Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

anty23

(2008-04-16 16:52)

Hmmmm.....To musi być pyszne

marzenka32

(2008-04-16 16:41)

nie ma w polskim słowniku takiej odmiany KAKAEM .kakao się nie odmienia

Regina Florczak

(2008-04-16 16:41)

Dziś ksiądz to dobry zawód ,a i parafianka niejedna nim się zaopiekuje.  :-))))) Bóg a kościół coraz mniej mają ze soba wspolnego.W Boga trzeba wierzyć ale nie w kościól.

iwka292

(2008-04-16 16:38)

to ciasto jest rewelacyjne, słonecznik tak wspaniale chrupie w miękkim kremie. Super! Ja go osobiście nie piekłam ale koleżanka często go robi. Polecam!

nieznajowa

(2008-04-16 16:29)

bardzo dobra ;) Choc nie wszystkim bedzie pewnie smakowala. Smak ma troszke podobny do salatki z zupek chinskich choc tam sa inne przyprawy. Dodalamm pomidory z puchy tyle ze je dobrze odsaczylam

nieznajowa

(2008-04-16 16:26)

zrobiliśmy pierwszy raz z mężem i będziemy robic często bo jest przepyszna :) Sosik bardzo oryginalny, balam sie ze za bardzo uprazylam te platki migdalowe ale wyszly bardzo fajne-takie sporo przyrumienione :)

milunia

(2008-04-16 16:12)

Roladki bardzo dobre.Do szpinaku dodałam jeszcze odrobinę masełka i śmietany.

Kayetanka

(2008-04-16 16:11)

Jak kto woli - może być 18%, może być też 12% :)

fragola7

(2008-04-16 16:08)

Creme fraiche to po prostu gęsta śmietana (nazwa pochodzi z języka francuskiego), nie jest to serek homogenizowany :)

Kacia

(2008-04-16 15:57)

Zrobilam wczoraj na obiad ,sa bardzo pyszne

Delfinka

(2008-04-16 15:49)

super wygląda a jeszcze lepiej smakuje
moja rodzinka uwielbia tego rodzaju ciasta

milczuniu

(2008-04-16 15:12)

Bomba! Pyszny makaron....mniam mniam , BARDZO POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

milczuniu

(2008-04-16 15:08)

Dość dobre, żeby "szły lepiej" do maczania zrobiłam słodką smietankę.

alidab

(2008-04-16 15:07)

Basiu, zapomniałam napisać,że  sernik w Twoim wykonaniu prezentuje się wspaniale.  Wyobraź sobie, że w wersji z makiem zamiast orzechów też czasem go piekę. Także jest dobry chociaż ja wolę  połączenie ser-mak-jabłka smażone . Mam zresztą taki w swoich przepisach.

basia19

(2008-04-16 14:50)

Dorotas,  piekłam w blaszce 30/41 i zrób ten sernik bo naprawdę warto. Następnym razem spróbuję zrobić go z makiem , bez orzechów.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij