Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Megusia65

(2008-04-18 19:56)

Mała uwaga wystarczą tylko 2 budynie lub 1 na litr z 3 budyniami masa jest zbyt twarda[ tak stwierdził mój mąż] a zamiast żelatyny dodałam ctyrynową galaretkę rozpuszczoną w szkl. wody.Na wierzch polecam ułożyć szachownicę z małych czekoladowych pettit-berków.Fajne cicho.Polecam - szybko sie produkuje

wojasia

(2008-04-18 19:56)

Dziękuję Bahus za kolejny super przepis, który odkryłam w Twoich zbiorach!!!! Po przetestowaniu kilku przepisów na dorsze, pora na króliczka!!!! Gorąco wszystkim polecam!!!!

nadia

(2008-04-18 19:53)

Cala przyjemnosc po mojej stronie ;)

wojasia

(2008-04-18 19:52)

Bardzo dobra zupka! polecam!

wojasia

(2008-04-18 19:49)

Bardzo dobre brokułki!!!! Spałaszowaliśmy na obiad z makaronem!!! Pycha!!!! Polecam!!!!

Aniula27

(2008-04-18 19:43)

Wsypuje żelatynę do metalowego kubeczka, zalewam odrobiną zimnej wody( tak ok.1/4 szklanki) i odstawiam na ok.10 min. aż napęcznieje. Następnie stawiam na gaz, podgrzewam(nie wolno zagotować) i mieszam aż się rozpuści. Niektórzy zalewają odrazu wrzątkiem ale gdy się ją uprzednio namoczy to rozpuszcza sie ekspresowo.

AsiulkaPINK

(2008-04-18 19:39)

Oczywiscie kazde modyfikacje mile widziane. Jednak polecam nie reygnowac z slodkiej papryki zeby wyszedl ladny kolorek. Czosnek oczywisce gdy mam "prawdziwy" Polski to tez daje w mniejszych ilosciach, jednak jak narazie dysponuje tylko tym sztucznym chinskim, ktory pachnie tylko  gdy jest swiezy. Daj znac jak smakowalo. Pozdrawiam

blondi87

(2008-04-18 19:35)

Przepyszne! Są tak wyśmienite i delikatne że mój chlopak myślał że to pierś z kurczaka hehe:) Polecam

alicja37

(2008-04-18 19:00)

Moja mama takie robiła i ja też.Myśmy to nazywali -Dziadki-ze skwareczkami.Pychotka!!!

domino29

(2008-04-18 18:34)

Jest takie jakie właśnie lubię, puszyste, ale zarazem wilgotne i ciężkie.Pięknie wyrosło.Uwielbiam takie ciasta , a moj mąż który jest wielbicielem kokosu nie mógł się wprost najeść.

aga.ja

(2008-04-18 18:24)

super przepis super jedzonko pycha!!!!!

Barakuda81

(2008-04-18 17:56)

Jak dla mnie Pycha  :P
Laduje w ulubionych

natka wz

(2008-04-18 17:54)

Robię rogaliki wg różnych przepisów, ale muszę przyznać, że te są pyszne i bardzo łatwe do zrobienia. Polecam.

Agnieszka LEW

(2008-04-18 17:45)

Ten chleb rzeczywiście jest bardzo dobry. Polecam. Robimy na grilla i zawsze cieszy się powodzeniem. Trzeba uważać rzeby się nie spalił a był chrupiący.

bytomianka

(2008-04-18 17:36)

Wspaniała sałatka.Zrobiłam ją na jutro, jeszcze musi być w lodówce, ale już mogę powiedzieć, że będzie pyszna. Dodam tylko jeszcze jutro trochę tartego żółtego sera,Dziękuję za fajny przepis.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij