A gdzie szól?
Masz rację, oczywiście pół litra śmietany. Już poprawiam
do czego taki dip podawac ??
pychotka
tylko soli trzeba dodac
Lucynko - boczek, żeberka..itd... na grilla super i oczywiście że Twój pomysł jest dobry, ale to już inny smak - inne danie. Tu chodzi o to, że kapusta przejdzie pieczonym - a boczek ( lub żeberka ) przejdą kwasem - i to się razem cudownie komponuje, a mięso gotowane pod przykryciem aż napęcznieje. Pozdrawiam !
Chrusty wyszły pyszne, a do tego mega porcja. Wystarcza nawet dla największych żarłoków.Polecam i Pozdrawiam
Edytko zrobiłam strogonowa wg Twojego przepisu i wyszedł bardzo dobry. Wszystkim bardzo smakował. Jest godny polecenia. Pozdrawiam.
mniammmmmmmmmm, teraz na 100% mogę potwierdzić, że serniczek "niebo w gębie", tym razem zrobiłam na większej blaszce i wyszło ok. bez żadnych problemów, mięciutki nawet po wyjęciu z lodówki, pozdrawiam.
Robie bardzo podobna wersje tego ciasta tylko na koncu dodaje ubite bialka .Uwielbiam je.Pyyyychota.pozdrowienie dla wszystkich fanow czekolady.
Pyszna babeczka!!! Gorąco polecam.
Juz sie piecze jak mi sie uda to zrobie fotke
niestety zakalec ;( nie wiem co robię źle. czy może byc wina tego że dalam malutkie jajka. pozdrawiam.
A ja myślę, że to może być super danko na grilla.
Dziękuję dajanka za miły komentarz - i pomysł z przyprawą gyros. Następnym razem zrobię z gyrosem. A dasz się namówić na żeberka ? Polecam - i pozdrawiam serdecznie !!!