Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

krawasia

(2008-04-18 13:07)

Danie pyszne :) Dziękuję za świetny przepis. Polecam wszystkim

Alicja

(2008-04-18 12:40)

bardzo dobry pomysl z tymi miarkami napewno jejednej dzieczynie sie przyda jescze nie kazdy wie ile co ma a tak wystarczy wejsc na stronke wydrukowac i gotowe. traz nawet poczatkujacej kucharce wszystko powinlo sie udac  

maryś

(2008-04-18 11:57)

bywały wakacje, kiedy żywiłam się niemal wyłącznie takim ryżem. czasami zamiast serka wystepował jogurt owocowy...

marinik

(2008-04-18 11:54)

marinik

(2008-04-18 11:53)

Ewciu- zrobione
:)

becia23

(2008-04-18 11:29)

Dzięki za odp. Przy najblizszej okazji wypróbuję.

daisy22

(2008-04-18 11:24)

Reniapos Twoj gulasz jest po prostu PRZEPYSZNY!!!!!! Moj maz ktory od niedawna smakuje polskiej kuchni stwierdził ze jest wspaniały a to duza pochwała dzieki za ten przepis

kasia.terlecka

(2008-04-18 11:16)

Mikser planetarny http://www.kitchenaid.com/catalog/category.jsp?categoryId=310
ja mam taki i jestem z niego bardzo zadowolona wyrabia wszystkie ciasta, chlebowe rowniez.
Sadze ze z powodzeniem mozesz wyrobic ciasto w maszynie, choc ja nie probowalam. daj znac jak zrobisz czy wyszedl. pozdrawiam

mickey

(2008-04-18 11:09)

Kochani może ktos mi podpowie... ciasto wyrosło ładnie, polewa tez się udała... Wylałam ja na jeszcze ciepłe ciasto i to chyba był błąd... Wyszło słodkie, płaskie gumoleum...da sie zjeść, ale po tych rewelacyjnych komentarzach to spodziewałam sie czegoś innego. Więc moze coś spartoliłam?

Małgorzatasi

(2008-04-18 11:08)

Robiłam wczoraj, wszystkim bardzo smakowały.Super przepis!Dzięki

dorka1315

(2008-04-18 10:59)

Pycha jest ta zapiekanka też taka robie i polewam jeszcze sosem pomidorowy. Pozdrawiam serdecznie

Karolcia172

(2008-04-18 10:36)

bardzo fajny przepis i tak ładnie zapisany tylko...to na pewno pyszna SAŁATKA.

emma

(2008-04-18 10:13)

Witaj. Ja robię do tych placuszków sos tzatziki i z nim podaję te placki.

Dorota zza plota

(2008-04-18 09:56)

 Taki swietnprzepis! Wlasnie dlatego: "Opieprz"do Basi 19  Basiu kochana a czemu (jeszcze) nie wpadlas apmyl zamiescic tego przepisu w "Szkole gotowania" ku pozytkowi uchennej braci?Bardzo prosze

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij