Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

mariateresa

(2008-04-15 16:49)

Cieszę się bardzo,  że przepis Cię nie zawiódł.          Powiększyłam zdjęcie -  i aż mi zapachniała.  Myślałam o pomidorach,  ale bałam się  że będzie zbyt mokra -  ale jest taka odmiana pomidorów,  one są duże,  takie mięsiste -  malinowe świetnie by się nadawały i w sezonie zrobię napewno.     Milunia też ma dobry pomysł z mielonym.  Pozdrawiam Cię serdecznie !!!

Fot. besia1803, Makowczyki
Makowczyki
14.5k
131
10
besia1803
esob1

(2008-04-15 16:13)

Jeszcze jedno pytanie - czy dodawałaś do mąki wyrośniete drożdże, czy też od razu wyrabiałaś ciasto z drożdżami wymieszanymi ze śmietaną i cukrem? Ja dodawałam wyrośnięte i może dlatego otrzymałam zbyt luźne ciasto?

daisy22

(2008-04-15 16:07)

Mariotereso Twoja zapiekanka jest wysmienita dodałam jeszcze pomidory,bo je uwielbiam moze na moim zdjeciu nie wyglada rewelacyjnie ale zapewniem smakuje bosko-polecam!!!!

MonikaK

(2008-04-15 16:06)

Bardzo smaczne i robi się ekspresowo, polecam

daisy22

(2008-04-15 16:03)

a oto jak wyglada

Mloda

(2008-04-15 15:58)

  Zrobiłam dzis na obiad, przepis co prawda dostałam od koleżanki z pracy, ale widzę że jest juz na WZ więc komentarz wstawiam pod Twoim przepisem. placki sa dobre, troszkę zmodyfikowałam- do ciasta dodałam jeszcze 2 łyżki majonezu. Szczerze mówiąc, to bardziej smakują mi placuszki, gdzie w cieście jest więcej jajek, bez dodatku wody i mąki ziemniaczanej, ale te też są dobre, można się nimi najeśc- są syte. tak więc najedzona uciekam do pracy- Pozdrawiam !!!

Baśka

(2008-04-15 15:57)

Karkówka pyszna,świetnie że przepis został zapisany.

dagusia_29

(2008-04-15 15:36)

Kapusta jest na prawde rtewelacyjna bardzo mi smakowała. Zrobiłam ją do gulaszu i była równie smaczna jak i sama.

milczuniu

(2008-04-15 15:17)

z czym podawać taką rybę?;>

Patrycja0

(2008-04-15 15:15)

Karkówka bardzo fajna - dość szybka w przygotowaniu i smaczna :) Sosik świetny! Zamiast serka topionego z ziołami użyłam zwykłego serka ementalera, bo taki miałam w lodówce i troszeczkę zagęściłam mąką. Zaraz serwuję na obiadek z kluseczkami śląskimi. Dziękuję Kry :)

milczuniu

(2008-04-15 15:04)

Smaczny makaronik, szybki w przygotowaniu mysle ze 30 minut z podaniem na stol zajmuje. Sycący.

Patrycja0

(2008-04-15 15:03)

A tak wyglądają te muffinki z kosteczką czekolady białej i mlecznej :)

  przed rozpuszczeniem...

i po rozpuszczeniu się czekoladki...:)

dalen

(2008-04-15 14:30)

... wedle uznania można dodać świeżą pietruszkę lub koperek (oczywiście drobno pokrojone) lub susz...

dalen

(2008-04-15 14:21)

Duszona marchewka z groszkiem "zaciągnięta" z wodą + mąka = rewelacyjny dodatek, chociaż ja czasami lubię to zjeść bez niczego!!!
Robię tak jak moja MAMA!!! Zamiast soli można dodać trochę ziaranek smaku...

bpsp

(2008-04-15 14:19)

robię często ziemniaczki z czosnkiem w podobny sposób tylko ja wolę czosnek zmiażdżony i dużooo super ziemniaczki POLECAM !!!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij