Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

elaf

(2008-04-14 15:59)

Pamiętam sałatkę jarzynową z kiełbasą.U mnie w domu robiło się ją na każde święta i imieniny :). Ja już nie dodaję kiełbasy do jarzynowej bo moje dzieci nie lubią....Ale może kiedyś jeszcze się skuszę? Pozdrawiam :D

majka22

(2008-04-14 15:46)

podalam z ziemniaczkami:)palce lizac......mezus sie zajadal dziekuje za przepis:*

mariateresa

(2008-04-14 15:41)

Pysiuniu -  boczek  podobnie  zamarynowany z grilla jadlam -  przepyszny,   lecz  nie ja go przygotowywalam i pieklam. Ale widziałam,  że w miseczce z zamarynowanym mięsem było dużo oleju,  i może to za sprawą papryki lub innej przyprawy -  ta marynata była aż czerwona.     Mimo wszystko namawiam Ciebie na opiekane żeberka w kapuście kiedyś, -  mniej pracy i też pyszne.  Pozdrawiam !!!

emma

(2008-04-14 15:26)

Bardzo dobry przepis na szybkie i proste danie. Moja rodzina się nim zajada. Rewelacja!!!

boro

(2008-04-14 15:17)

Wyszły pyszne bardzo mi smakowały i moim kolegom też jedli aż im się uszy trzęszły :)

pysia_1

(2008-04-14 15:15)

aaaaa dodam jeszcze że te ziemniaczki ze śmietanką i koperkiem zajebiste!!!!!

Haanala

(2008-04-14 15:14)

Potrawa bardzo zasmakowała mojej rodzince i będę ją robiła jeszcze wiele razy.

pysia_1

(2008-04-14 15:14)

Tego też nie moge pojąć, a był taki chudziutki, Pani mi z 15 minut szukała, bo tak przebierałam.Mówi się trudno, pomysł naprawdę świetny, te ślimaczki mają swój urok, a ciekawa jestem jak by na grilu sie sprawdził????Próbowałaś może kiedyś?????

nutella

(2008-04-14 14:57)

Mniej więcej tak, chociaż ja robię w mniejszej blaszcze przez co wychodzą grubsze i dodaję więcej bakali.

nutella

(2008-04-14 14:52)

Fontina można jeszcze kupić ale z Pepper Jack będzie ciężko niestety...

marinik

(2008-04-14 14:46)

Hi Hi Marylko- jeszcze zebym wiedzial co w polskich warunkach znaczy ser Fontina i Pepper Jack - czy ten drugi to jakis z pieprzem?

nutella

(2008-04-14 14:45)

Ciasteczka są super! Dla mnie idealne bo uwielbiam wszystkie wypieki z drożdżami a nie lubię smaku sody czy proszku do pieczenia. Są naprawdę rewelacyjne. Aha- tym razem zrobiłam z masłem więc były jeszcze lepsze niż z margaryną.

asia2

(2008-04-14 14:36)

rewelacja!!!!!!!!!

vikunia

(2008-04-14 14:26)

Czasami jest to wina mąki. Moja mama czesto piecze ciasta drożdzowe i zdzrzylo jej sie ,ze sobiac nie po raz pierwszy z tego przepisu, ciasto rozlewalo sie.

ilka76

(2008-04-14 14:05)

Jestem strasznie zaskoczona, że ciasto wyszło Ci takie rzadkie. Jak już pisałam robiłam ten chleb kilka razy i nigdy mi się coś takiego nie przytrafiło. Nie mam pojęcia czemu takie wyszło:((

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij