Mam chęć zrobić te kluski ale nie wiem ile dokładnie ma być tego sera są różne kostki sera.
Cześć Wam. Ja też uwielbiam śledzie i tak robię jak radzi agia81. Z tego powodu kupuję 2 płaty śledzi więcej, bo podczas kosztowania czy są wymoczone dosyć dużo zjem, ha ha ha
A później pisze się przez "o" z kreską, że o innych drobiazgach nie wspomnę.
Pozdrawiam
Zmuszono mnie do zrobienia czegos z pluckami... i tak trafilem tutaj:D Przeps ogolnie znam aczklolwiek nie wiedzialem czy smazy sie plucka po ugotowaniu i zmieleniu:) Pozdrawiam:)
Tak właśnie myślałam, - ćwiartkę jabłka pokroić w kosteczkę - i posypać na połówce " placka " . A roladki też b. fajne ! Pozdrawiam !
niebieska-różyczko lubię czytać twoje przepisy,bardzo czytelnie je przedstawiasz i są proste każdy je zrobi widząc jeszcze zdjęcia wykonanych przez Ciebie dań.SERDECZNIE POZDRAWIAM!!!!!!!!!
Robię podobnie tylko że do ciasta daję 1 jajko magii i trochę proszku do pieczenia jest bardzo pulchna,a oprócz wędliny jeszcze ugotowaną pokrojoną pierś z kurczaka.Piekę najpierw jedną stronę potem przewracam na drugą stronę i nakładam jeszcze porrojonego pomidora i posypuję startym serem przykrywam pokrywkąi chwilę duszę.PYCHA!!!!!
SERDECZNE POZDROWIENIA DLA CIEBIE NIEBIESKA-RÓŻYCZKO
Akurat robie go nie wiem co wyjdzie !!??? napisze pózniej czy jest jadalne.....
Ciasto wygląda rewelacyjnie i zapewne tak smakuje !!!. Napewno wypróbuje przy najbliższej okazji ! Mam tylko pytanie, jak rozumiem galaretkę nalezy wsypac do ugotowanego gorącego kisielu i mieszać do jej rozpuszczenia ? Jakiej firmy najlepiej uzyc smietany fix ? Nigdy jeszcze takiej nie używałam i nie chciałabym czegos zepsuć :-) Pozdraawiam
zamiast mąki dodajemy kaszę manna (przynajmniej na podlasiu)
Właśnie mięso mielone z takim nadzieniem ( boczek lub szynka, ser żółty i małe kawałki jabłka) robiłam w kształcie małych roladek juz od dawna. Ale w omletach to nadzienie też jest dobre. Tylko nie można dawać zbyt dużej ilości jabłka.
Coś pysznego!!! Dziękuję za przepis, na stałe zagosci u mnie w domu. Polecam wszystkim, sałatka szybka i smaczna
dziś bede go robiła po raz nie wiem który ale tym razem na proszku bo zapomniałam o amoniaku, mam nadzieje ze wyjdzie. też robię bez kokosu bo u mnie nikt nie przepada za nim. Co do pytania Majki to ja zawsze odmierzam na szklance 250 ml i wychodziło :) jeszcze raz polecam!