Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

brydzia.w

(2008-04-19 12:03)

Mam chęć zrobić te kluski ale nie wiem ile dokładnie ma być tego sera są różne kostki sera.

bytomianka

(2008-04-19 12:02)

Cześć Wam. Ja też uwielbiam śledzie  i tak robię jak radzi agia81. Z tego powodu kupuję 2 płaty śledzi więcej, bo podczas kosztowania czy są wymoczone dosyć dużo zjem, ha ha ha

Hubert

(2008-04-19 12:00)

A później pisze się przez "o" z kreską, że o innych drobiazgach nie wspomnę.
Pozdrawiam

CR3X

(2008-04-19 11:56)

Zmuszono mnie do zrobienia czegos z pluckami... i tak trafilem tutaj:D Przeps ogolnie znam aczklolwiek nie wiedzialem czy smazy sie plucka po ugotowaniu i zmieleniu:) Pozdrawiam:)

agia81

(2008-04-19 11:52)

A tak wygląda moja smaczna pizzunia ;)

mariateresa

(2008-04-19 11:32)

Tak właśnie  myślałam, -  ćwiartkę jabłka pokroić w kosteczkę -  i posypać na połówce  " placka " .   A roladki też b. fajne  !  Pozdrawiam !

malinka16

(2008-04-19 11:23)

Pasztet jest przepyszny,po prostu palce lizać.Moja rodzinka była pod wielkim wrażeniem.

domicella

(2008-04-19 11:09)

niebieska-różyczko lubię czytać twoje przepisy,bardzo czytelnie je przedstawiasz i są proste każdy je zrobi widząc jeszcze zdjęcia wykonanych przez Ciebie dań.SERDECZNIE POZDRAWIAM!!!!!!!!!

domicella

(2008-04-19 10:58)

Robię podobnie tylko że do ciasta daję 1 jajko magii i trochę proszku do pieczenia jest bardzo pulchna,a oprócz wędliny jeszcze ugotowaną pokrojoną pierś z kurczaka.Piekę najpierw jedną stronę potem przewracam na drugą stronę i nakładam jeszcze porrojonego pomidora i posypuję startym serem przykrywam pokrywkąi chwilę duszę.PYCHA!!!!!SERDECZNE POZDROWIENIA DLA CIEBIE NIEBIESKA-RÓŻYCZKO

Ula034

(2008-04-19 10:52)

Akurat  robie go nie wiem co wyjdzie !!??? napisze pózniej czy jest jadalne.....

lexi27

(2008-04-19 10:52)

Ciasto wygląda rewelacyjnie i zapewne tak smakuje !!!. Napewno wypróbuje przy najbliższej okazji ! Mam tylko pytanie, jak rozumiem galaretkę nalezy wsypac do ugotowanego gorącego kisielu i mieszać do jej  rozpuszczenia ?  Jakiej firmy najlepiej uzyc smietany fix ? Nigdy jeszcze takiej nie używałam i nie chciałabym czegos zepsuć :-) Pozdraawiam

sundorf

(2008-04-19 10:51)

zamiast mąki dodajemy kaszę manna (przynajmniej na podlasiu)

Iinnkkaa

(2008-04-19 10:50)

Właśnie mięso mielone z takim nadzieniem ( boczek lub szynka, ser  żółty i małe kawałki jabłka)  robiłam w kształcie małych roladek juz od dawna. Ale w omletach to nadzienie też jest dobre. Tylko nie można dawać zbyt dużej ilości jabłka.

Miaa

(2008-04-19 10:32)

Coś pysznego!!! Dziękuję za przepis, na stałe zagosci u mnie w domu. Polecam wszystkim, sałatka szybka i smaczna

Fot. mlena, Aniołek
Aniołek
142k
1k
91
mlena
aniusia89

(2008-04-19 10:30)

dziś bede go robiła po raz nie wiem który ale tym razem na proszku bo zapomniałam o amoniaku, mam nadzieje ze wyjdzie. też robię bez kokosu bo u mnie nikt nie przepada za nim.  Co do pytania Majki to ja zawsze odmierzam na szklance 250 ml i wychodziło :) jeszcze raz polecam!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij