Zrobiłam to danie. Wyszło smaczne. Miałam troche pecha, bo kupiłam małe płaty ciasta więc lepiłam małe zawijańce, a później wpadłam na pomysł zawijania bułeczek. myślę, że do środka farsz moze byc dowolny co kto lubi. Ja oprócz sera valbon i oczywiscie kurczaka i szynki włożyłam biały serek smietankowy i tez dobre - podobno nawet lepsze. Danie na prawde proste i szybkie w przygotowaniu. dla osób bez doswiadczenia również:)
Do tego podaje frytki i zielona salate
Nigdy nie robiłam szpinaku. Nie wiedziałam jak (oprócz czosnku go doprawić) Ten przepis jest b. ok. Ja zamiast vegety dodałam lubczyku - ziolo o smaku maggi. Też wyszło smakowite.
Zrobiłam dzisiaj naleśniki wg Twojego przepisu, po 2 dla każdego domownika(wg. Twojej sugestii), nawet mąż nie zjadł tyle- takie syte i bardzo smaczne.Polecę Twój przepis znajomym. Dzięki za przepis. Pozdrawiam.
naprawde warto bo sałatka jest pyszna i koniecznie napisz jak smakowało
A no i zapomniałam że dałam przyprawę do mielonego jak iwona10.
Zrobiłam te mielone po raz pierwszy tyle że bez śmietany, użyłam musztardy Kamis - Dijon i zamiast czosnku granulowanego Tzatziki Prymatu. Z wierzchu delikatnie popruszyłam ostrą papryką również Prymat. Kotleciki wyszły PRZEPYSZNE. Mimo bardzo ostrej musztardy jaką jest Dijon mięsko nie było zbyt pikantne, miało bogaty smak, szkoda że wiecej nie zrobiłam. Pozdrawiam.
Zrobiłam i szczerze polecam! Sałatka jest wspaniała, a jedyna zmaiana jaką wprowadziłam to zamiast prazonych płatków migdałów dałam pestki słonecznika. Dziękuję za fajny przepis:)
Pozdr. Dorota
Olu ! na pewno ci wyjdzie.Pozdrawiam
zaintrygował mnie ten serek. musze zrobić tę sałatkę!
Mam pyanko ,czy ten sposób działa przeczyszczająco?
Brzmi pysznie, ale mam parę pytań:
Ubijamy całe jaja czy tylko białka?
Czy jaja można ubić na parze albo z nich zrezygnować (boję się surowych)?
W przepisie na mus jest podane 200 ml wody, a napisane że żelatynę rozpuścić w niewielkiej jej ilości - co z pozostałą wodą?
Wczoraj robiłam na obiad tę zapiekankę. Jest rewelacyjna w smaku. Ja zastapiłam pieczarki (bo nie miałam) czerwoną papryką, a wędlinę nie dawałam. Do tego zrobiłam sos czosnkowy. Smakowało znakomicie. Bardzo dziękuję za super przepis!