Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

olcieek

(2008-04-13 12:42)

o musze zrobić taką wersję ! :>
bo ja robiłam zwykle o tak: http://gotowanie.wkl.pl/przepis24450.html

mailgola

(2008-04-13 12:23)

Ja rowniez upieklam szarlotke zachecona komentarzami i zdjeciem .Wykonanie ekspresowe ,w smaku super .Dziekuje za przepis na wspaniala ,delikatna i pulchna szarlotke [zazwyczaj pieke na kruchym ciescie].Na pewno czesciej bede korzystala z tego przepisu.Nie wstawiam zdjecia poniewaz wyglada dokladnie jak wyzej.

agacia

(2008-04-13 12:23)

Cieszę się , że smakowało

alicja37

(2008-04-13 11:57)

Cieszę się ,że smakowały,jeśli ryż sie nie związał można dodać jeszcze jedno jajko.

daisy22

(2008-04-13 11:55)

Wstawiłam do piekarnika i czekam na efekt!!!

mared

(2008-04-13 10:21)

Karolciu bardzo smaczne ciasto

ewcia-1980

(2008-04-13 10:01)

to tort ktory upieklam na urodzinki mojego mężą

niebieska-różyczka

(2008-04-13 09:55)

Hechler Elisabeth mogłabyś wstawic fotkę!chętnie bym to zobaczyła.pozdrawiam

Krystyna911

(2008-04-13 09:27)

Ja też się skusiłam na to tiramisu. Biszkopt pieczony w tortownicy 26cm (z dodatkiem budyniu waniliowego) urósł dośc wysoki, więc przekroiłam go na trzy części. I dobrze zrobiłam, gdyż cieńsze warstwy biszkoptu lepiej nasiąkły kawą. Ogólnie, ciasto bardzo efektowne i bardzo smaczne. Wcale nie za słodkie. Zapewne jeszcze nie raz powrócę do niego.

Hechler Elisabeth

(2008-04-13 09:16)

Nie bardzo rozumiem miarke; "pol kubka cukru". Wczesniej podawalo sie na szklanki, czy to tak trudno napisac ile to jest?

Hechler Elisabeth

(2008-04-13 08:58)

Izydora jestes naprawde expresowa. Jak to zrobilas w tak krotkim czasie? Nie moge sobie wyobrazic. Cytryny musza troche postac aby wypuscic sok, jak rowniez zeby rozpuscila sie sol.

Dorotaxx

(2008-04-13 08:44)

ślicznie dziękuje .Pozdrawiam

annwis1

(2008-04-13 08:14)

jestem pod wrażeniem, brawo!!! :))

ekkore

(2008-04-13 07:21)

Ilko - ja zapytam o drożdże - 0,25 to jaka jednostka miary - łyżeczki, opakowania czy grama. Jeżeli korzystam z drożdży suszonych to z opakowania zbiorczego. I muszę jakoś z tego wydzielić.

niebieska-różyczka

(2008-04-13 07:10)

Cieszę się matrzo że smakowało !!! pozdrawiam

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij