Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

basiak3

(2008-04-13 17:12)

A gdzie szól?

yette

(2008-04-13 17:12)

Masz rację, oczywiście pół litra śmietany. Już poprawiam

sabia

(2008-04-13 17:10)

Nie chciało mi się dziś iść do sklepu po chleb więc postanowiłam wypróbować ten przepis. Chyba zostałam ukarana bo to co mi wyszło nie przypomina niczego. Ładnie wyrosło i wszystko było w porządku dopóki nie włożyłam do piekarnika. Natychmiastowo ciasto opadło i już więcej się nie podniosło. Nie mam pojęcia co mi wyszło z tego przepisu. Na pewno nie chleb. Nawet nie wstawię zdjęcia. Czy temu przepisowi nie brakuje jakiś składników? Zła jestem strasznie ale na kolację zamiast pysznego pieczywka będą pancakes wg Wkn. Te są niezawodne ;).

raksa

(2008-04-13 16:58)

do czego taki dip podawac ??

meggi

(2008-04-13 16:45)

pychotka tylko soli trzeba dodac

mariateresa

(2008-04-13 16:28)

Lucynko -  boczek,  żeberka..itd...  na grilla super  i  oczywiście że Twój pomysł jest dobry,  ale  to już inny smak - inne danie.   Tu chodzi o to,  że  kapusta przejdzie pieczonym -  a boczek  ( lub żeberka )  przejdą kwasem - i to się razem cudownie komponuje,  a mięso gotowane pod przykryciem aż napęcznieje.   Pozdrawiam ! 

Krzysiek-Dex

(2008-04-13 16:13)

Chrusty wyszły pyszne, a do tego mega porcja. Wystarcza nawet dla największych żarłoków.Polecam i Pozdrawiam

mamlak

(2008-04-13 16:07)

Edytko zrobiłam strogonowa wg Twojego przepisu i wyszedł bardzo dobry. Wszystkim bardzo smakował. Jest godny polecenia. Pozdrawiam.

basia19

(2008-04-13 15:53)

 
mniammmmmmmmmm, teraz na 100% mogę potwierdzić, że serniczek "niebo w gębie", tym razem zrobiłam na większej blaszce i wyszło ok. bez żadnych problemów, mięciutki nawet po wyjęciu z lodówki, pozdrawiam.

frania982

(2008-04-13 15:51)

Robie bardzo podobna wersje tego ciasta tylko na koncu dodaje ubite bialka .Uwielbiam je.Pyyyychota.pozdrowienie dla wszystkich fanow czekolady.

AnnaMaz

(2008-04-13 15:49)

Pyszna babeczka!!! Gorąco polecam.

daisy22

(2008-04-13 15:40)

Juz sie piecze jak mi sie uda to zrobie fotke

dorotkadias

(2008-04-13 15:09)

niestety zakalec ;( nie wiem co robię źle. czy może byc wina tego że dalam malutkie jajka. pozdrawiam.

Lucynka

(2008-04-13 15:07)

A ja myślę, że to może być super danko na grilla.

mariateresa

(2008-04-13 14:59)

Dziękuję  dajanka  za miły komentarz -  i pomysł z przyprawą  gyros.  Następnym razem zrobię z gyrosem.     A dasz się namówić na żeberka ?     Polecam    -     i pozdrawiam serdecznie !!!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij