To ciasto wygląda nieziemsko !Slina cieknie od samego oglądania,czuć zapach (w moim wypadku ) rumowych śliwek.Upiekę je napewno.
Ta zupa jest przepyszna.Trzeba tylko koniecznie dodac do niej zieleniny.
I koniecznie duzo zieleniny do tej zupy,może byc pietruszka albo koperek.
Polecam! Robie jajka od lat i czasami dodaje do farszu posiekane suszone grzybki ( wczesniej namoczone i obgotowane). Pozdrawiam!
wczoraj upiekłam to ciasto a dzis juz pustki.cos niesamowitego.jestem 21 letnia mężatką z 7miesiecznym stazem i dzieki temu przepisowi udało mi sie mile zaskoczyc męża tesciów i cała rodzine . dzieki
Polewa jest wspaniała -odkąd znam przepis nie robię innej:)
:) polecam ten torcik. Można robic oczywiście różne jego wariacje, zastępując wisnie innymi owocami, np. brzoskwiniami z puszki i analogicznie zmienić smak galaretek. Dekoracja rzeczywiście rzecz gustu, zachęcam do eksperymentowania!@
Aniacz - ja używam ryżu firmy Sun Clad "Shinode". Ale może być każdy inny do sushi, ważne aby był klejący. Ze zwykłaego ryżu potrawa na pewno się nie uda. A glony mogą być dowolne, z każdego supermarketu. Powodzenia! :)
Ludziska ten kurczak jest najlepszy na świecie!!!!! zroiłam wg przepisu, na butelce z piwem, ale polałam brytwankę piwem i winem swojskim, oraz troche do tego przypraw!!! Kurczak wyszedł taki niesmaowity, że nie mam słów !!!!!! Dziekuję za przepis !!!!!
mariotereso napewno wypróbuję ten przepis coś nowego Serdeczne pozdrwienia!!!!!!!!
sałatka jest bardzo smaczna-robię ją od lat,ale jest jeszcze lepsza,gdy do wymieszania doda się trochę oliwy z oliwek lub oleju -wtedy
smakuje jeszcze lepiej.W dodatku wygląda przepięknie !
Etnawo pozwolę się nie zgodzić, że bez sensu. Oddzielne naczynie tutaj ma sens, bo jednolita konsystencja sosu ma duże znaczenie, te składniki dodane oddzielnie wchodzą w makaron, nie łączą się tak jak powinny, robiłam to wiem:) I jeszcze jedno, czasem warto dodawać składniki "na oko", wiec po kolorze widze kiedy jest moja ulubiona proporcja. Pozdrawiam
Bardzo ładny ten twój makowiec. Życzę dalszych takich udanych wypieków :)