cieszę się, że sie podoba :)
Likieru nie robiłem jeszcze ponownie, bo została mi jeszcze jedna butelka. Tylko niestety mleczko się ścięło i w ten sposób powstał likier dwuwarstwowy. Co prawda smak został ten sam, ale konsystencja już nie ta... Będę musiał spróbowac zmiksowac blenderem.... Jak znajde chwilę czasu o normalnej porze:)
Nie trzeba ich zapiekac. Chodzi tylko o to, żeby były ciepłe:)
ok. dzięki .
Fileciki pyszne, delikatne, soczyste, rewelacja, dziekuje za przepisy i pozdrawiam!!!
Jabłko ?? To jednak mi brakuje wyobraźni. Muszę spróbować. Boczek, ser żólty to tak - mój Ślubny też nie lubi fety, ale jabłkiem to mnie zaskoczyłaś. Cieszę się że smakowało, dzięki za nowy pomysł i pozdrawiam serdecznie !
Salatka pyszniutka . Prosta i szybka . Takie lubie . Dziekuje za przepis
PYCHA!!! Smakowało całej rodzince. Zrobiłam farsz w dwóch wersjach. Jedna wg Twojego przepisu, druga to boczek, kawałki jabłka, ser żółty. Na pewno wiele razy zagości to danie ma moim stole. Acha, ja też nie potrafię zrobić małych omlecików... a próbowałam
Obejrzałam filmik o kawie - super!
swietna pasta :) jadlam i naprawde pyszniutka
ale pychotya![]()
swietny przepis