Mała uwaga wystarczą tylko 2 budynie lub 1 na litr z 3 budyniami masa jest zbyt twarda[ tak stwierdził mój mąż] a zamiast żelatyny dodałam ctyrynową galaretkę rozpuszczoną w szkl. wody.Na wierzch polecam ułożyć szachownicę z małych czekoladowych pettit-berków.Fajne cicho.Polecam - szybko sie produkuje
Dziękuję Bahus za kolejny super przepis, który odkryłam w Twoich zbiorach!!!! Po przetestowaniu kilku przepisów na dorsze, pora na króliczka!!!! Gorąco wszystkim polecam!!!!
Cala przyjemnosc po mojej stronie ;)
Bardzo dobra zupka! polecam!
Bardzo dobre brokułki!!!! Spałaszowaliśmy na obiad z makaronem!!! Pycha!!!! Polecam!!!!
Wsypuje żelatynę do metalowego kubeczka, zalewam odrobiną zimnej wody( tak ok.1/4 szklanki) i odstawiam na ok.10 min. aż napęcznieje. Następnie stawiam na gaz, podgrzewam(nie wolno zagotować) i mieszam aż się rozpuści. Niektórzy zalewają odrazu wrzątkiem ale gdy się ją uprzednio namoczy to rozpuszcza sie ekspresowo.
Oczywiscie kazde modyfikacje mile widziane. Jednak polecam nie reygnowac z slodkiej papryki zeby wyszedl ladny kolorek. Czosnek oczywisce gdy mam "prawdziwy" Polski to tez daje w mniejszych ilosciach, jednak jak narazie dysponuje tylko tym sztucznym chinskim, ktory pachnie tylko gdy jest swiezy. Daj znac jak smakowalo. Pozdrawiam
Przepyszne! Są tak wyśmienite i delikatne że mój chlopak myślał że to pierś z kurczaka hehe:) Polecam
Moja mama takie robiła i ja też.Myśmy to nazywali -Dziadki-ze skwareczkami.Pychotka!!!
Jest takie jakie właśnie lubię, puszyste, ale zarazem wilgotne i ciężkie.Pięknie wyrosło.Uwielbiam takie ciasta , a moj mąż który jest wielbicielem kokosu nie mógł się wprost najeść.
super przepis super jedzonko pycha!!!!!
Jak dla mnie Pycha :P
Laduje w ulubionych
Ten chleb rzeczywiście jest bardzo dobry. Polecam. Robimy na grilla i zawsze cieszy się powodzeniem. Trzeba uważać rzeby się nie spalił a był chrupiący.
Wspaniała sałatka.Zrobiłam ją na jutro, jeszcze musi być w lodówce, ale już mogę powiedzieć, że będzie pyszna. Dodam tylko jeszcze jutro trochę tartego żółtego sera,Dziękuję za fajny przepis.