Chyba pozostaje mi tylko biegać kupić wagę
Janku, ja mam podobne zdanie. Głęboka wiara potrafi czynić cuda, ale wiara to nie kościół. Szczerze mówiąc bliżej Boga czuję się w lesie, czy na łące niż w kościele słuchając jak szanowny ksiądz proboszcz wmawia wszystkim, że wypadki, upośledzenia, choroby, które dotykają małe dzieci to kara za grzechy rodziców (z miesiąc temu przedstawił taką teorię!!!)...
Borcia dziekuje i cieszę się ze smakowało!!!
ja je piekę tak na 170 stopniach
fFajnie ten serniczek wygląda
Piekna historia .... i piekna pamiatka dla kolejnych pokolen.
tak się tutaj zasiedziałam ,że właśnie potrzebuję takiego błyskawicznego dania - dzisiaj będzie na obiadek , uwielbiam ananasa , fajnie ,że znalazłam Twój przepis
Zrobiłam , pychotka dawno nie jadłam tak puszystych i smacznych naleśników :).Polecam naprawde warto spróbować .
Ja mam(!!!) rownież wiele doznań, niektórzy nazywaja je cudem(!) ... ale to bardzo długie historie.
Tylko występując w obronie wiary, mylimy pojęcia: wiara to nie Kościół , ajako taki Kościół jako instytucja i kler, jako urzędnicy, powinni być poddawani ocenie, a nawet krytyce chociażby bolesnej.
Takie jest moje zdanie.
Zrobiłam i muszę przyznać że jest PYSZNE. Ja osobiście dodałam więcej parmezanu bo go lubię. Naprawdę polecam. Szybciutkie do zrobienia. Tylko z cukinią trzeba uważać żeby za długo nie smażyć bo zrobi się watowata a najlepsza jest chrupiąca.
Robię tę polewę od baaaardzo dawna , nawet nie wiem skąd mam przepis i jest to najlepsza polewa pod słońcem. Pozdrawiam
Pychotka!!!!!
Fasolka wyśmienita! Ja dałam suszone zioła prowansalskie zamiast tymianku, palce lizac!