nie ma w polskim słowniku takiej odmiany KAKAEM .kakao się nie odmienia
to ciasto jest rewelacyjne, słonecznik tak wspaniale chrupie w miękkim kremie. Super! Ja go osobiście nie piekłam ale koleżanka często go robi. Polecam!
bardzo dobra ;) Choc nie wszystkim bedzie pewnie smakowala. Smak ma troszke podobny do salatki z zupek chinskich choc tam sa inne przyprawy. Dodalamm pomidory z puchy tyle ze je dobrze odsaczylam
zrobiliśmy pierwszy raz z mężem i będziemy robic często bo jest przepyszna :) Sosik bardzo oryginalny, balam sie ze za bardzo uprazylam te platki migdalowe ale wyszly bardzo fajne-takie sporo przyrumienione :)
Roladki bardzo dobre.Do szpinaku dodałam jeszcze odrobinę masełka i śmietany.
Jak kto woli - może być 18%, może być też 12% :)
Creme fraiche to po prostu gęsta śmietana (nazwa pochodzi z języka francuskiego), nie jest to serek homogenizowany :)
Zrobilam wczoraj na obiad ,sa bardzo pyszne
super wygląda a jeszcze lepiej smakuje
moja rodzinka uwielbia tego rodzaju ciasta
Basiu, zapomniałam napisać,że sernik w Twoim wykonaniu prezentuje się wspaniale. Wyobraź sobie, że w wersji z makiem zamiast orzechów też czasem go piekę. Także jest dobry chociaż ja wolę połączenie ser-mak-jabłka smażone . Mam zresztą taki w swoich przepisach.
Dorotas, piekłam w blaszce 30/41 i zrób ten sernik bo naprawdę warto. Następnym razem spróbuję zrobić go z makiem , bez orzechów.