Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Kry

(2008-04-16 19:27)

Karkówka pyszna, na stałe weszła do mego repertuaru.

diehappy

(2008-04-16 19:20)

Idealne na śniadanko :)

mariateresa

(2008-04-16 19:14)

Jest mi ogromnie miło że smakowało  -  tymbardziej,  że przepis poszedł  dalej....    Pozdrawiam Cię serdecznie !!!

StanislawaO57

(2008-04-16 18:53)

Roladę zrobiłam na obiad w sobotę (miałam gości). Pysznie wyglądało na półmisku i wszystkim bardzo smakowało. Musiałam przepis wydrukować i dać gościom. Dzięki za przepis.

Ciasteczkowy Potwór

(2008-04-16 18:50)

Dziękuje bardzo za przepisik zrobiłam dzisiaj i chyba do wieczora zniknie :)

tygrysekk83

(2008-04-16 18:23)

Moje sniadanko wyszlo cudnie a jeszcze lepiej smakowalo :):):) Dzieki za pomysl

Fot. pauladu83, Ciacha
Ciacha
107k
541
36
pauladu83
diehappy

(2008-04-16 18:17)

O Boże, pychota :D

tygrysekk83

(2008-04-16 17:56)

Palce lizac naprawde.Wlasnie skonczylam jesc prosty przepis kurczak upiekl sie szybciutko danie numer jeden POLECAM:):)

tygrysekk83

(2008-04-16 17:49)

Droga Gitan zrobilam babeczki wyszly przepyszne poprostu idealne przepis numer jeden :):)

magdanowak1

(2008-04-16 17:24)

witam, przepis brzmi pysznie :) mam tylko pytanko - jak duży powinien być kurczak?? z góry dziekuję za odpowiedź

Justika

(2008-04-16 17:17)

Przepyszne, zrobiłam na niedzielny obiad, smakowało bardzo

eNka

(2008-04-16 17:14)

Teraz mam duże wątpliwości, czy na pewno słusznie zrobiłam umieszczając swoją historię na forum...pozostaje mieć nadzieję, że choć mały dobry owoc zrodzi, a to już będzie dużo. Za miłe słowa dziękuję a króciutko odniosę się do niektórych wypowiedzi. Nie wiem Kochani o wierze w jakiego Boga piszecie, jeżeli mowa o Bogu Trójjedynym w tym Chrystusie, który Kościół złożył i dał mu początek, a także pozostawił realne znaki swojej obecności - sakramenty.... to uważam, że tego oddzielić się nie da. Wierzyć w Boga to również wypełniać Jego wolę oraz zalecenia, każdy na miarę swoich możliwości. Pozdrawiam.

Fot. pauladu83, Ciacha
Ciacha
107k
541
36
pauladu83
diehappy

(2008-04-16 17:11)

Zaraz ide zrobić ciasteczka ;] Zdam relacje, jak smakowały ;] dodaję do ulubionych

milunia

(2008-04-16 17:01)

Jak to drożdżowe i od ilki..........to anty23 na pewno ma rację.:):):):)

bytomianka

(2008-04-16 16:54)

Pyszny makowiec. Już go piekłam dwa razy , a jutro będę go piekła po raz trzeci. Jest wspaniały. W mojej rodzinie ma dużo fanów ten makowiec. Dziękuję za wspaniały przepis.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij