Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Hanulec

(2008-04-16 14:48)

Chyba pozostaje mi tylko biegać kupić wagę

dajanka

(2008-04-16 14:30)

Co do Twojej historii Basiu... Jest piękna, i chyba wszyscy się zgodzą, że wspaniale postąpiłaś zamieszczając ją tu. Takie świadectwa są potrzebne... Pozdrawiam!

dajanka

(2008-04-16 14:28)

Janku, ja mam podobne zdanie. Głęboka wiara potrafi czynić cuda, ale wiara to nie kościół. Szczerze mówiąc bliżej Boga czuję się w lesie, czy na łące niż w kościele słuchając jak szanowny ksiądz proboszcz wmawia wszystkim, że wypadki, upośledzenia, choroby, które dotykają małe dzieci to kara za grzechy rodziców (z miesiąc temu przedstawił taką teorię!!!)...

reniapos

(2008-04-16 14:13)

Borcia dziekuje i cieszę się ze smakowało!!!

Wróbelek

(2008-04-16 13:51)

dzięi Mońciu za odpowiedźza mnie. Żadko tu ostatnio zaglądam. A co do ciasta to faktycznie z połowy porcji spokojnie można zrobić spód. Ja robięak bo z reszty ciasteczka robiękruche dla domowych łasuchów. Ale jak mi się nie chce to istotnie z połowy albo z 2/3 (wtedy i boki oblepiem.

Wróbelek

(2008-04-16 13:48)

ja je piekę tak na 170 stopniach

terjon

(2008-04-16 13:24)

fFajnie ten serniczek wygląda

luckystar

(2008-04-16 13:04)

Piekna historia .... i piekna pamiatka dla kolejnych pokolen.

bergamotka2

(2008-04-16 13:03)

tak się tutaj zasiedziałam ,że właśnie potrzebuję takiego błyskawicznego dania - dzisiaj będzie na obiadek , uwielbiam ananasa , fajnie ,że znalazłam Twój przepis

Lońcia

(2008-04-16 12:57)

Zrobiłam , pychotka dawno nie jadłam tak puszystych i smacznych naleśników :).Polecam naprawde warto spróbować .

Janek

(2008-04-16 12:48)

Ja mam(!!!) rownież wiele doznań, niektórzy nazywaja je cudem(!) ... ale to bardzo długie historie.
Tylko występując w obronie wiary, mylimy pojęcia:  wiara to nie Kościół , ajako taki Kościół jako instytucja i kler, jako urzędnicy, powinni być poddawani ocenie, a nawet krytyce chociażby bolesnej.
Takie jest moje zdanie.

Olgierda

(2008-04-16 12:21)

Zrobiłam i muszę przyznać że jest PYSZNE. Ja osobiście dodałam więcej parmezanu bo go lubię. Naprawdę polecam. Szybciutkie do zrobienia. Tylko z cukinią trzeba uważać żeby za długo nie smażyć bo zrobi się watowata a najlepsza jest chrupiąca.

edzia440

(2008-04-16 12:20)

Robię tę polewę od baaaardzo dawna , nawet nie wiem skąd mam przepis i jest to najlepsza polewa pod słońcem. Pozdrawiam

BORCIA

(2008-04-16 12:19)

Pychotka!!!!!

alicez

(2008-04-16 12:16)

Fasolka wyśmienita! Ja dałam suszone zioła prowansalskie zamiast tymianku, palce lizac!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij