Cudowna !!! Rozczulily mnie Wasze zdjęcia - dziewczyny ! Teraz cokolwiek zrobię z przepisów W Ż - też zrobię zdjęcie gdyż nie zdawałam sobie sprawy, jakie to miłe dla autora przepisu. Bardzo, bardzo serdecznie pozdrawiam !!!
Zachęcona zdjęciami oraz ilością pozytywnych komentarzy i ja skusiłam się na to danie,nie żałuję bo pycha, palce lizać. Bałam się zaplatania, ale to nic trudnego. Polecam bo warto. Nie potrzeba też już żadnych dodatków(oprócz surówki) gdyż dla 2 osób to wystarczający obiad.
likier jest super, ale ja też dodaję na puszkę mleka 0,25l wódki. gęstość i smak super.
Uuuuu....ale się najadłyśmy. Nawet moja córcia, ostatnio niejadek wcinała aż uszka się trzęsły i tylko co jakiś czas wykrzykiwała PYCHA. Starłam tylko marchewkę i selera (zamiast pietruszki) na tarce bo nie chciało mi się kroić i zamiast sosu bolońskiego dałam fix do chili con carne. Oprócz tego że pyszne to jeszcze bardzo dużo wychodzi. ENka...dziękujemy :).
No i zrobiłam z mięsem mielonym:):):):):)Zamiast przecieru pomidorowego dałam sos do spagetti (własnej produkcji) a po za tym wszystko tak jak w przepisie.Wyszło baaaardzo dobre.
Ja również tą sałatkę robię bez oliwek za to do oliwy dodaję 2-3 ząbki czosnku i oregano... pycha:)
O rany świetny samochód. Kochana masz talent super pomysł.
Już dodaję do ulubionych
Czekam z niecierpliwoscia ;)
Lexi dobrze rozumiesz. Jeśli chodzi o śmietan fix to zawsze używam firmy Dr. Oetker.
Domicello! następnym razem dodam proszku,zobaczę jak wyrośnie.I teraz zrobie po hawajsku z ananasem.Pozdrawiam serdecznie
Bardzo mi miło domicello! staram się jak mogę,dodam jeszcze sosik do gołąbków dzisiaj.Serdecznie pozdrawiam.
śliczna!!! cieszę się że smakowała.