Ja posmażam por na masełku wtedy ma delikatniejszy smak zupka . A kulki robię z mięsa drobiowego. Polecam
Bardzo dobry przepis, polecam, dip czosnkowy pasuje do tego idealnie, polecam na imprezę jako przystawkę, tylko proponuję duże krewetki- królewskie, bo jak weźmiecie małe, to wygladają jak chipsy, ale pysznie smakują! Polecam jeszcze raz.
Właśnie sie przymierzam do tej sałatki. Postaram sie umieścić (jak nie zapomnę) fotkę.
Ja daję wszystko od razu ,smalec naprawdę dobry .Pozdrawiam
Własnie sie do niej przymierzam. Zrobie ja na moje imieniny. Zobaczymy co powiedza goscie. Moje oczy mówią ze dobre.
hej widziałam taki filmik na necie z ozdobami na kawie http://www.funportal.pl/Zapraszamy_na_kawe/2aa61c1c/podglad.html
aż mi ślinka cieknie jak go oglądam XD
Ja nigdy nie przykrywam i nie jest suche ,można w połowie pieczenia odwrócić na drugą stronę.Cieszę się że smakowało,pozdrawiam..
Robiłam według tego przepisu, wyszło ogólnie dobre, troche mało pikantne, ale żeby się tym zachwycać to nie.
podobnie jak mankowo dodaje suszone zioła oraz czosnek granulowany.Jak mi się nie chce czekać tak długo na wyrośnięcie ciasta to traktuje je jak topielca i do zimnej wody.zanim piekarnik się rozgrzeje to ciasto już jest gotowe.....mniaaam
Dziś je zrobie na urodziny. Trzymajcie kciuki.
A co myślicie o takiej kawie?? xD http://www.funportal.pl/Zapraszamy_na_kawe/2aa61c1c/podglad.html
Można,można już od dość dawna nie ma z tym zakupem problemu.
Sałatka pyszna,lubie chyba wszystkie sałatki z chrupiącym boczkiem.
Ciasto to dołączam do listy moich ulubionych deserów !!!!
witam,bardzo zaciekawił mnie ten przepis więc nie czekając długo wziełam się do roboty,właśnie jestem po wstawieniu chatki do lodówki,wygląda super i jest łatwa w przygotowaniu-no może jedno co sprawia malutki problemik tj nakładanie kremu na herbatniki-ale dla chcącego nic trudnego-doznania smakowe opisze pózniej jak już chatka będzie gotowa do spożycia,pozdrawiam