Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

dżoana99

(2008-04-12 17:33)

Jak dla mnie - sałatka przepyszna. Naprawdę polecam! :)

sylvii

(2008-04-12 17:32)

Zrobiłam i muszę przyznać, że jest to najpyszniejsza kombinacja mięska jaką jadłam. Na stałe wchodzi do mojego menu. Gorąco pozdrawiam autorkę tak wyśmienitego przepisu:)

mamusia

(2008-04-12 17:23)

poprostu bomba

Fot. krysta, tort lalka
tort lalka
65.6k
287
72
krysta
mamusia

(2008-04-12 17:20)

sama zrobiłam córce taką lalę

mamusia

(2008-04-12 17:14)

sama zrobiłam taką

niebieska-różyczka

(2008-04-12 17:07)

Ale smakowite mięsko Mariotereso!!!  na pewno wypróbuję pozdrawiam

katrina.k

(2008-04-12 17:06)

Rewelacja!!! Są to najlepsze bułeczki jakie zrobiłam ( przerabiałam już różne przepisy.) Dziękuję, polecam i pozdrawiam.

Patrycja0

(2008-04-12 17:03)

Dziękuję za miłe słowa i piękne zdjęcia reniopas. Pozdrawiam wszystkich bardzo cieplutko :)

reniapos

(2008-04-12 16:25)

Upiekłam pierwszy raz, bo nie znałam takiego przepisu i jestem mile zaskoczona efektem! Kotleciki są delikatne, kruche i bardzo smaczne. Dodałam jeszcze troche żółtego sera. Pychota!!!!!!!!!
Bardzo dziękuje za porzepis i zamieszczam fotki z moja wersją!

      

przygotowanie sosu




Pieczenie




Tuż po upieczeniu.

Kacia

(2008-04-12 16:24)

Witam ciastojad Tak advokat daje sie do ciasta.Polewam smietane bardziej do ozdoby

temperatura naprawde 80 G ale to tez zalezy jak piecze twoj piekarnik

ciasto musi bvc mokre nie moze byc upieczone jak normalne ciasto

Upiecz a nie pozalujesz aha gruszki dobrze osusz zanim je polozysz na ciasto

pozdrawiam

niebieska-różyczka

(2008-04-12 16:22)

edyyto udala sie rolada ! można sobie  urozmaicić nadzienie,jak ktoś nie lubi papryki lub ogórków można z samymi pieczarkami zrobić.Zrobię do niej sos! wg własnego uznania i wstawie przepis.

ewaelzbieta

(2008-04-12 16:17)

Bardzo ładnie wyglada jak równiez i  smakuje.Super przepis.

edyyta

(2008-04-12 16:11)

Wygląda apetycznie,zrobię napewno,mój mąż pożeracz mielonych napewno będzie zachwycony

izydora

(2008-04-12 15:56)

Mije dzieci,które uwielbiają galarekę  będa zachwycone. Jak będe miała wiecej czesu  zaserwuję im ten deser . Ląduje w moich ulbionych.  

izydora

(2008-04-12 15:42)

Na następna niedzielę robię to cudo.Lubię dania które mają mało chemii typu knorr ,lub innych ulepszaczy .A tu oprócz wegety nic nie ma. 

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij