o musze zrobić taką wersję ! :>
bo ja robiłam zwykle o tak: http://gotowanie.wkl.pl/przepis24450.html
Cieszę się , że smakowało
Cieszę się ,że smakowały,jeśli ryż sie nie związał można dodać jeszcze jedno jajko.
Wstawiłam do piekarnika i czekam na efekt!!!
Karolciu bardzo smaczne ciasto
Hechler Elisabeth mogłabyś wstawic fotkę!chętnie bym to zobaczyła.pozdrawiam![]()
Ja też się skusiłam na to tiramisu. Biszkopt pieczony w tortownicy 26cm (z dodatkiem budyniu waniliowego) urósł dośc wysoki, więc przekroiłam go na trzy części. I dobrze zrobiłam, gdyż cieńsze warstwy biszkoptu lepiej nasiąkły kawą. Ogólnie, ciasto bardzo efektowne i bardzo smaczne. Wcale nie za słodkie. Zapewne jeszcze nie raz powrócę do niego.
Nie bardzo rozumiem miarke; "pol kubka cukru". Wczesniej podawalo sie na szklanki, czy to tak trudno napisac ile to jest?
Izydora jestes naprawde expresowa. Jak to zrobilas w tak krotkim czasie? Nie moge sobie wyobrazic. Cytryny musza troche postac aby wypuscic sok, jak rowniez zeby rozpuscila sie sol.
ślicznie dziękuje
.Pozdrawiam
jestem pod wrażeniem, brawo!!! :))
Ilko - ja zapytam o drożdże - 0,25 to jaka jednostka miary - łyżeczki, opakowania czy grama. Jeżeli korzystam z drożdży suszonych to z opakowania zbiorczego. I muszę jakoś z tego wydzielić.
Cieszę się matrzo że smakowało !!! pozdrawiam