepisie.Wyszło baaaardzo dobre.

Fot. dankaxl, sernik puszek
sernik puszek
160k
1.4k
199
dankaxl
rybka80

(2008-04-19 14:13)

Najlepszy sernik jaki jadłam.Bardzo polecam;))

agniesja

(2008-04-19 13:13)

Ja również tą sałatkę robię bez oliwek za to do oliwy dodaję 2-3 ząbki czosnku i oregano... pycha:)

gosiaczek123

(2008-04-19 13:03)

O rany świetny samochód. Kochana masz talent super pomysł. Już dodaję do ulubionych

nadia

(2008-04-19 12:54)

Czekam z niecierpliwoscia ;)

ilka76

(2008-04-19 12:39)

Lexi dobrze rozumiesz. Jeśli chodzi o śmietan fix to zawsze używam firmy Dr. Oetker.

niebieska-różyczka

(2008-04-19 12:34)

Domicello! następnym razem dodam proszku,zobaczę jak wyrośnie.I teraz zrobie po hawajsku z ananasem.Pozdrawiam serdecznie

niebieska-różyczka

(2008-04-19 12:28)

Bardzo mi miło domicello!  staram się jak mogę,dodam jeszcze sosik do gołąbków dzisiaj.Serdecznie pozdrawiam.

niebieska-różyczka

(2008-04-19 12:24)

śliczna!!! cieszę się że smakowała.

till

(2008-04-19 12:20)

Czekałam na ten szpinak  i warto było :)))
Owacje na stojąco, długie i entuzjastyczne!!! Dzięki!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij