Jak dla mnie - sałatka przepyszna. Naprawdę polecam! :)
Zrobiłam i muszę przyznać, że jest to najpyszniejsza kombinacja mięska jaką jadłam. Na stałe wchodzi do mojego menu. Gorąco pozdrawiam autorkę tak wyśmienitego przepisu:)
poprostu bomba
Ale smakowite mięsko Mariotereso!!! na pewno wypróbuję pozdrawiam
Rewelacja!!! Są to najlepsze bułeczki jakie zrobiłam ( przerabiałam już różne przepisy.) Dziękuję, polecam i pozdrawiam.
Dziękuję za miłe słowa i piękne zdjęcia reniopas. Pozdrawiam wszystkich bardzo cieplutko :)
Witam ciastojad Tak advokat daje sie do ciasta.Polewam smietane bardziej do ozdoby
temperatura naprawde 80 G ale to tez zalezy jak piecze twoj piekarnik
ciasto musi bvc mokre nie moze byc upieczone jak normalne ciasto
Upiecz a nie pozalujesz aha gruszki dobrze osusz zanim je polozysz na ciasto
pozdrawiam
edyyto udala sie rolada ! można sobie urozmaicić nadzienie,jak ktoś nie lubi papryki lub ogórków można z samymi pieczarkami zrobić.Zrobię do niej sos! wg własnego uznania i wstawie przepis.
Wygląda apetycznie,zrobię napewno,mój mąż pożeracz mielonych napewno będzie zachwycony
Mije dzieci,które uwielbiają galarekę będa zachwycone. Jak będe miała wiecej czesu zaserwuję im ten deser . Ląduje w moich ulbionych.
Na następna niedzielę robię to cudo.Lubię dania które mają mało chemii typu knorr ,lub innych ulepszaczy .A tu oprócz wegety nic nie ma.