Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

figencja

(2008-04-15 13:27)

 To ciasto wygląda nieziemsko !Slina cieknie od samego oglądania,czuć zapach (w moim wypadku ) rumowych śliwek.Upiekę je napewno.

Jagoda

(2008-04-15 13:19)

Ta zupa jest przepyszna.Trzeba tylko koniecznie dodac do niej zieleniny.

Jagoda

(2008-04-15 13:14)

I koniecznie duzo zieleniny do  tej zupy,może byc pietruszka  albo koperek.

Krolka2

(2008-04-15 12:47)

Polecam! Robie jajka od lat i czasami dodaje do farszu posiekane suszone grzybki ( wczesniej namoczone i obgotowane). Pozdrawiam!

Fot. Dareczka, Kubuś
Kubuś
50.5k
567
59
Dareczka
agaber

(2008-04-15 12:42)

Ciasto bardzo dobre:)

christmas

(2008-04-15 12:39)

wczoraj upiekłam to ciasto a dzis juz pustki.cos niesamowitego.jestem 21 letnia mężatką z 7miesiecznym stazem i dzieki temu przepisowi udało mi sie mile zaskoczyc męża tesciów i cała rodzine . dzieki

agaber

(2008-04-15 12:34)

Polewa jest wspaniała -odkąd znam przepis nie robię innej:)

ptysioch

(2008-04-15 12:21)

:) polecam ten torcik. Można robic oczywiście różne jego wariacje, zastępując wisnie innymi owocami, np. brzoskwiniami z puszki i analogicznie zmienić smak galaretek. Dekoracja rzeczywiście rzecz gustu, zachęcam do eksperymentowania!@

Fot. teklunia, Sushi maki
Sushi maki
28.7k
207
22
teklunia
teklunia

(2008-04-15 12:20)

Aniacz - ja używam ryżu firmy Sun Clad "Shinode". Ale może być każdy inny do sushi, ważne aby był klejący. Ze zwykłaego ryżu potrawa na pewno się nie uda. A glony mogą być dowolne, z każdego supermarketu. Powodzenia! :)

a_gajek

(2008-04-15 12:11)

Robiłam z 1/2 porcji w małej keksówce z dodatkiem  ananasa, rodzynek i czekolady. Radzę dać mniej proszku do pieczenia i cukru, bo trochę piecze w język i jest za słodkie. Ciasto w smaku bardzo dobre, ale strasznie się kruszy, niestety wszystkie dodatki opadły na dno. Na pewno upiekę jeszcze raz, ale tym razem z dodatkiem banana lub orzechów lub jabłka startego na grubej tarce.

madiee

(2008-04-15 12:08)

Ludziska ten kurczak jest najlepszy na świecie!!!!!  zroiłam wg przepisu, na butelce z piwem, ale polałam brytwankę piwem i winem swojskim, oraz troche do tego przypraw!!! Kurczak wyszedł taki niesmaowity, że nie mam słów !!!!!! Dziekuję za przepis !!!!!

domicella

(2008-04-15 11:57)

mariotereso napewno wypróbuję ten przepis coś nowego Serdeczne pozdrwienia!!!!!!!!

figencja

(2008-04-15 11:50)

sałatka jest bardzo smaczna-robię ją od lat,ale jest jeszcze lepsza,gdy do wymieszania doda się trochę oliwy z oliwek lub oleju -wtedy
smakuje jeszcze lepiej.W dodatku wygląda przepięknie !

emilka23

(2008-04-15 11:47)

Etnawo pozwolę się nie zgodzić, że bez sensu. Oddzielne naczynie tutaj ma sens, bo jednolita konsystencja sosu ma duże znaczenie, te składniki dodane oddzielnie wchodzą w makaron, nie łączą się tak jak powinny, robiłam to wiem:) I jeszcze jedno, czasem warto dodawać składniki "na oko", wiec po kolorze widze kiedy jest moja ulubiona proporcja. Pozdrawiam

ola mg

(2008-04-15 11:42)

Bardzo ładny ten twój makowiec. Życzę dalszych takich udanych wypieków :)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij