Ten sportowy Mercedes na autostradzie rozłożył mnie na łopatki ! Chylę czoła i pozdrawiam !
Zaniemowilam z wrazenia!!!... cudenko!!! Gratuluje pomyslu a przede wszystkim talentu.
krem pyszny :) wszyscy zachwalali :) POLECAM!!! :)
Ha! Zjadłam! Już poprawiam
Najlepszy przepis na biszkopty jaki kiedykolwiek widziałam. Wychodzą cudowne
czy możecie polecić rodzaj ryżu czy nori
zastanawiam sie czy te dostępne w marketach są ok???
Prawda schab jest boski,polecam
Ja też jadłam na Słowacji tę zupkę.Była super a serek zbił mi się w kulkę:D:D.Więc nie przejmuj się nika81.Cieszę się że trafiłam na ten przepis.Dodaję go do ulubionych.
Dziękuję dziewczyny, - a jak macie pomysły na inne nadzienia omletów, - to piszcie. Pozdrawiam Was serdecznie.
to ciasto jest przepyszne:) idealnie dobrane proporcje; POLECAM i dziekuje za przepis!!!
Basiu mam pytanko,to jaki rozmiar tej blaszki?
Chyba jest to danie tylko na ciepło. Po wystygnięciu schab się skurczył i z "obudowy" mogę go wyjąć. Nie ma szansy, aby pokroić całość w plasterki - co najwyżej osobno schab i osobno po kawałku panierki. No chyba, że coś zrobiłam nie tak i jest jakiś patent na to?
Uwielbiam Twoje przepisy sa wyjatkowe i ...smaczne ;)))
ach dziekuje:)) mi tez bardzo smakuje, polecam!!