Bardzo dobre jedzonko. Wczoraj było na obiadek, dziś pozostało wspomnienie.
Cieszę się, że ciasto smakuje. :) Pozdrawiam wszystkich !
Zrobiłam i wyszło pyszne! Nie sądziłam, że na bazie marchewki może wyjść coś tak dobrego. Smaku marchewki nie czuć ani w cieście ani w budyniu. Biszkopcik ma miły korzenny zapach. Zapewne dzięki cynamonowi. Mój mąż był miło zaskoczony. Zrobiłam kilka błędów np. nie wyłożyłam blachy papierem i pomimo obsypania bułką przywarło, no i za długo piekłam. Przepisowe 50 min to dla mojego piekarnika ciut za dużo. :D Ale i tak ciasto warte grzechu!
Kurczak wyszedł WYSMIENITY nawet maja córeczka niejadek zapychała sie az miło było popatrzec,pychotka polecam z czystym sumieniem!!!!
Vena1980, żurku daj tyle, ile w przepisie,jeżeli jest bardzo skoncentrowany, to np. 3/4 szklanki. Chlebkowi nie powinno to zrobic dużej różnicy.
Nina, keksówki na ogół smaruję oliwą, ale bez tego też chlebek ładnie wychodzi. Ja używam keksówek z teflonem, więc takie "normalne" warto czymś posmarować.
no nie !!!! nie wiem co robię nie tak..... ostatnio wyszło mi ciasto bez zakalca więc zważywszy na fakt, że to nie zdarzyło się od roku 1996 ;) nabrałam ochoty na pieczenie i postanowiłam upiec i tę babkę.
komentarze super ... no i wydała mi się łatwa ... użyłam formy keksowej no i niestety ... zakalec masakra ... może dlatego że jajka były malutkie .... nie mam pojęcia .... proszę o radę. pozdrawiam ;)
Pół kubka = pól szklanki
właśnie wstawiłam ciacho do piekarnika. zobaczymy co z tego będzie biorąc pod uwagę to, że kucharz ze mnie wyśmienity... jednak piekarz godny pożałowania. chyba nie mam do tego ręki .... dam znac jak wyszło ;)
Bardzo mi miło Makusiu! że sięgnełaś do tego przepisu,naprawdę warto bo ciacho jest smaczne.
Pozdrawiam
jednym słowem pyszotka :))
Moj właśnie sie piecze a jest to mój pierwszy raz trzymajcie kciuki;)
co muffinki robia w sałatkach i surówkach .. ?
W składnikach jest podane 1 litr śmietany a w wykonaniu pół litra, napisz proszę jaka ilość jest prawidłowa.