Karkówka pyszna, na stałe weszła do mego repertuaru.
Idealne na śniadanko :)
Jest mi ogromnie miło że smakowało - tymbardziej, że przepis poszedł dalej.... Pozdrawiam Cię serdecznie !!!
Roladę zrobiłam na obiad w sobotę (miałam gości). Pysznie wyglądało na półmisku i wszystkim bardzo smakowało. Musiałam przepis wydrukować i dać gościom. Dzięki za przepis.
Dziękuje bardzo za przepisik zrobiłam dzisiaj i chyba do wieczora zniknie :)
Moje sniadanko wyszlo cudnie a jeszcze lepiej smakowalo :):):) Dzieki za pomysl
Palce lizac naprawde.Wlasnie skonczylam jesc prosty przepis
kurczak upiekl sie szybciutko danie numer jeden POLECAM:):)
Droga Gitan zrobilam babeczki wyszly przepyszne poprostu idealne
przepis numer jeden :):)
witam, przepis brzmi pysznie :) mam tylko pytanko - jak duży powinien być kurczak?? z góry dziekuję za odpowiedź
Przepyszne, zrobiłam na niedzielny obiad, smakowało bardzo
Teraz mam duże wątpliwości, czy na pewno słusznie zrobiłam umieszczając swoją historię na forum...pozostaje mieć nadzieję, że choć mały dobry owoc zrodzi, a to już będzie dużo. Za miłe słowa dziękuję a króciutko odniosę się do niektórych wypowiedzi. Nie wiem Kochani o wierze w jakiego Boga piszecie, jeżeli mowa o Bogu Trójjedynym w tym Chrystusie, który Kościół złożył i dał mu początek, a także pozostawił realne znaki swojej obecności - sakramenty.... to uważam, że tego oddzielić się nie da. Wierzyć w Boga to również wypełniać Jego wolę oraz zalecenia, każdy na miarę swoich możliwości. Pozdrawiam.
Zaraz ide zrobić ciasteczka ;] Zdam relacje, jak smakowały ;] dodaję do ulubionych
Jak to drożdżowe i od ilki..........to anty23 na pewno ma rację.:):):):)
Pyszny makowiec. Już go piekłam dwa razy , a jutro będę go piekła po raz trzeci. Jest wspaniały. W mojej rodzinie ma dużo fanów ten makowiec. Dziękuję za wspaniały przepis.