Danie pyszne :) Dziękuję za świetny przepis. Polecam wszystkim
bardzo dobry pomysl z tymi miarkami napewno jejednej dzieczynie sie przyda jescze nie kazdy wie ile co ma a tak wystarczy wejsc na stronke wydrukowac i gotowe. traz nawet poczatkujacej kucharce wszystko powinlo sie udac
bywały wakacje, kiedy żywiłam się niemal wyłącznie takim ryżem. czasami zamiast serka wystepował jogurt owocowy...
Ewciu- zrobione
:)
Reniapos Twoj gulasz jest po prostu PRZEPYSZNY!!!!!! Moj maz ktory od niedawna smakuje polskiej kuchni stwierdził ze jest wspaniały a to duza pochwała dzieki za ten przepis
Mikser planetarny http://www.kitchenaid.com/catalog/category.jsp?categoryId=310
ja mam taki i jestem z niego bardzo zadowolona wyrabia wszystkie ciasta, chlebowe rowniez.
Sadze ze z powodzeniem mozesz wyrobic ciasto w maszynie, choc ja nie probowalam. daj znac jak zrobisz czy wyszedl. pozdrawiam
Kochani może ktos mi podpowie... ciasto wyrosło ładnie, polewa tez się udała... Wylałam ja na jeszcze ciepłe ciasto i to chyba był błąd... Wyszło słodkie, płaskie gumoleum...da sie zjeść, ale po tych rewelacyjnych komentarzach to spodziewałam sie czegoś innego. Więc moze coś spartoliłam?
Robiłam wczoraj, wszystkim bardzo smakowały.Super przepis!Dzięki
Pycha jest ta zapiekanka też taka robie i polewam jeszcze sosem pomidorowy. Pozdrawiam serdecznie
bardzo fajny przepis i tak ładnie zapisany tylko...to na pewno pyszna SAŁATKA.
Witaj. Ja robię do tych placuszków sos tzatziki i z nim podaję te placki.
http://www.gotowanie.wkl.pl/forum_watek.php?id=135266&post=135706&offset=0
Taki swietnprzepis! Wlasnie dlatego: "Opieprz"do Basi 19
Basiu kochana a czemu (jeszcze) nie wpadlas apmyl zamiescic tego przepisu w "Szkole gotowania" ku pozytkowi uchennej braci?Bardzo prosze