Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

milkam99

(2008-04-17 13:16)

Ja posmażam por na masełku wtedy ma delikatniejszy smak zupka . A kulki robię z mięsa drobiowego. Polecam

deyanira

(2008-04-17 13:15)

Bardzo dobry przepis, polecam, dip czosnkowy pasuje do tego idealnie, polecam na imprezę jako przystawkę, tylko proponuję duże krewetki- królewskie, bo jak weźmiecie małe, to wygladają jak chipsy, ale pysznie smakują! Polecam jeszcze raz.

Aga-kuchareczka

(2008-04-17 13:08)

Właśnie sie przymierzam do tej sałatki. Postaram sie umieścić (jak nie zapomnę) fotkę.

jola

(2008-04-17 13:07)

Ja daję wszystko od razu ,smalec naprawdę dobry .Pozdrawiam

Fot. monalodz, Tort motyl
Tort motyl
212k
1.1k
263
monalodz
edzia440

(2008-04-17 13:04)

Piękne te motyle , co jeden to ładniejszy. Niedługo 4 urodzinki mojego synka więc będę tworzyć swojego motylka . Dziękuję za pomysł

Aga-kuchareczka

(2008-04-17 13:04)

Własnie sie do niej przymierzam. Zrobie ja na moje imieniny. Zobaczymy co powiedza goscie. Moje oczy mówią ze dobre.

tweety1811

(2008-04-17 12:58)

hej widziałam taki filmik na necie z ozdobami na kawie http://www.funportal.pl/Zapraszamy_na_kawe/2aa61c1c/podglad.html
aż mi ślinka cieknie jak go oglądam XD

jola

(2008-04-17 12:58)

Ja nigdy nie przykrywam i nie jest suche ,można w połowie pieczenia odwrócić na drugą stronę.Cieszę się że smakowało,pozdrawiam.. 

aawm

(2008-04-17 12:57)

Robiłam według tego przepisu, wyszło ogólnie dobre, troche mało pikantne, ale żeby się tym zachwycać to nie.

monami

(2008-04-17 12:47)

podobnie jak mankowo dodaje suszone zioła oraz czosnek granulowany.Jak mi się nie chce czekać tak długo na wyrośnięcie ciasta to traktuje je jak topielca i do zimnej wody.zanim piekarnik się rozgrzeje to ciasto już jest gotowe.....mniaaam

jotemka

(2008-04-17 12:47)

Dziś je zrobie na urodziny. Trzymajcie kciuki.

tweety1811

(2008-04-17 12:36)

A co myślicie o takiej kawie?? xD  http://www.funportal.pl/Zapraszamy_na_kawe/2aa61c1c/podglad.html 

Baśka

(2008-04-17 12:25)

Można,można już od dość dawna nie ma z tym zakupem problemu.
 Sałatka pyszna,lubie chyba wszystkie sałatki z chrupiącym boczkiem.

moonlight22

(2008-04-17 12:16)

Ciasto to dołączam do listy moich ulubionych deserów !!!!

kasiek809

(2008-04-17 12:05)

witam,bardzo zaciekawił mnie ten przepis więc nie czekając długo wziełam się do roboty,właśnie jestem po wstawieniu chatki do lodówki,wygląda super i jest łatwa w przygotowaniu-no może jedno co sprawia malutki problemik tj nakładanie kremu na herbatniki-ale dla chcącego nic trudnego-doznania smakowe opisze pózniej jak już chatka będzie gotowa do spożycia,pozdrawiam

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij