Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Icha

(2008-04-13 14:47)

Bardzo dobre jedzonko. Wczoraj było na obiadek, dziś pozostało wspomnienie.

Patrycja0

(2008-04-13 14:40)

Cieszę się, że ciasto smakuje. :) Pozdrawiam wszystkich !

Iloria_S

(2008-04-13 14:27)

Zrobiłam i wyszło pyszne! Nie sądziłam, że na bazie marchewki może wyjść coś tak dobrego. Smaku marchewki nie czuć ani w cieście ani w budyniu. Biszkopcik ma miły korzenny zapach. Zapewne dzięki cynamonowi. Mój mąż był miło zaskoczony. Zrobiłam kilka błędów np. nie wyłożyłam blachy papierem i pomimo obsypania bułką przywarło, no i za długo piekłam. Przepisowe 50 min to dla mojego piekarnika ciut za dużo. :D Ale i tak ciasto warte grzechu!

daisy22

(2008-04-13 14:24)

Kurczak wyszedł WYSMIENITY nawet maja córeczka niejadek zapychała sie az miło było popatrzec,pychotka polecam z czystym sumieniem!!!!

Kotlinka

(2008-04-13 13:50)

Vena1980, żurku daj tyle, ile w przepisie,jeżeli jest bardzo skoncentrowany, to np. 3/4 szklanki. Chlebkowi nie powinno to zrobic dużej różnicy.
Nina, keksówki na ogół smaruję oliwą, ale bez tego też chlebek ładnie wychodzi. Ja używam keksówek z teflonem, więc takie "normalne" warto czymś posmarować.

dajanka

(2008-04-13 13:49)

Boczuś faktycznie pyszny:) Podałam dziś na obiadek. Jedyna różnica polegała na tym, że inaczej przyrządziłam marynatę: wlałam sporo oleju na miseczkę, wsypałam całą przyprawę gyros (moja ulubiona;-), sporo pieprzu i majeranku, oraz trochę czosnku w proszku.
Wyszło naprawdę SUPER, choć początkowo miałam pewne wątpliwości.
Polecam przepis!!!

dorotkadias

(2008-04-13 13:37)

no nie !!!! nie wiem co robię nie tak..... ostatnio wyszło mi ciasto bez zakalca więc zważywszy na fakt, że to nie zdarzyło się od roku 1996 ;)  nabrałam ochoty na pieczenie i postanowiłam upiec i tę babkę.
komentarze super ... no i wydała mi się łatwa ... użyłam formy keksowej no i niestety ... zakalec masakra ... może dlatego że jajka były malutkie .... nie mam pojęcia .... proszę o radę. pozdrawiam ;)

boro

(2008-04-13 13:30)

Pół kubka = pól szklanki

dorotkadias

(2008-04-13 13:24)

właśnie wstawiłam ciacho do piekarnika. zobaczymy co z tego będzie biorąc pod uwagę to, że kucharz ze mnie wyśmienity... jednak piekarz godny pożałowania. chyba nie mam do tego ręki .... dam znac jak wyszło ;)

niebieska-różyczka

(2008-04-13 13:21)

Bardzo mi miło Makusiu! że sięgnełaś do tego przepisu,naprawdę warto bo ciacho jest smaczne.Pozdrawiam

makusia

(2008-04-13 13:15)

jednym słowem pyszotka :))

techmex

(2008-04-13 13:14)

Moj właśnie sie piecze a jest to mój pierwszy raz trzymajcie kciuki;)

3wcia

(2008-04-13 13:05)

Hmm... szczerze to nie mam pojęcia. Powinny być jedynie w babach, przepisach amerykańskich i tych dla leniwych. Coś musiało mi się pomieszać. Już zmieniłam i przepraszam, że wprowadzam zamieszanie :]
Sama nie lubię jak przepisy siedzą w różnych dziwnych działach i staram się je wrzucać tylko do tych idealnie pasujących, ale widać, że te miały ochote być idealną bananowo-babeczkową sałatką xD Przepraszam i dziękuję zarazem :]

olcieek

(2008-04-13 12:43)

co muffinki robia w sałatkach i surówkach .. ?

Kostka

(2008-04-13 12:42)

W składnikach jest podane 1 litr śmietany a w wykonaniu pół litra, napisz proszę jaka ilość jest prawidłowa.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij